999 rezultate për

haxhiu

Vuri bast emisionin për zgjedhjet, çfarë e pret Baton Haxhiun pas humbjes së PDK-së Përpara zgjedhjeve në 6 Tetorit Baton Haxhiu vuri një bast të fortë, nëse PDK nuk do të fitonte, ai do të mbyllte televi
Kafja e fundit për Besmirin, pamje nga atentati ndaj 35 vjeçarit (FOTO & VIDEO) Mëngjesin e sotëm, qyteti i Lushnjës u zgjua nga breshëri plumbash të cilat i dhanë fund jetës së 35 vjeçarit Besmir Hid
Ish-kryeministri Berisha reagon pas dorëheqjes së Haradinajt, godet Thaçin e Haxhiun Ish-udhëheqësi i Shqipërisë, Sali Berisha, ka reaguar pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, për të
Baton Haxhiu: Braktis menjëherë Edi Ramën nëse heq dorë nga shkarkimi i Metës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në "Zonë e Lirë" në Tv Klan, analisti Baton Haxhiu ka deklaruar disa prej arsyeve se përse do të hiqte
Vendosi datën e re të zgjedhjeve, Rama sulmon përsëri me historitë e Haxhi Qemilit Presidentin Kryeministri Edi Rama ka sulmuar sërish Presidentin Ilir Meta, pasi ky i fundit vendosi me dekret këtë të enjte që zgjed
Baton Haxhiu anëtarësohet në partinë e Haradinajt Kryeministri Ramush Haradinaj sot pasdite është takuar me strukturat e AAK-së në Viti. Në këtë takim, 200 anëtarë të
Plas në studio, Mesila i thotë Baton Haxhiut rrugaç, ordiner, i neveritshëm (VIDEO) Ish-deputetja Mesila Doda këmbëngul se në darkën e Beogradit, kur kryeministri Edi Rama ishte për vizitë është hedhur si
Gafa e zv.ministres së Arsimit bëhet virale: Çfarë do korrni, do mbillni (VIDEO) Zv.ministrja e Arsimit, Lorena Haxhiu është bërë lëmsh gjatë një fjalimi të fundit publik. E qeshur, ajo është mund
Nis protesta e VV kundër Lumezit (FOTO LAJM) Ka nisur protesta e Lëvizjes Vetëvendosje, para ndërtesës së Kryeprokurorit të Shtetit. Një numër i madh i qytetarëve
A ka ndonjë skenar misterioz të Thaçit në zgjedhjet e veriut Lëvizja Vetëvendosje e konsideron vonesën e zgjedhjeve në veri me prapavijë politike. Deputetja Albulena Haxhiu e qua
Djali i Baton Haxhiut lidhje të ngushta me Rusinë, çfarë posti mban (FOTO LAJM) Prof. Dr. Enver Bytyçi përmes një postimi në Facebook, ka deklaruyar se djali i Baton Haxhiut, Andi Haxhiu, ka raporte m
Dëshmon shoku i vrasësit tek liqeni: Haxhiu i kërkoi lekët dhe e goditi Pak orë më parë është arrestuar miku i autorit që ekzekutoi në Parkun e Liqenit të Tiranës, 62-vjeçarin, Haxhi Baxhinovs
"Basha në koalicion me Ramën" Baton HaxhiU deklaroi gjatë një interviste televizive se Edi Rama nuk ka asnjë arsye që të pranojë zgjedhje të parakohsm
E pranon edhe Batoni: Zgjedhjet janë përcaktuar nga kriminelë Teksa kanë qenë të ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” sot, Baton Haxhiu dhe Armand Shkullaku kanë folur mbi situatën polit
Berisha largohet nga politika? Baton Haxhiu bën deklaratën e fortë Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Zonë e Lirë”, kanë qenë të ftuar gazetarët Baton Haxhiu dhe Armand Shkullaku. “Djeg
Baton Haxhiu agjent? Çfarë pranon ai Nw rubrikwn “Pyetja që vret” në studio, Arian Çani i ka drejtuar njw pyetje qw shumw kush do kishte dashur ta pyeste, B
"Nuk e ha ... kot sa krahu", Vasili i përgjigjet Baton Haxhiut Analisti nga Kosova, Baton Haxhiu është një mbështetës i hapur i mazhorancës në Shqipëri. Ai mbrëmjen e djeshme ka b
"Njëra do zbehet, tjetra do zhduket", Baton Haxhiu paralajmëron zhdukjen e PD-së Analisti Baton Haxhiu i ftuar në emisionin “Open” ka paralajmëruar zhdukjen e PD-së dhe krijimin e një partie të re.
"Ka nisur funerali i PD-së", Baton Haxhiu bën deklaratën e fortë Analisti Baton Haxhiu është shprehur në emisionin Open se djegia e mandateve ndodh shumë rrallë, por pasoja juridike dh
Kush është zv.ministrja hot që i zuri vendin Besa Shahinin (FOTO LAJM) 28 vjeçarja Lorena Haxhiu do të jetë zëvendës ministrja e re e Arsimit pas zëvendësimeve të befta që Rama bëri në kabine