999 rezultate për

havzi

Havziu: Inspektoriati nuk ka mundësi të kërkojë kthimin në punë I pyetur nëse Inspektorati i Punës do të hetojë dhe sanksionojë kompanitë që kanë larguar punëtorë si pasojë e krizës që
U var edhe me firmën e Kristaq Ramës/ Pas 30 vjetësh Havzi Nela ‘ringjallet’ dhe mbërrin në Kukës Do të ishte viti 1988 kur diktatura komuniste do të jepte vendimin e saj të fundit të tmerrshëm. Presidiumi i Kuvendi
Ngacmoi seksualisht 12-vjeçaren? I dënuari trondit me dëshminë live Hafzi Basha është një 65-vjeçar, malësor nga veriu i Shqipërisë, mbi të rëndon një akuzë e rëndë. Ai është akuzuar p
Vokshi: Rama pasaradhës i diktaturës, të tregojë kush ekzekutoi poetin Havzi Nela Kryetarja e Lidhjes Demokratike të Gruas së Shqipërisë, deputetja Albana Vokshi u takua me drejtueset e LDG- se Lezhë, M
"Bunk'Art2"/ Të përndjekurit ngrejnë dronin kundër Ramës: Kërko falje për vrasjen e Havzi Nelës Gjatë paradites së sotme u inaugurua muzeu “Bunk’Art2” pranë ambienteve të Ministrisë së Brendshme. Por një incident
"Taulantit të Partisë nuk i mungojnë denoncimet dhe dëshmitë" Partia Demokratike është kundërpërgjigjur në kohë reale pas deklaratës së deputetit socalist Taulant Balla, ku i bëri th