999 rezultate për

hashimi

Kodet për hashashin: “U fut ujku, nuk dihet ku do bëjë dëm” Grupi i kultivuesve të cilëve ju sekuestrua hashash pak ditë më parë gjatë një operacioni në Kurbin, kanë qenë nën surve
Ymeri: Hashimi, Isa e Kadria, treshja e krimit dhe korrupsionit Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri tha se Kosova nuk po rrezikohet nga "Zajednica", por edhe nga shteti policor
Pacolli i bën thirrje Hashimit që të tërhiqet Ish-numri dy i Qeverisë së Kosovës, Behgjet Pacolli ka thënë se ka frikë se mos situata rrëshqet dhe janë qytetarët ata
Ymeri: Republika e Kosovës ose është e qytetarëve, ose nuk është fare Lideri i lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, ka folur para qytetarëve në Gjilan duke paralajmëruar një protestë në Prish
Spahiu i frikësuar: VV po vjen në pushtet, Albini ka me e ekzekutu Isën e Hashimin (VIDEO) Fjalimi i Albin Kurtit në manifestimin e të shtunës dhe arrestimi i tij e ka frikësuar analistin Nexhmedin Spahiu. Ky i
Hashimi përpiqet të pajtojë Menduhin me Aliun (VIDEO) Hashim Thaçi pas tetë vitesh është takuar me Menduh Thaçin. Gjatë takimit, Thaçi i Kosovës i ka thënë liderit të PDSH
Ja zgjidhja e Demaçit: Hashimi kryeministër, Ramushi post ushtarak Veprimtari i njohur i çështjes kombëtare Adem Demaçi ka theksuar se e ka menduar zgjidhjen e krizës politike. Demaçi
Mëkatet e Hashimit nuk i lan as Papa Françesku nga Lavdrim Lita Mediat kanë raportuar se Papa nuk pranoi që z. Hashim Thaçi të jetë pjesë e takimeve në Tira
Qeveri pa Hashimin?! Media prestigjoze gjermane, Deutsche Ëelle ka komentuar marrëveshjen e opozitës mes LDK, AAK dhe NISMA-s. DË shkruan
Kosova po tallet me Hashimin! (FOTO LAJM) Premtimet e mëdha dhe të parealizueshme të kryetarit të PDK-së, Hashim Thaçi dhe më pas edhe arritja e marrëveshjes mes
Alma Lama Hashimit: Me ç'para hani dreka e darka?! Deputetja e LDK-së, Alma Lama i ka drejtuar disa pyetje retorike kryeministrit Thaçi. Ajo ka dashur të thotë përmes k
Rrëfimi i Lumes: Si rashë në dashuri me Hashimin (VIDEO) Gruaja e kryetarit të Partisë Demokratike, Hashim Thaçit, Lumja ka folur në një video sesi e ka njohur Hashimin. Në kët
Isa fton Hashimin për debat Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka përsëritur kërkesën që ai dhe Thaçi të ballafaqohen në një debat televiziv. Sipas M
Edi Rama, selfie me Aliun dhe Hashimin (FOTO LAJM) Trendy-n që kanë pushtuar rrjetet sociale, atë të fotografive "selfie" e ka ndjekur edhe kryeministri i Shqipërisë, Edi
Hashimi me foto “selfie” si kujtim nga Prizreni Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi, vazhdon të jetë aktiv në rrjetet sociale e sidomos në Facebook. Thaçi gjatë vizi
Ironia e Lubonjës: Oh sa mirë me qënë shqiptar, me Edin dhe Hashimin bashkëkryetar Analisti i njohur Fatos Lubonja ka thënë se mbledhja e fundit e Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë në Prizren is
Menduh Thaçi: Hashimi dhe Rama po bëjnë marketing politik Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi e ka quajtur marketing politik takimin e drejtuesve të Qeverisë së Shqipërisë dhe asaj
Djali i Hashimit përgëzon Ahmetin: Hallall i qoftë Shpendit (FOTO-LAJM) Edhe pse babai i tij përfaqëson një force politike kundërshtare, Endrit Thaçi, djali i kryeministrit të Kosovës, Hashim
Ja si pengoi “Kosova e Hashimit” fjalën e Kryeministrit (VIDEO) Në momentin që kryeministri i vendit Hashim Thaçi doli në foltore për të raportuar para Kuvendit për bisedat në raundin
VV: RTK-ja e Hashimit Lëvizja Vetëvendosje ka shprehur shqetësimin sot për pavarësinë editoriale të Radio Televizionit Publik të Kosovës. Përm
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}