999 rezultate për

haxhinasto

Shkëmbim territoresh Kosovë-Serbi, Haxhinasto: Mendim i rrezikshëm dhe arkaik Ish-ministri i Jashtëm, Edmon Haxhinato, aktualisht deputete i LSI-së, e ka cilësuar idenë për shkëmbim territoresh mes
Jo vetëm Haxhinasto, kush është "tradhtari" i dytë i Kryemadhit Pas Edmond Haxhinastos, edhe një tjetër ish-ministër i Metës ka "braktisur" Kryemadhin. Nasip Naco, ish-ministër i Dr
Doli pro tarifës, por Haxhinasto dorëzohet e del në protestë Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Edmond Haxhinasto dhe njëherësh ministër i Transporteve në kohën që nisi pro
Përçahet LSI, Haxhinasto braktis LSI në Komisionin e Ekonomisë Vendimi i përbashkët i LSI dhe PD për mosbindje civile dhe protesta popullore në mbarë Shqipërinë, ka përçarë partinë e
Abuzimet në aksin Tiranë-Elbasan, Haxhinasto thirret nga Prokuroria Ish-minisrti i Transporteve Edmond Haxhinasto është thërritur sot nga Prokuroria e Krimeve të rënda për abuzimet me rrug
Haxhinasto si Monika, kërcënon me hakmarrje nëse hetohet Vetë ish ministri i Transporteve Edmond Haxhinasto, i pyetur nga Top Channel për hetimet e rrugës Tiranë-Elbasan, është
A rrezikon burgun ish-ministri i Metës? Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur verifikimet ndaj ish-ministrit të Transporteve, Edmond Haxhinasto, në lidhje me r
A rrezikon burgun edhe Edmond Haxhinasto? Dosja e rrugëve për të cilat deri tani janë arrestuar në dy çështje të ndryshme Dashamir Xhika, Andi Toma dhe 11 persona
Ditë zie, nëna e ish-ministrit të LSI ndërron jetë Nëna e deputetit dhe ish-ministri Edmond Haxhinasto ka ndërruar jetë. Këtë e njofton vetë deputeti i Elbasanit përmes
Djali i Naços dhe vajza e Haxhinastos publikojnë foto nga pushimet (FOTO LAJM) Fundjavat janë çlodhëse për të gjithë. Por, ajo që bie në sy është se edhe fëmijët e politikanëve kane zgjedhur që kët
Prej 4 vitesh në koalicion me PS, Haxhinasto: Skemi vendosur akoma Ditën e sotme koalicioni PS-LSI mbushi plot 4 vite nga firmosja e marrëveshjes mes tyre. Por pas 4 vitesh bashkëqeve
Nishani firmos shkarkimin e Haxhinastos Presidenti Nishani ka firmosur shkarkimin e Ministrit të Transporteve dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto dhe dekreti
Haxhinasto jep arsyet e dorëheqjes Edmond Haxhinasto është prononcuar për herë të parë pasi u dorëhoq nga ministër i Transporteve. Duke folur për median
Dorëheqja e Haxhinastos/ Vasili: S'ka mosmarrëveshje me Metën! Lidhur me dorëheqjen e Haxhinastos, Vasili e argumenton me faktin se nuk ka asnjë mosmarrëveshje me Metën. "Asnjë mosmar
Zyrtare/ Ja pse dha dorëheqjen Haxhinasto Ministri Edmond Haxhinasto mëngjesin e ditës së sotme ka dhënë dorëheqjen nga detyra e ministrit të Transporteve. Pas
Minister of Transports and Infrastructure resigns due to political commitments Minister of Transports and Infrastructure, Edmond Haxhinasto, resigned today and has been replaced by Sokol Dervishi.
A do ketë ndryshime të tjera në qeveri? Sot në media ka pasur spekulime të shumta për ndryshime të tjera në qeveri. Burime nga Kryeministria bëjnë me dije se nu
Sokol Dervishi në vend të Haxhinastos? Update- Gjatë mesditës, Ministri i Transporteve njoftoi largimin e tij nga detyra. Edmond Haxhinasto dha sot dorëheqjen
Ja kush është arsyeja e dorëheqjes së Haxhinastos Dorëheqja e Edmond Haxhinastos është pranuar nga kryeministri Edi Rama. Mësohet se arsyeja e dorëheqjes së Haxhinastos n
Jep dorëheqjen ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto Edmond Haxhinasto ka dhënë dorëheqjen nga posti i ministrit që e mbante prej tre vitesh. Ky lajm ëhstë konfirmuar nga bu