999 rezultate për

heidi

Pas 3 vitesh bashkë, ndahen çifti i njohur i showbizit shqiptar (FOTO LAJM) Prej kohësh përflitej se çifti i njohur dhe shumë i komentuar në media, boksieri Robin Krasniqi dhe modelja Heidi Lushta
Me këtë pamje shokuese, Heidi Klum meriton titullin "Mbretëresha e Halloween" (FOTO LAJM) Në rast se nuk e dini, po jua themi ne: Heidi Klum e dashuron festën e Halloëeen-it. Ajo jo vetëm që e merr shumë ser
Heidi Lushtaku në faqen e parë të revistës franceze: Keshtu i dolen c***t modeles kosovare (FOTO LAJM) Modelja kosovare, Heidi Lushtaku ka zënë ballinën e revistës franceze "Closer" . Lushtaku u paraqit në Festivalin e Film
Gruaja braktis burrin dhe 9 fëmijët për të dashurin afrikan (FOTO LAJM) Dashuria, edhe kur është virtuale, na bën të bëjmë gjëra nga më të habitshmet. Një britanik tha se ka mbetur i shkatërru
U dashuruan në Facebook, 44-vjeçarja braktis 9 fëmijët për të riun (FOTO LAJM) Një nënë e 9 fëmijëve ka braktisur familjen e saj për të jetuar me të dashurin e saj të cilin e njohu në Facebook. He
Gruaja braktis burrin dhe 9 fëmijët për të dashurin afrikan (FOTO LAJM) Dashuria, edhe kur është virtuale, na bën të bëjmë gjëra nga më të habitshmet. Një britanik tha se ka mbetur i shkatërru
Historia e pabesueshme e gjermanes që ndryshoi pas takimit me shqiptarin Heidi Benneckenstein është një grua rreth të njëzetepestave, nënë e re e një fëmije dhe në pamje të parë, grua mesatare
Ish-burri i Heidi Klum “fiksohet” pas Albana Osmanit (FOTO LAJM) Miqësia e tyre nuk mbeti thjesht në Kanë. Pas fotos që realizuan së bashku, ish-bashkëshorti i Heidi Klum i ka bërë foll
Heidi Klum është 43 vjeç, por mbetet një super bombë (FOTO LAJM) Heidi Klum do të mbetet përjetësisht një super modele. Ndonëse ajo ka katër fëmijë, format e saj janë për tu admiruar.
4 vjeçarja i plotëson amanetin nënës së saj duke u veshur nuse (FOTO LAJM) Një vajzë vetëm 4 vjeç ka realizuar një set fotografik me fustanin e nënës së saj të ndjerë për hir të amanetit që ajo k
Si të fshehim puçrrat në fytyrë (VIDEO) Aknet janë një sëmundje e lëkurës që shfaqen në moshën e pubertetit, por nuk janë të pakta rastet kur ato shfaqen edhe n
Heidi Klum me një linjë të re për kostumet e banjës (FOTO LAJM) 42-vjeçarja Heidi Klum tashmë është e angazhuar me shumë projekte, por ajo nuk ka lënë pas dore edhe linjën e saj të re
Heidi Klum refuzon martesën (FOTO LAJM) Supermodelja gjermane Heidi Klum ka marrë një propozim për martesë, por duket se ajo ende nuk është gati për të hedhur n
Ja pse ende adhurohet Heidi Klum (FOTO LAJM) Padyshim që Heidi Klum është e mrekullueshme dhe këtë fakt ajo i'a kujton herë pas here fansave të saj në Instagram, me
Familja e ushtarakes së vrarë kërkon drejtesi Familja e ushtarakes amerikane të vrarë në Kosovë, Heidi Ruh kërkon përgjigje nga institucionet e Prishtinës për mënyrën
Heidi Klum nuk ka turp të zhvishet, ja kush i qëndron pranë (FOTO LAJM) Modelja e njohur gjermane Heidi Klum, ka postuar një foto në Instagram ku është topless, ndërsa miku i saj Zac Posen, i
Çmendet Heidi Klum, ja çfarë bën gjatë emisionit (FOTO LAJM) Modelja Heidi Klum është jo vetëm e bukur, por e pranishme në një emision ajo ka treguar shkathtësinë e saj, teksa ka bë
I përcjell pasionin për modë vajzave, kopjojnë Klum (FOTO LAJM) Për vajzat, Heidi Klum mbetet një shembull ndërsa ajo i këshillon për të qëndruar sa më pranë trendeve. Modelja është pa
41 vjeçarja Heidi Klum tërheq vëmëndjen (FOTO LAJM) Ndonëse 41 vjeç, ajo sërish tërheq vëmëndjen e kalimtarëve dhe paparacëve. Bëhet fjalë për modelen gjermane Heidi Kl
Në mision kundër AIDS, një Heidi Klum ndryshe (FOTO LAJM) Supermodelja 40 vjeçare Heidi Klum është zhveshur për një kauzë shumë të fortë, në luftën kundër AIDS. Ajo ka hequr