999 rezultate për

harun

Videoja e plotë, si qëndron e vërteta e përplasjes me demokratit dhe policisë (VIDEO) Një ditë më parë, u raportua se kreu i PD-së në Gramsh, Elmas Haruni ishte shoqëruar në Polici, pasi ka kundërshtuar pol
Pamjet e përplasjes së kreut të PD me policinë: Mbajë mend çdo të të punoj (VIDEO) Një ditë më parë, u raportua se kreu i PD-së në Gramsh, Elmas Haruni ishte shoqëruar në Polici, pasi ka kundërshtuar pol
Mes "koteleve" bukuroshe, arrestohet i famshmi "Harun Yahya" Policia turke ka arrestuar ditën e sotme 235 persona, si pjesë e një strukture të organizuar kriminale të drejtuar nga k
Lajm i zi! Ndahet nga jeta aktori i famshëm i serialeve turke (FOTO LAJM) Kinematografia turke është në zi. Mbrëmjen e djeshme, ka ndërruar jetë në moshë fare të re aktori i famshëm i serial
Komandant Kushtrimi, luftëtari që nuk u dekorua nga Hashim Thaçi Harun Aliu, njëri ndër themeluesit e Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare (UÇK), i njohur ndryshe me emrin Komandat Kushtrimi,
Klajdi Haruni bën tatuazhin më prekës Ai është një prej djemve të Threedots dhe një prej këngëtarëve më të pëlqyer shqiptarë. Këtë herë nuk ka ndarë me ndj
Vdes 41-vjeçari i plagosur në Likovë Ejup Kasumi, 41-vjeçar nga fshati Sllupçan i Komunës së Likovës ka ndërruar jetë sot rreth orës 12:30, në malet e fshati
“Ahh ç’më plase shpirtin”, Rozana reagon ndaj Klajdi Harunit “Vajzat e babit”, titullohet kënga më e re nga Klajdi e cila trajton një temë tjetër krahas temave që trajtojnë këngët k
"Haruni" i dashuruar në jetën reale, ja kush është bukuroshja që e ka në krah (FOTO LAJM) Seriali "Fate të kryqëzuara" është një ndër më të ndjekurit në vendin tonë. Ai pritet të mbarojë në muajin shtator,
Shqiptari që vrau 5 persona merr lajmin e shumëpritur (FOTO LAJM) Almir Haruni, nga Gramshi eshte ekstraduar në vendin tonë nga Italia një ditë më parë për shkak se ka qenë i dënuar për
Kush e vrau Harun Aliun, le të flasë! Është tronditës fakti që më shumë ushtarë janë vrarë pas luftës se sa gjatë luftës për lirinë e shqiptarëve në Maqedoni,
"Harun Aliun një herë e vrau shoqëria e katër herë partia shqiptare në pushtet" "Harun Aliun një herë e vrau shoqëria shqiptare dhe katër herë partia shqiptare në pushtet". Kështu shprehet publici
Propozimi i PDSH-së: Salla e Parlamentit të mbajë emrin e Harun Aliut (DOKUMENT) Deputeti i Partisë Demokratike Shqiptare, Imer Aliu, ka propozuar që salla numër katër në Parlamentin e Maqedonisë të mb
A do e tregoj Komandant “Qufa” të vërtetën e vrasjes së Harun Aliut? (VIDEO) Në portalet shqiptare po shpërndahet një foto në të cilën shihen dy komandantët legjendarë të UCK-së së vitit 2001, Haru
Vëllai i Komandant Ilirit: Isa dhe Harun Aliu kanë ditur shumë gjëra "Vëllai im jo vetëm që u eliminua fizikisht, por edhe edhe juridikisht po zhdukin, duke dashur të zhdukin cdo gjurmë të
Komandant Hoxha: Ali Ahmeti ka gisht në vrasjen e Harun Aliut (VIDEO) Xhezair Shaqiri, i njohur si komandant Hoxha, ka theksuar se që kur ka ardhur në pushtet një parti, siç e quan ai antish
Zaev: Ka incizime për rastin "monstra" dhe të Harun Aliut Lideri i LSDM Zoran Zaev, u shpreh gjatë konferencës së sotme se nuk do të lënë asgjë pa publikuar. Zaev tha se do të ke
Ish komandanti i UÇK-së: Ja skenari si u vra Harun Aliu Përmes një e-maili nga një ish-komandant i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare dërguar gaze
Çfarë deklaroi Harun Aliu në dy intervistat e fundit?! Harun Aliu, një nga themeluesit e Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare (UÇK), i cili u vra në Radushë disa vite më parë, gjatë
Vrasjet në Smillkovc dhe vrasja e Harun Aliut bombat kryesore? Situatë e tensionuar dhe qetësi në Maqedoni pas paralajmërimit të opozitës për publikim të materialeve kompromentuese të