999 rezultate për

haxh

U p*rdhunua nga xhaxhai, 14 vjeçarja humb jetën gjatë abortit në muajin e 6 të shtatzënisë Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Pakistan, ku një vajzë 14-vjeç humbi jetën gjatë një aborti, pasi u përdhunua v
Presidenti i Kosovës dekoron kampionin e botës, Haxhi Krasniqi Robin Haxhi Krasniqi që nga e shtuna mban titullin Kampion i Botës në boks në versonin WBA/IBO. Krasniqi menjëherë pa
I biri u shpall kampion bote, emocionon babai i Robin Krasniqit: Bac u kry (FOTO LAJM) Mbrëmë ishte natë e madhe për çdo shqiptarë, pasi në ring u ngjit boksieri kosovar, Haxhi Krasniqi. Krasniqi arrit ta
Shtyhet gjyqi për Izet Haxhinë, infektohet me koronavirus avokati i tij Shtyhet gjyqi i Izet Haxhisë në Gjykatën Penale të Tiranës. Shkak është bërë kërkesa e avokatit Idajet Beqiri, i cili pr
I mbajti të gjitha fshehur, fejohet Adrian Haxha? Këngëtari i njohur Adrian Gaxha është përfolur për një lidhje dashurie me një vajzë të cilën e ka prezantuar edhe me fam
Puthi xhaxhain e saj në buzë, mbesa e Biden pas debatit: Do e godisja Trumpin në fytyrë Mbesa e Joe Biden, Naomi, ka shpërthyer pas debatit të parë presidencial të xhaxhait të saj, me Donald Trump. Ajo ka
Baton Haxhiu tregon si nisi përplasja me Berishën: Është njeri i fëlliqur! Gazetari kosovar, Baton Haxhiu, ka deklaruar se ish-kryeministri shqiptar Sali Berisha është i pamëshirshëm dhe i fëlliq
Dyshohet se u vra nga xhaxhai gjatë luftës, trupi i 16 vjeçares do të dërgohet jashtë shtetit Vazhdojnë hetimet për 16-vjeçaren e vrarë në kohën e luftës në malet e Llaushës, krim për të cilin akuzohet xhaxhai i sa
Haxhiu: Arrestimet e fundit janë arsyetime nga Specialja për publikimin e aktakuzës ndaj Thaçit Gazetari Baton Haxhiu ka thënë në emisionin Pressing në T7 se arrestimet e fundit nga Specialja ndaj liderëve të OVL-UÇK
25 vjeçari duke u dridhur në gjyq tregon si xhaxhai i vrau nënën: Nuk kishin lidhje! Rreth një vit me parë, Lirie Xhepa u vra nga kunati i saj, Dashamir Xhepa i cili fillimisht e ka masakruar me sende të f
Gjyqi ndaj Izet Haxhisë, thirret në prokurori Sali Berisha dhe Ylli Rakipi Prokuroria ka kërkuar thirrjen e 10 dëshmitarëve, për të hedhur dritë mbi vrasjen e Azem Hajdarit. Në mesin e tyre ë
Organizoi dy vrasje nga shtëpia, si ia ekzekutuan vëllanë dhe xhaxhanë Erion Alibejt Dy vite më parë, pikërisht më datë 28 dhjetor të vitit 2018, Elbasani u trondit nga një vrasje e trefishtë. Shënjestër i
Deputetja replikon më Vjosa Osmanin në Kuvend: Nuk është vetëm LVV Deputetja e AAK-së, Teuta Haxhiu në seancën e sotme plenare ka replikuar me kryeparlamentaren Vjosa Osmani. “Mollë” s
Ish-e dashura e Izet Haxhisë bashkohet me burrin: E menderosa! Izet Haxhia dhe Erjona ose siç quhet ndryshe me nofkën e saj (kokëkashta) u bën të njohur për shkak të deklaratave të ty
Teoritë konspirative: Kim Jong vrau xhaxhain e tij dhe i nxorri kokën në publik Presidenti amerikan pretendohet të ketë thënë se Kim Jong Un ka ekzekutuar me skuadër pushkatimi xhaxhain e tij, gjenera
Tetë vjet pa varr, xhaxhai i Eglantinës kërkon eshtrat e saj Vrasja e Eglantina Buçit nga vëllai i saj, tetë vite më parë po zbardhet sot. Teksa një bashkëpunëtor ka vendosur të
"Shiti vajzën time", nëna e 10 vjeçarit nga Tropoja akuza xhaxhait të djalit Ishte data 17 qershor kur në studion e emisionit me “Zemër të Hapur”, në News24, mbërriti denoncimi i xhaxhait të 10-vje
Horrori në Kombinat, si jeton tani e mbijetuara e vetme e familjes Josifi Akoma nuk është harruar ngjarja makabre në Kombinat, ku nëna dhe vajzë u vetëflijuan për shkak të formës së tyre të përk
Flet xhaxhai i Blerta Jusufit: Nuk reagon si njeri normal Kanë kaluar dy muaj nga tragjedia e Kombinatit, ku u vetëflijuan nëna Zhaneta Josifi me dy vajzat e saj Anisa dhe Blerta
Gazetari i njohur në zi, humb nënën Gazetari i njohur, Baton Haxhiu, ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë, nënën. Është kryetari i PDK-së, Kadri Vesel