999 rezultate për

hellas

Rrahmani, basti i madh i fituar nga Verona Kur verën e kaluar iu bashkua Veronas, Amir Rrahmani nuk ishte shumë i njohur në Itali. Por për nëntë muaj, kapiteni i K
I vëzhguar nga gjigandë Europian, Verona i cakton çmimin Kumbullës Mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla, është shndërruar në një shënjestër për shumë klube të Evropës. Hellas Verona ka
"Ku do të garojmë vitin tjetër, në Serie A, apo Serie B", tifozët e Napolit reagojnë pas blerjes Rrahmanit Napoli ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit Amir Rrahmani. Klubi italian nëpërmjet një komunikate për median ka nj
Kumbulla dëshira e madhe e Tares Lazio është përfshirë në garë për mbrojtësin e kombëtares shqiptare, Marash Kumbulla. Futbollisti i Hellas Verona kërkoh
E konifirmon Gianluca di Marzio, Rrahmani kërkohet nga Interi Një ndër lojtarët kryesor të Hellas Veronas padyshim është Amir Rrahmani. Loja e tij fantastike ka rënë në sytë e sku
Eurodeputetja ironizon vendimin e Shqipërisë: Titulli non-grata, titull nderi Ministria e Jhasthme shqiptare doli dhe deklaroi se eurodeputetja qipriote Eleni Theocharous shpallej person “non-grata”
1 minutë i mjafton Icardit për të gjetur golin e parë kundër Hellas Veronas (VIDEO) Interi është i motivuar pas barazimit të Romës. Me Mauro Icardin që shfrytëzoi një pasim të shpejtë nga rivënia anës
Gjimshiti pjesë e 20 mbrojtësave më të dobët në Seria A këtë javë Pavarësisht se në humbjen e Beneventos, ndaj Interit me rezultatin 2-0, mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, ishte një nga
Donnarumma i përgjigjet tifozëve pas atij veprimi të shëmtuar (FOTO LAJM) Gianluigi Donnarumma e ka thyer heshtjen pasi u ofendua nga tifozët e Milanit në ndeshje ndaj Hellas Veronas. Talenti
Interi thyen Veronën dhe merr tri pikët e arta (VIDEO) Interi ka marrë sonte një fiore teje të vështirë kundër Hellas Veronas në "Bentegodi". Zikaltërit e mbyllnin pjesën
Cassano bëhet me skuadër të re Antonio Cassano është zyrtarizuar si lojtar i Hellas Veronas. Skuadra e rikthyer në Serie A, ka arritur marrëveshje me
Shkëlzen Gashi në Serinë A? Ofertat për Shkëlzen Gashin nuk kanë fund, pavarësisht se nuk ka kaluar një moment të mirë nga starti i sezonit e deri m
Juventus shkatërron Hellas Veronën (VIDEO) Juventus ka shkatërruar Hellas Veronën në fushën e vet me rezultatin e thellë 4-0. Serinë e golave e ka hapur Paul Po
Juventus shkatërron Hellas Veronën (VIDEO) Juventus ka arritur të fitojë me rezultatin e thellë 6:1 kundër Hellas Veronas. Kampionët në fuqi të Italisë e kanë s
Shtohet numri i shqiptarëve në Serie A (FOTO LAJM) Numri i futbollistëve shqiptarë në Serie A pritet të rritet pas merkatos së janarit. Përveç emrave si Cana, Berisha, Bas
Më shumë shqiptarë në Serie A pas janarit (FOTO LAJM) Numri i futbollistëve shqiptarë në Serie A pritet të rritet pas merkatos së janarit. Përveç emrave si Cana, Berisha, Bas
Zyrtare: Saviola tek Hellas Verona Hellas Verona ka arritur marrëveshje me veteranin e Olympiacos, agjentinasin 32-vjeçar, Javier Saviola. Saviola ka nj
Seria A, rezultatet e javës 29-të Torino 3 - 1 Livorno ChievoVerona 0 - 2 Roma Parma 1 - 1 Genoa Bologna 1 - 0 Cagliari Inter 1 - 2 At
Bonaventura "pushton" San Siron, Inter 1-2 Atalanta (VIDEO) Interi bie në "San Siro" në ndeshjen e javës së 29 të Serie A. Skuadra e Walter Mazzarrit është mposhtur 1-2 nga Atalant