999 rezultate për

hasi

Horoskopi i të mërkurës, shenjat që do të hasin vështirësi të mëdha Dashi Gjatë kësaj të mërkure duhet të shmangni tensionet dhe kompromiset, ndaj duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ata
Klopp bën krahasimin e çuditshëm për portierin Adrian Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp e ka krahasuar Adrianin me Balboan pasi që priti penalltin kundër Chelsea në Super
Historia rrënqethëse, si u arratisën tre vëllezërit nga Srebrenica Hasan Hasanoviç e mban mend mirë se si dhe vëllezërit e tij nisën udhëtimin e tmerrshëm nga Srebrenica për t’iu arratisu
Krahasimi me kohën e Enverit, si i pa shtypi i huaj votimet ë Shqipëri Votimi për zgjedhjen e kryebashkiakëve shqiptarë, i bojkotuar nga partitë e opozitës, shkoi përgjithësisht i qetë dhe me
Kardinali shiptar viziton burgun e Italisë: Hotel me 5 yje në krahasim me atë të Shqipërisë komuniste Kardinali shqiptar 91-vjeçar, At Ernest Simoni, është zgjedhur nga Papa Françesku për të dorëzuar në burgun e ishullit G
Thaçi shpallet "Qytetar Nderi" në Has: Marrim Preshevën pa dhënë asnjë centimetër Kosovë Mundësinë e bashkimit të Luginës me Republikën e Kosovës, presidenti Hashim Thaçi e ka përmendur edhe para qytetarëve të
Shatërvanët më të bukur në historinë e njerëzimit (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin shatërvanin e Trevës në Romë. Shumë viitorë nuk largohen nga Roma, pa vizituar këtë pikë turistike ku
PASURIA/ Një krahasim mes Presidentit të Maqedonisë dhe të pangopurve që drejtojnë Shqipërinë Presidenti i Maqedonisë së Veriut do të jetë Stevo Pendarovski. Profesori dhe administratori i cili ka mbajtur poste
Haradinaj nderon martirët dhe heronjtë në Lubizhdë të Hasit Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka nderuar martirët dhe heronjtë në Lubizhdë të Hasit. Haradinaj këtë e bëri
Mbappe: Pele është "Mbreti", krahasimet me të janë të tepërta Kylian Mbappe po këthehet në një "yll" botëror. Francezi i cili fitoi Kupën e Botës me Francën në moshën 20-vjeçare, ka
Pse Hasi duhet të vijë te Kombëtarja shqiptare? Kombëtarja shqiptare është një kërkim të një trajneri të denjë për të udhëhequr stolin kuqezi drejt Europianit 2020.
Ministri i Spanjës gjatë takimit me Daçiçin: Kosova nuk është Katalonjë Madridi zyrtar shpreson së dialogu është zgjidhja e vetme për një epilog përfundimtar ndërmjet Republikës së Kosovës dhe
Nuk do të donit të ishit kurrë në këta avionë (VIDEO) Jug-lindja e ishullit britanik është duke përjetuar temperatura të ulta, ndërsa erërat e forta janë duke vështirësuar ed
Zbardhen përgjimet, si u takuan dy turqit e heroinës së Hasit me "Ronin e Shijakut" Dy shtetasit turq Iskender Sale, Nejdet Cesuroglu dhe një kosovar me emrin Xhemal Shalla, dyshohet se kanë mbërritur në
Kapen 113 kg heroinë në banesën ku u gjet i vdekur turku i drogës së Hasit Ditën e sotme është njoftuar se shtetasi turk, Nejdet Cesuroglu, i shumë këkruar për drogën e Hasit, është gjetur i vde
Gjendet i vdekur turku i shumëkërkuar për laboratorin e Hasit Shtetasi turk, Nejdet Cesuroglu mësohet se është gjetur i vdeku në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. Turku dyshohet
I shpërthyen makinën me tritol, kardiologu tregon dyshimet që ka për autorët Së fundmi mësohet se kardiokirurgu Dervish Hasi, automjetit të të cilit iu vu një lëndë plasëse në rrugën “Belul Hatibi”
"Boss-i" i heroinës në laboratorin e Hasit përfundon në spital Hekuran Hoxha apo siç njihej ndryshe me nofkën "Roni i Shijakut, mësohet se është dërguar me urgjëncë në spital. Sip
Si u zbulua "Roni i Shijakut", porositës i heroinës në laboratorin e Hasit (FOTO LAJM) Hekuran Hoxha, personi që do trafikonte drogën që do prodhohej ne laboratorin e Hasit, dhe Admir Hoxha ideator dhe finan
Ishte arrestuar për 400 kg heroinë, kush është porositësi i laboratorit në Has Hekuran Hoxha, i arrestuar të premten në Shijak si pjesë e operacionit Volvo-4, ishte personi që dyshohet se luante roli