999 rezultate për

haxhia

Fatma Haxhialiu largohet nga "Përputhen Prime", e zëvendëson pastori "Përputhen" rikthehet në ekran për të diskutuar ngjarjet më pikante të javës në "Përputhen Prime". Gjatë puntatave t
E quajti laraskë, përballen sërish Mevlani dhe Sindi Përplasja e Mevlanit me Sindin në puntatën e kaluar është bërë sërish objekt diskutimi mbrëmjen e sotme në emisionin “Pë
Habiten të ftuarit: Moderatores shqiptare i zbulohet lidhja mes emisionit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe shumë simpatike, Liesa Haxhiasllani ishte e ftuar në "Soiree", ku gjatë emisionit mori një pyet
Lihet në fuqi vendimi i KPK-së për ish-gjyqtarin dhe anëtarin e KLD-së KPA ka lënë në fuqi vendimin e KPK për ish-gjyqtarin e Apelit të Tiranës Astrit Haxhialushi. KPK kishte vendosur në muaj
Izet Haxhia kallëzon në SPAK drejtorin e Burgjeve, Agim Ismaili Izet Haxhia ka denoncuar në Porkurorinë e Posaçme (SPAK) drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, Agim Ismajlin. Me anë
Izet Haxhia denoncon në SPAK: Po më torturojnë në burg! "Po më turturojnë në burg..." Izet Haxhia ka kallëzuar penalisht në SPAK drejtorin e Përgjithshëm të Burgjeve, Agim I
Ekzekutimi i vëllezërve Haxhia në Durrës, lihet në burg Altin Ndoci Gjykata e Posaçme e Apelit ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për Altin Ndocin i dyshuar për vrasjen e vë
Vrasja e bujshme e vëllezërve Haxhia, merret vendimi për autorët Gjykata e Posacme Kundër Krimit dhe Korrupsionit, ka caktuar masën e sigurisë "arrest me burg" për Klevis Allën, Altin N
I zbërtheu dëshmitari: Katër vrasjet në dy muaj, të lidhura me grabitjen e bujshme në Rinas Zbulohet organizatori i vrasjes së dy vëllezërve Haxhia në Durrës, ngjarje e ndodhur më datë 27 prill të këtij viti.
Detaje nga ekzekutimi me breshëri plumbash i vëllezërve Haxhia: si vepronte grupi kriminal vepronte Akti i rëndë kriminal ku mbetën të vrarë dy vëllezërit Haxhia në Durrës, tashmë po mbikqyret nga SPAK. Talo Çela mësohet
E nxorrën zbuluar, kush është autori kryesor i vrasjes së vëllezërve Haxhia Zbardhen të tjera detaje nga hetimet për ekzekutimin e dy vëllezërve Haxhia në qytetin e Durrësit, ngjarje kjo e ndodhur
Izet Haxhia do qëndrojë në burg, gjykata merr vendim të papritur Gjykata Penale e Tiranës ka rrëzuar kërkesën për revokimin e masës së sigurisë për Izet Haxhinë. Sipas avokatit Idajet B
Izet Haxhia: Ju tregoj dhunën e '96 dhe ''armiqësinë" mes Nanos dhe Berishës 26 maji i vitit 1996 mbahet mend si dita e vrasjes së zgjedhjeve të lira në Shqipërinë post-komuniste. Ish-truproja e
Ekzekutimi i vëllezërve Haxhia, jepet vendimi për vrasësit Gjykata e Durrësit ka vendosur masën “Arrest me burg” për autorët e vrasjes së dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia.
Zbardhet motivi i vrasjes së vëllezërve Haxhia: 22-vjeçari i penduar zbulon ngjarjen Zbardhet motivi që u mori jetën vëllezërve Haxhia dhe Dorjan Shkozës, e Anxhelo Avdiaj. Sipas grupit hetimor, shkak ësht
PISTAT/ Ekzekutimi i vëllezërve, lidhja me grabitjen e Rinasit dhe roli në bandat e rrezikshme Vrasja e dy vëllezërve Besmir dhe Viktor Haxhia në Durrës, vijon të ketë si pistë kryesore të hetimeve, atë të prishjes
I tregoi të gjitha, ky është i riu që ''fundosi'' grupin e killerave në Durrës Pas dëshmive të 22 vjeçarit Klevis Alla, janë zbardhur të tjera detaje për dy atentate ku si pasojë mbetën të vdekur 4 p
22 vjeçari ''hap thesin'': Vidhnim makina dhe i modifikonim te servisi i Besmirit, e ekzekutuam për paratë 22 vjeçari Klevis Alla ka vendosur të japë detaje të tjera, të cilat i japin dritë ekzekutimit mafioz të dy vëllezërve n
''Strehuan një nga grabitësit e Rinasit'', zbardhen detaje nga ekzekutimi i vëllezërve Haxhia Të tjera detaje janë zbardhur nga ekzekutimi mafioz i dy vëllezërve Haxhia në Durrës. Eshtë pikërisht bashkëpunëtori
Dyshohet si "ekzekutuesi kryesor" i atentateve në Durrës, zbulohet emri i 22 vjeçarit Gjykata e Durrësit dha sot masën e sigurisë “arrest me burg” për vrasjen e dy vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhia. Nj