999 rezultate për

hasani

Arrihet marrëveshje, Hasani te Tirana Arrihet akordi. Ferhan Hasani është goditja e madhe e Tiranës për merkaton e janarit. Kampionët e Shqipërisë kanë bindur
U skualifikua nga gara, kush është kandidati që ngriti padi ndaj KED-së Shaqir Hasani ka paditur KED-në, duke kundërshtuar në këtë mënyrë vendimin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi për sku
Vetëvrasja e babait të katër fëmijëve, KLP rrëzon kërkesën e ILD-së për prokuroren Këshilli i Lartë Gjyqësor ka rrëzuar kërkesën e kreut të Inspektoratit të Lartë të Drejtësisë, Artur Metani për të vendo
Nuk kanë fund çudirat në Kosovë, Maradona u bë "sherr" që Duro shkarkoi ndihmësin e tij Ngjarje interesante shkarkimesh kanë ndodhur gjatë këtyre ditëve tek Feronikeli. Kryetrajneri Klodian Duro shkarkoi n
Aksidenti tragjik i merr jetën futbollistit kosovar në Gjermani Jetëlir Hasani, futbollist nga Kosova, ka humbur jetën në moshën 20 vjeçare, pas një aksidenti tragjik në Gjermani. Ë
Rrëfimi tek varri zbuloi tradhtinë: Vëllai vret vëllain pas lidhjes me kunatën në Turqi, abortohet fëmija Bëri disa vite burg pasi vrau një burrë që bashkëshortja e gënjeu se e kishte përdhunuar. Ndërkohë që ishte në burg, e s
Në ditën e lindjes, Fatma Methasani merr propozimin romantik për martesë (FOTO LAJM) Propozimi për martesë për Fatmën nuk mund të vinte më bukur se kaq! Shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, i ka propozuar mbrë
Dekonspiroi aksionin top sekret, ky është polici nën akuzë Një zyrtar i policisë së Elbasanit është marrë zyrtarisht i pandehur për dekonspirimin e një aksion top sekret të RENEA-
Diskutohet hapja e kufijve pa test PCR, Hasani: Po e bëjmë të pamundurën për lirimin e kufijve Shumë shpejt pritet që të hiqen masat anti-covid nga kufijtë me shtetet e rajonit, por në fillim si duket Maqedonia e Ve
Pas largimit nga Tirana, Hasani transferohet në Turqi I qeshur dhe i lumtur është shfaqur fantazisti shkodran Edon Hasani, teksa hedh firmën mbi kontratën që e bën futbollist
I paraburgosuri vari veten te 313-a, nisin hetimet ndaj stafit Gjykata e Tiranës ka kërkuar hetim të stafit të paraburgimit te 313-a, pas vetëvrasjes që kreu disa muaj më parë shtetas
Një në gjendje të rëndë, si është situata e pacientëve në Klinikën Infektive Janë 36 pacientë të konfirmuar me COVID-19, të cilët po trajtohen gjatë ditës se sotme në Klinikën Infektive. Gjashtë ng
Ilir Hasani ka një porosi për bashkëvendasit e tij kumanovarë (VIDEO) Mjeku i njohur kumanovar dhe drejtori i Qendrës Urgjente në Klinikat e Shkupit, Dr.Ilir Hasani ka përcjellë një porosi p
Fatma Methasani bjonde? Nëse nuk e imagjinoni dot shihni këtë foto (FOTO LAJM) Fatma Methasani është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Prej disa muajsh ajo dhe partneri i saj, Al
Skandali që "fundos" policinë, i paraburgosuri që vrau veten vuante nga skizofrenia Emisioni “Stop” në Tv Klan ka trajtuar mbrëmjen e sotme rastin e Bilbil Hasanit, i cili u vetëvar në burg në dhjetor 201
Në shënjestër të OFL-së, kush është Elidon Kotorri i cili vrau 3 persona në 2000 Elidon Kotorri është një nga emrat që sot OFL-ja i ka dërguar kërkesën për verifikim të pasurisë. Elidoni është një n
Aksidentohen nënë e bir në Lezhë, nisen me urgjencë drejt spotalit të Traumës Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në hyrje të qytetit të Lezhës. Nënë e bir kanë mbetur të plagosur pas përp
Bilbil Hasani u vetëvar në qeli, vëllai: Vuante nga probleme mendore, Bilbil Hasani, 43 vjeçari që u vetëvar në burgun 313 është ndaluar në 8 dhjetor, pasi është akuzuar se ka vjedhur një po
Vetëm 1 javë mami, Fatma Methasani shfaqet për herë të parë në publik (FOTO LAJM) Ka kaluar vetëm një javë qëkur Fatma solli në jetë vogëlushin e saj, Noah. Moderatorja dhe bashkëshorti i saj, Alfio
Në prag të lindjes së bebit, Fatma Methasani bëhet drejtoreshë e televizionit (FOTO LAJM) Pak muaj më parë u raportua se televizioni INTV po mbyllej. Më pas edhe vetë moderatorët e konfirmuan këtë. Mirëpo ky te