999 rezultate për

harry

Pirnc Harry i vendosur për rrjetet sociale: Shkaktojnë urrejtje Princi Harry dhe Meghan Markle po punojnë me drejtues të bizneseve dhe zyrtarë të marketingut për të ndryshuar mënyrën s
"Ka humbur arsyen", çfarë thonë të afërmit për Princ Harryn Një fotograf që është kujdesur pothuajse gjatë gjithë kohës për daljet publike të princit Harry, thotë se pas martesës s
Princi Harry dhe Meghan Markle morën një lajm pikëllues (FOTO LAJM) Duka dhe Dukesha e Sussex morën disa lajme të trishtueshme ditën e djeshme, pasi u zbulua se 360 elefantë ngrordhën për
Nuk po e përballojnë jetën e re? Princ Harryn po e ndihmon shoqja e Princeshës Diana (FOTO LAJM) Princi Harry dhe Meghan Markle, bashkë me djalin e tyre, u transferuan në Los Angeles në mars para mbylljes së koronavir
8 veshjet nga të cilat Meghan Markle hoqi dorë që kur u martua me Princin Harry (FOTO LAJM) Nuk ka dyshim që stili i jetës tonë mund të diktojë se si vishemi. Në rastin e Meghan Markle, kjo është super e vërte
Pas kërcënimeve, Meghan dhe Harry do paguajnë shumën marramendëse për sigurinë e tyre Nëse Meghan Markle dhe princ Harry po investojnë në diçka tani, ajo është siguria e tyre. Pas problemeve të shumta me po
Mourinho jep "dritën e jeshile" për transferimin e Muriqit Vedat Muriqi mund të shkojë te Tottenham. Është vetë Jose Mourinho që i ka hapur rrugën sulmuesit të Kosovës. Sip
Meghan zgjodhi mënyrën më të veçantë për ta befasuar Princ Harry-n në ditëlindje (FOTO LAJM) Dukesha e Sussex, 38 vjeç, ka gjetur një mënyrë të veçantë për ta surprizuar Princ Harry-n për ditëlindjen e 35-të të ti
Thanë se do jetojnë si njerëz të thjeshtë, del fotoja nga rezidenca luksoze e Meghan dhe Harryt Pasi morën "bekimin" e mbretëreshës, e cila aprovoi vendimin e bujshëm për të lënë detyrat mbretërore, Meghan dhe Harry
Përfundon në psikiatri, çfarë po ndodh me Princ Harryn? (FOTO LAJM) Mesa duket Princ Harry po përjeton një periudhë të vështirë në jetën e tij. Sipas revistës “Globe”, ai është pranuar në
Harryt i mungon mbretëria? Princi nuk duket aspak i lumtur 1 muaj pas shpërnguljes Kanë kaluar pak më shumë se një muaj që kur Princi Harry dhe Meghan Markle bënë shpërnguljen e guximshme në Kaliforni dh
Harry Kane sponsorizon skuadrën londineze Harry Kane do të jetë sponsori i skuadrës së futbollit, me bazë në Londër. Leyton Orient Football Club kanë konfirmua
Shokon aktorja e "Harry Poter": Doja që Boris Johnson të vdiste Aktorja e "Harry Poter", Miriam Margolyes, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. Në talk show-n “The
Duket si një kështjellë, kjo është shtëpia e re e Meghan dhe Harry (FOTO LAJM) Pasi u larguan nga Mbretëria e Bashkuar, Meghan dhe Harry shkuan në Kanada, ku qëndruan disa kohë para se të shpërngules
Një dokumentar për sekretet e Lady Diana-s, Mbretërorë s'do ta presin aspak mirë (FOTO LAJM) Një dokumentar i ri në “Netflix” do të shqetësojë shumë familjen mbretërore. “Being Me: Diana” do të flasë për jetën
Tottenham rinis stërvitjen, Mourinhos i rikthehet Harry Kane Arsenali ishte skuadra e parë angleze që rinisi stërvitjen, ndonëse duke respektuar distancimin social, ndërsa klubet e
Meghan Markle thyen pritshmeritë, amerikanët të gatshëm ta shohin presidente (FOTO LAJM) Meghan Markle dhe Princi Harry janë vendosur në Los Angeles të SHBA, pas dorëheqjes sensacionale nga rolet në familjen m
Harry Kane drejt largimit, Tottenham nuk humb kohë për zëvendësuesin Harry Kane është gjithnjë e më larg Tottenhamit, me sulmuesin që duket se është lodhur duke mos fituar asnjë trofe me "G
"Do të përfundojë keq", publikohen bisedat private mes Harryt dhe babait të Meghan (FOTO LAJM) Sipas dokumentave të dorëzuara në gjykatën e lartë britanike, para dasmës në maj të 2018-s, Princ Harry iu lut Thomas Ma
Ditëlindjes së Mbretëreshës po i vjen "fundi", pse nuk u duk gjëkundi urimit i Meghan dhe Harryt Mbretëresha Elizabeth ka festuar 94-vjetorin e saj mes shumë urimesh, ndonëse festimet në Mbretërinë e Bashkuar nuk u or