999 rezultate për

hazard

Yjet e Realit mblidhen për darkën e Krishlindjeve, Hazard dhe Bale "tull" gjumit (FOTO LAJM) Skuadra e Real Madridit e ka shfrytëzuar mesjavën për t’u mbledhur për darkën e Krishtlindjes të mërkurën mbrëma. Anë
Reali konfirmon gjëndjen e Hazard Real Madridi e ka konfirmuar se Eden Hazardit i është mavijosur këmba, duke i qetësuar tifozët të cilët fillimisht ishin
Dëmtimi i Hazard, mësohet sa mund të mungojë ylli belg Eden Hazard ka shqetësuar tifozët e Real Madridit pas lëndimit që ka pësuar mbrëmë në ndeshjen ndaj PSG-së. Zidane e zëv
Hazard: Asnjë lojtarë nuk duhet të kushtojë 100 milion euro Eden Hazard ka folur në një intervistë për mediat franceze, ku është ndalur edhe te çmimi që e ka paguar Real Madrid pre
Hazard për Benzema: Ai është sulmuesi më i mirë në botë Pasi e ka ndarë në zhveshtore me Karim Benzemën për katër muajt e fundit, Eden Hazardi është i bindur se francezi i Real
"Ai është i rëndë", Hazardi i përgjigjet Wengerit Ylli i Real Madridit dhe Kombëtares së Belgjikës, Eden Hazard, pretendon se është në formë të mirë fizike, përkundër që
Hazard: Lampard do arrijë lart Eden Hazard la Chelsea në merkaton e verës dhe u transferua te Real Madrid. Fantazisti belg kali 7 sezone në “Stamford B
Vëllezërit Hazard nuk ndalen ndaj Rusisë (VIDEO) Belgjika është duke mposhtur Rusinë me një rezultat të thellë 0-3. Goli i parë u gatua dhe u shënua nga vëllezërit Ha
"Nëse do që një kalë të humb garën, i shton kilogramë", Wenger bën krahasimin e çuditshëm për Hazard Arsene Wenger beson se Eden Hazard po përballet me vështirësi në Real Madrid për shkak të gjendjes fizike. Ish-sulmue
Real Madrid-Galatasaray, formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Real Madridit dhe Galatasarayt, e vlefshme për fazën e grupeve të Lig
Hazard zbulon arsyen e ardhjes në Madrid Eden Hazard u bë pjesë e Real Madrid në merkaton verore. Belgu kështu plotësoi ëndrrën e tij për të luajtur në "Sant
Wenger tregon cili lojtar i duhet Realit: Hazard nuk e zëvendëson dot Ronaldon Sipas Arsene Wenger, Real Madrid ende nuk e ka parë Eden Hazardin e vërtetë, por edhe kur ta shohin atë ai nuk do të jet
Nuk ndalet Reali, Modric realizon një super gol (VIDEO) Reali i Madridit nuk ka të ndalur në këtë ndeshje duke na krijuar iluzionin se Reali i madh po rikthehet. Pas golave
Çfarë po ndodh te Reali? Hazard dhe Vinicius nuk kuptohen fare (VIDEO) Nuk ka qetësi te Real Madridi. Barazimi shokues 2-2 në "Santiago Bernabeu" me Clube Brugge, ka prishur qetësinë te Real
Zidane i dal në krahë Hazardit: Edhe unë e kisha të vështirë në fillim te Reali Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka dalë në konferencë për shtyp, përpara ndeshjes së Ligës së Kampionëve ndaj
Formacionet zyrtare: Atletico-Real Madrid, Hazard e nis titullar (FOTO LAJM) Sot në orën 21:00 Atletico Madrid do të përballet në derbin ndaj Real Madridit e vlefshme për javën e 7-të të La Ligas.
Përplasja e "shtatave": Kush do të lerë gjurmë në derbin e Madridit Dy shtatëshe do të përballen me njëri tjetrin sonte në “Wanda Metropolitano”. E gjithë vëmendja në derbin e Madridit
Ky është goli më i mirë në histori sipas Hazard Hazard e vlerëson golin e Zidanit si më të mirin të të gjitha kohëve. Për Eden Hazardin s’ka asnjë dyshim, goli i Zin
Hazard "kërcënon" Atletico-n: Shënoj dhe fiton Reali Eden Hazard po punon për të rikuperuar formën e tij më të mirë. Në prag të sfidës kundër Alteticos, sulmuesi belg shp
Formacionet e mundshme: Sevilla-Real Madrid, me Hazard titullar Los Blancos duan kthesën (FOTO LAJM) Në La Liga Sevilla pret në Ramon Sanchez Pizjuan, Realin e Madridit që nuk është në formën optimale. Julen Lopetegui