999 rezultate për

hazizi

E quajti të stonuar, a është pajtuar Mentor Hazizi me Fifin? Një ndër të ftuarit e puntatës së tetë në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishte edhe këngëtari
Gent Hazizi nuk kursen kritikat për Mamaqin: Kur monton gjëra s'do të thotë se bëre film Aktori i njohur Gent Hazizi, i ftuar në ‘Ditë e re”, ka folur ndër të tjera edhe për suksesin që ka arritur Ermal Mamaqi
Me sy të nxirë, Gent Hazizi shfaqet për herë të parë në publik pas sherrit të bujshëm (FOTO LAJM) Prej ditësh media po zien për lajmin e sherrit mes aktorëve të njohur, Gent Hazizi dhe Ledio Lako. Ky i fundit mohoi
Zbulohet shkaku i sherrit mes aktorëve: Nisi në Instagram e dolën mes Tiranës për t'u sqaruar Janë zbuluar detaje te reja nga sherri i bujshëm mes aktorëve shqiptarë, Ledio Lako dhe Gentian Hazizi. Mësohet se s
Sherr me doreza hekuri me Gent Hazizin, reagon Ledion Lako (VIDEO) Ditëne djeshme u bë e ditur nga mediat se policia ka ndaluar dy aktorët Ledio Lako dhe Gent Hazizi pasi janë konfrontua
E goditi me dorezë hekuri, çfarë u tha në polici për sherrin e bujshëm Lako-Hazizi (FOTO LAJM) Policia ka ndaluar ditën e djeshme dy aktorët Ledio Lako dhe Gent Hazizi pasi janë konfrontuar në mënyrë të dhunshme me
Sherr mes Ledio Lakos dhe Gent Hazizit, përfundojnë në polici (FOTO LAJM) Policia ka ndaluar dy aktorët Ledio Lako dhe Gent Hazizi pasi janë konfrontuar në mënyrë të dhunshme me njëri-tjetrin.
“Merresh me llafe grash”, Fifi sulmon ashpër Mentor Hazizin Fifi dhe Mentor Hazizi kanë nisur një përplasje të hapur virtuale. Ishte Mentori ai që tha publiksiht se fifi ishte m
U largua me sherr nga Portokallia, aktori tregon të vërtetën Gent Hazizi ishte një nga të larguarit e radhës në Portokalli. Edhe pse u fol se ai u largua me sherr, Hazizi ka sqaru
Nxehet situata në Xing, Luana zhvesh Ermalin dhe Gent Hazizin "Si ishte të punoje me Luanën?", mjaftoi kjo pyetje që situata të nxehej në "Xing me Ermalin" ku sot është i ftuar Gent
E pranon këngëtari, pëlqen Ilda Bejlerin Dren Abazi pjesë e ekipit të Edi Manushit në “Shiko Kush LUAN” në mbrëmjen e sotme ka dhënë edhe pëlqimin e tij mes shum
Bleona se lë me aq sherrin me Gent Hazizin, i kërkon 100 mijë euro Luanës Debati mes Gent Hazizit dhe Bleona Qeretit bëri shumë bujë në media ditën e djeshme dhe sot. E gjitha nisi kur në emi
Gent Hazizi i kërkon publikisht falje Bleonës jatë ditës së djeshme, këngëtarja Bleona Qereti kishte bërë disa postime të njëpasnjëshme të cilat ia deidkoi Gent Haziz
Ëndrra e fëmijërisë e Gent Hazizit? Të bëhej shofer “Kur jemi fëmijë kemi shumë dëshira ,për atë çka duam të bëhemi kur të rritemi. Unë personalisht kam dashur të bëhem sho
Spektatores i bie të fikët në Teatrin Kombëtar, ja kush i dha ndihmën e pare (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhnur në Teatrin Kombëtar gjatë premierës së shfaqjes “5 djelmoshat”. Gent Hazizi, ak
Vrasja e të riut në Elbasan, pranga kushëririt të autorit Blutë e Elbasanit kanë arrestuar një 27-vjeçar, nën akuzën e pengimit të zbulimit të së vërtetës për vrasjen e Gazment S
E ftoi shokun për gjah dhe e vrau me çifte, zbardhet dëshmia e autorit (FOTO LAJM) Altin Hazizi, 21-vjeçari që vrau me çfite 18-vjeçarin Gazmend Sllami, ka pranuar fajësinë, por ka deklaruar se vrasja ka
Rrëfehet aktori Gent Hazizi: Dikur punoja në ndërtim (VIDEO) Aktori Gent Hazizi, i ftuar në emisionin “6 ditë pa Ermalin” ka folur edhe për të kaluarën e tij në emigrim. Ai ësht