999 rezultate për

hashim

A ka frikë nga rrëzimi, pas Thaçit reagon edhe Haradinaj Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se Hashim Thaçi duhet ta respektojë Kushtetutën meqë pushtetet janë të ndara. Kë
Liderët botërorë dalin në foto, gjejeni ku ndodhet Hashim Thaçi? Udhëheqës botërorë të mbledhur në Paris do të kryesojnë ceremonitë përkujtimore të kësaj të diele, që shënojnë 100-vjeto
Hashim Thaçi bashkë me serbët kundër Haradinajt Hashim Thaçi ka paralajmëruar një Qeveri tjetër pas konfirmimit të Listës Sprksa se do t’i japë votat për rrëzimin e Har
Vetëm Ramush Haradinaj mund ta ndalë Hashim Thaçin! Nga Enver Bytyçi Sot ambasadori i Britanisë së Madhe në Prishtinë me dhimbje pohoi se disa shtete e kanë tërhequ
Qeshni me lot, mësoni pse gishtat janë drejtuar nga Pacolli Behgjet Pacolli përveç si presidenti i AKR-së, njihet edhe si shqiptari më i krimbur në para. Pasuria e tij është marram
Haradinaj nuk i beson Vuçiçit, ka një porosi për Hashim Thaçin Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një tubim me të rinjtë e AAK-së në Bogë, ka deklaruar se pavarësisht marrëve
Dalin detaje për vrasjen e Imerit, Thaçi fajëson Rexhep Selimin Sot janë bërë 19 vite që nga vrasja e anëtarit të LDK-së, Imer Imeri. Kjo vrasje, ashtu si shumë vrasje të ndodhura të a
Tashmë pa pushtet, Tahiri sulmon Hashim Thaçin Ish-shefja e bisedimeve teknike me Serbinë, Edita Tahiri ka ripërsëritur qëndrimin e saj për ndryshimin e kufijve. Aj
Hashim Thaçit i vijnë kritika nga Presheva Përfaqësuesit e Luginës së Preshevës kanë deklaruar se nuk do ta pranojnë idenë e Presidentit Thaçi për korrigjim të kuf
Paralele: Tahiri në BBC dhe Thaçi si president! Enver Bytyçi Gazetari, publicisti dhe shkrimtari, Ilir Kadia, sot postoi një status, të cilin po e riprodhoj sak
Këta janë dy personat që rrahu vëllai cub i Hashim Thaçit Dy viktimat e Gani Thaçit, vëllait të Presidentit Hashim Thaci, janë drejtori i Byrosë Kosovare të Sigurimeve, Blerim Pu
Del skandali nga takimi i deputetit të Merkelit me Hashim Thaçin Deputeti i Parlamentit të Gjermanisë, Peter Beyer, ka folur për takimin që ka pasur sot në mëngjes me presidentin e Koso
Qeshni me zë, Interneti gallatë me fjalët e Hashim Thaçit (VIDEO) Presidenti Hashim Thaçi ishte i ftuar mbrëmë në Rubikon. Siç kishte lajmëruar edhe autori Adriatik Kelmendi, Thaçi er
Zbardhet qyteti ku do të takohen Vuçiç dhe Thaçi Më 11 nëntor në Paris, mund të ketë një takim mes Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe atij të Serbisë, Aleksandër V
Bërnabiq ka një lutje për Hashim Thaçin Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq ka kërkuar nga, siç i ka quajtur ajo, autoritetet e pushtetit të përkohshëm në Pri
Kushëriri i Lushtakut: Veseli nuk bën për kryetar, ja kush duhet ta udhëheqë PDK-në Një goditje në adresë të Kadri Veselit ka ardhur nga kushëriri i Sami Lushtakut, Avniu. Në kohën kur PDK ka hyrë në zgje
Deputetët e PDK-së e mbrojnë Thaçin sikur të ishte kryetar i tyre Komisioni Hetimor parlamentar për mësuesit e rrëmbyer ka nisur mbledhjen me polemika ndërkjet deputetit të Vetëvendosjes
Hashim Thaçi thotë se nuk di asgjë për mësuesit e rrëmbyer Komisioni Hetimor parlamentar për mësuesit e rrëmbyer ka nisur mbledhjen ku do të shqyrtohet materiali i dërguar nga ins
Haradinaj në Shqipëri, s’ka përgjigje ndaj kërcënimit të Thaçit Kryeministri Ramush Haradinaj po qëndron në Shqipëri me rastin e 90 vjetorit të shpalljes së Mbretërisë Shqiptare. Nga a
Haradinaj ngushëllon Hashim Thaçin Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tha sot se ideja e korrigjimit të kufijve tashmë "ka vdekur" dhe u ka shprehur