999 rezultate për

hefner

Sfidoi botën, themeluesi i Play Boy ndahet nga jeta në moshën 91-vjeçare Një nga njerëzit më të famshëm në botë, Hugh Hefner, themeluesi i revistës ndërkombëtare për të rritur “Playboy” është n
Pesë femrat me seksi sipas Hugh Hefner (FOTO-LAJM) Babai i revistës erotike “Playboy”, Hugh Hefner ka publikuar një listë me vajzat me seksi që kanë pushtuar faqet e revis
SHBA, arrestohet djali i pronarit të “Playboy” Një nga djemtë e miliarderit Hugh Hefner, themeluesit të revistës Playboy, është arrestuar në Los Angeles për shkak se k
"Pleq" me "bomba" në krah Ata janë të vjetër, por edhe shumë të sukseshëm dhe të pasur. Por në shpirt ata vazhdojnë të mbesin të rinj. Ja kush jan
24 vjeçarja anulon dasmën me 85 vjeçarin e Playboyt Themeluesi i revistës “Playboy”, Hugh Hefner thotë se e fejuara e tij ka anuluar martesën e tyre. Hefner 85-vjeçar tha
84-vjeçari Hefner, në qershor martohet me 24-vjeçaren Harris Hugh Hefner, pronari i "Playboy", dhe Crystal Harris kanë vendosur datën e martesës së tyre. Çifti (me diferencë moshe p