999 rezultate për

helikopteri

Çiklisti filmon live momentin kur helikopteri i Kobe nxirrte ende tym (VIDEO) Legjenda e NBA-së Kobe Bryant dhe vajza e tij Gianna humbën jetën pas një aksidenti tragjik me helikopter me 26 janar në
Publikohen pamjet e fundit ekskluzive nga rrëzimi i helikopterit të Kobe Bryant (VIDEO) Janë publikuar për herë të parë pamje nga rrëzimi tragjik i helikopterit që i mori jetën legjendës së NBA Kobe Bryant va
Pamje 3D të aksidentit të Kobe Bryant (VIDEO) TheFlightChannel në YouTube ka publikuar pamje 3D të fluturimit të helikopterit ku mbeti i vrarë legjenda e basketubolli
Publikohen audiot e thirrjeve pas rrëzimit të helikopterit të Kobe Bryant (VIDEO) Telefonatat kanë qenë të shumta në Policinë e Los Angelos pas rrëzimit të helikoperit të Kobe Bryant. Sipas audio xhi
Helikopteri i Kobe Bryant kishte probleme serioze: 3 gjërat që i munguan CNN raporton se "Sikorsky S-76", helikopteri me të cilin u aksidentua Kobe Bryant nuk kishte një sistem terreni dhe para
"Na mungon thellësisht i dashur Kobe", Beyonce kujton legjendën e NBA-së (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore, Beyonce është ndër personat e fundit që ka reaguar pas aksidentit fatal të Kobe dhe vajzës
Vuçiç mund të kishte fatin e Kobe Bryant, helikopteri i tij shfaq probleme në ajër (VIDEO) Aleksandër Vuçiç, presidenti i Serbisë sot për pak sa nuk është përfshirë në një incident ajror. Helikopteri me të ci
Pamjet e fundit nga fluturimi i helikopterit të Kobe Bryant (VIDEO) Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare, Gianna, humbën jetën në një aksident tragjik me helikop
Shtohen dyshimet e aksidentit të Kobe Bryant, helikopteri nuk kishte kuti të zezë Autoritetet po vazhdojnë në hetojnë shkaqet e aksidentit fatal të Kobe Bryant. Bordi Kombëtar i Sigurisë së Transport
Policia e LA kërkon ndihmë nga qytetarët për të zbuluar arsyen e rrëzimit të helikopterit të Bryant Sherifi i zonës së Los Angeles mbajti një tjetër konferencë për shtyp pas vdekjes së Kobe Bryant, Gianna Bryant dhe 7 pe
Identifikohen nëntë viktimat e helikopterit të rrëzuar të Kobe Bryant Aksidenti ajror i ditës së dielë ishte tragjik për nëntë personat që ishin në bord. Përve Kobe Bryant dhe vajzës së t
Faji i pilotit pas ngjarjes së rëndë? Dalin detajet e reja nga rrëzimi i helikopterit të Koby Bryant Piloti i helikopterit që transportonte Kobe Bryant, vajzën e tij dhe 6 pasagjerë të tjerë të dielën u paralajmërua se ai
Katër raste në vetëm 24 orë, avionë e helikopterë përfundojnë të rrëzuar Mbrëmjen e djeshme legjenda e basketbollit Kobe Bryant humbi jetën në një aksident ajror. Helikopteri me të cilin po
Rrëzohet helikopteri ushtarak në detin Adriatik Një helikopter ushtarak i Kroacisë ëqshtë rrëzuar ditën e sotme gjatë stërvitjes në detin Adriatik. Ngjarja u konfirm
Aksidenti tragjik i Bryant, flasin dëshmitarët: Po fluturonte shumë ulët Dëshmitarët e përshkruajnë si tragjike momentin kur helikopteri më 9 persona në bord ku ndër to ishte edhe Kobe Bryant m
Policia e LA zbulon shkaqet e aksidentin tragjik ku humi jetën ylli i NBA-së Helikopteri në të cilin ishte Bryant me vajzën e tij dhe 7 persona të tjerë po udhëtonte në kushtë të rënda atmosferike.
Reliev i vështirë, për të nxjerrë trupin e Bryant nga zona e rrëzimit të helikopterit duhen disa ditë Daryl Osby, shefi i zjarrfikësve të Qarkut të Los Anxhelosit, ka thënë se është shumë e vështirë të shkohet në zonën e r
Version paraprak, ky ishte shkaku i i aksidentit tragjik ku humbi jetën Kobe Bryant (VIDEO) Aksidenti i ndodhur rreth orës 10:00 të mëngjesit të së dielës ishte fatal për 9 personat të ndodhur në bord ku mes tyre
I dashuruar me helikopterin e tij, koha kur Bryant fikte motorrin në ajër Mësohet se Kobe Bryant kishte një pasion të veçantë për helikopterët. Ai ishte prej kohësh në dashuri me helikopterin e
U raportua për 5 viktima, Policia e LA: Në helikopterin e Bryant ishin 9 persona Përmasat e tragjedisë që i ndodhi yllit të NBA janë akoma më të mëdha nga se u raportua fillimisht. Deri më tani isht