999 rezultate për

havertz

Bayerni "hap krahun", Chelsea i vetëm në garë për Havertz Bayern Munich nuk do të tentojë për Kai Havertz. Ylli i Bayer Leverkusen, Kai Havertz, vazhdon të jetë një nga temat
Havertz akoma më pranë Chelsea, "blutë" nisin bisedimet me agjentin e lojtarit Blutë deri tani kanë siguruar dy transferime, atë të Hakim Ziyech nga Ajax dhe Timo Werner nga RB Leipzig. Por duket
Kai Havertz ka arritur marrëveshje me Chelsean? Kai Havertz duket se do të jetë transferimi i madh i Chelseat në këtë verë. Skuadra londineze tashmë e ka transferuar
Chelsea bën gati largimin e 6 lojtarëve, mblidhen fonde për transferimin e Havertz ‘Blutë’ e Londrës janë të vendosur që të përforcojnë edhe më shumë skuadrën e tyre, pas emrave si Timo Werner e Ziyech.
Chelsea i vetëm në garë për yllin e Leverkusen Deklarata e shefit të Bayern Munich, Karl-Heinz Rummenigge, se kampioni gjerman nuk do të futet në garë për ta blerë Kai
Pesë mesfushorët që mund të zëvendësojnë Arthurin te Barcelona Titujt e faqeve të para të gazetave spanjolle dhe italiane kësaj jave kanë qenë të mbushura me lajme se është mbyllur tr
Kai Havertz pranon të kalojë te Reali, zbulohet shuma e transferimit Real Madrid po e udhëheq tani garë për transferimin e yllit të Bayer Leverkusen, Kai Havretz në këtë afat kalimtar veror
Merkato e "nxehtë" për yllin e Leverkusen, në garë hyn edhe Real Madridi Havertz është më shumë i interesuar për një transferim në Premierligë dhe Chelset mbetet në ‘Pole Position’ për reprezen
Chelsea i fiksuar pas sulmuesve gjerman, pas Werner interesohet edhe për Havertz Chelsea i Londrës "mbret" i merkatos në kohë pandemie. Klubi i kryeqytetit anglez duket se nuk po e vuan aspak krizën fi
Klopp shpreh hapur simpatinë për Werner dhe Havertz: Dy lojtarë të mrekullueshëm Dyshja gjermane, Timo Werner e Kai Havertz janë dy lojtarët e Bundesligës që po tërheqin vëmendjen më të madhe para merk
Kushton 100 milion euro, zbulohen ekipet legjendare që duan Havertz Bild zbulon ekipet legjendare që duan Havertz është njeriu më i kërkuar i momentit në merkaton e verës. 20-vjeçari
Bayerni po nis një epokë të re, pas Sane synon edhe Havertz Uli Hoeness, president nderi i Bayern Munich, i ka hapur dyert Kai Havertz-it, ylli i Bayer Leverkusen. "Do të na pël
Havertz, ylli i Leverkusen që po sfidon Lewandowskin dhe Haaland Ylli i Bayer Leverkusen, Kai Havertz ka vendosur rekord të ri në Bundesligë me golin e tij të shënuar që doli të jetë i
Havertz: Nuk dua të flas për të ardhmen Kai Havertz ka lënë gjithçka në pikëpyetje sa i përket të ardhmes së tij. Futbollisti 20 vjeçar, i cili ka shkëlqyer
Ylli i ri Gjerman nuk di të ndalet, i siguron fitoren e rradhës Leverkusenit (VIDEO) ‘Aspirinat’ kanë fituar me rezultatin 1:3 në udhëtim kundër rivalit direkt për një vend në Ligën e Kampionëve, Borussia
Leverkusen ka tashmë një çmim për Havertz, Premier League destinacioni më i mundshëm Kai Havertz është një nga emrat më të përfolur në prag të merkatos së verës, pasi për gjermanin interesohen shumë klube.
Kërkohet me ngulm nga gjigandë Evropianë, Leverkusen i vendos çmimin Kai Havertzit Bayer Leverkusen nuk do të lejojë që Kai Havertz të largohet për më pak se 100 milionë euro. Sipas Calciomercato klub
Werderi i Rashicës drejt Bundesligës 2, shkatërrohet nga Leverkusen (VIDEO) Bayer Leverkuseni i shtron rrugën drejt Bundesligës 2 Werder Bremenit të Milot Rashicës. Në ndeshen përmbyllëse të j
Barcelona rikthehet fuqishëm në garë për yllin gjerman Kai Havertz Barcelona është rikthyer fuqishëm në garë për mesfushorin gjerman Kai Havertz. Gjiganti katalunas po përgatitë një pl
Bayerni pguan shumën rekord për Kai Havertzin Bayern Munich ka siguruar shërbimet e mesfushorit të talentuar gjerman Kai Havertz. Kështu së paku kanë njoftuar medi