999 rezultate për

harris

Pozon për "Vogue", pse po kritikohet kaq shumë fotoja e Kamala Harris (FOTO LAJM) Në më pak se dy javë, Kamala Harris, do të hyjë në histori si gruaja e parë me ngjyrë dhe zëvendës presidentja e parë fe
Me atlete në kopertinën e revistës "VOGUE", Kamala Harris shkakton polemika (FOTO LAJM) Të përfundosh në kopertinën e revistës “Vogue” është një ambicie për çdo femër të pushtetshme ose pjesë e showbiz. Po
Biden vaksinohet nesër ndaj koronavirusit Presidenti i zgjedhur i Amerikës, Joe Biden do të vaksinohet nesër kundër Covid-19. Zëdhënësi e Shtypit të Shtëpisë s
Kuptimi pas "kostumit të fitores" së Kamala Harris (FOTO LAJM) Të shtunën në mbrëmje, Kamala Harris u ngjit në skenën në Wilmington, Delaware për të mbajtur fjalimin e saj të parë si
E para zëvëndëspresidente grua në historinë e SHBA, kush është Kamala Harris (FOTO LAJM) Një ëndërr amerikane e bërë realitet, është kjo historia e Kamala Harris, gruas së parë zëvëndëspresidente në historinë
Zv.Presidente e SHBA-së, pse Kamala Harris bëri histori? Një emigrante nga India, e cila erdhi në Shtetet e Bashkuara me ëndrrën për t’u shëruar nga kanceri, Shyamala Gopalan Ha
Për herë të parë në histori, nën Presidentja e Amerikës është grua dhe me ngjyrë! Me një fitore të thellë ndaj Trump, me 30 mijë vota epërsi, Joe Biden u shpall mbrëmjen e sotme si President i 46-të i S
Gjendet e vdekur ish-gruaja e Floyd Mayweather Nëna e tre fëmijëve të Floyd Mayweather, Josie Harris, është gjetur nga policia e vdekur në makinën e saj. Ajo u gjet
I qethi keq djalin, babai plagos berberin Një burrë nga Teksasi po kërkohet nga policia pasi që dyshohet se hapi zjarr në një dyqan berberësh të Qarkut Harris.
Vetëm pse piu ujë në veturë, shoferi dënohet me 150 euro gjobë Një shofer është gjobitur pasi piu ujë në një shishe plastike, ndërsa drejtonte automjetin gjatë një prej ditëve më të n
Basha takon kreun e Komitetit Amerikano-Hebraik: Në vend të heshtjes vazhdojmë betejën për demokraci Kryedemokrati Lulzim Basha është takuar me delegacionin e Komitetit Amerikano- Hebraik. Basha shprehet se gjatë takimit
Ushtari britanik i UÇK-së kërkon mësues me pagesë për të mësuar shqip Ish-ushtari britanik i UÇK-së, Jon Harrison, ka pranuar se nuk e di gjuhën shqipe. Ky fakt madje e ka bërë atë të ndi
Trollët mundin Twitterin për këtë foto që u bë ngjarje në SHBA Një foto e Tayla Harris, e cila po godiste një top të futbollit amerikan u largua në mënyrë kontraverse nga Twitteri pas
Legjenda e Chelseat: Sarri ka një muaj kohë për të shmangur shkarkimin Pozita e Maurizio Sarrit është ‘shkundur’ nga disfata e thellë 6-0 kundër Manchester City. Por, legjenda e Chelsea, R
E pabesueshme, era e fortë ngre edhe kamionin (VIDEO) Ky është momenti i pabesueshëm kur një shofer i një kamioni pësoi një aksident përderisa ishte duke vozitur në autostrad
Banditët lidhin familjen duke i kërcënuar me ujë të nxehtë, vjedhin 3 makina e 15,000 paund (VIDEO) Pamjet e kamerave të sigurisë kanë kapur një moment dramatik kur grabitës të maskuar marrin "peng" një pronar, duke e li
Shënoi hat-trick, Kane pyetet nga TV: Do të doja Dua Lipën Sulmuesi i Kombëtares së Anglisë, Harry Kane ka shënuar hat-trick në ndeshjen e sotme kundër Panamasë. Një televizio
Prekëse arsyeja që kjo foshnje dy muajshe përloti botën Christian Harris, një vajzë 2 muajshe ka dalë për të takuar disa njerëz shumë të veçantë, ushtarët që shërbyen krah baba
Aksidentohet Calvin Harris dhe partnerja e tij Dj i famshëm i cili po korr mjaft sukses me hitin e tij në bashkëpunim me Dua Lipa-n, “One Kiss”, është përfshirë në një
Po flirtonte me Dua Lipën? DJ i famshëm pushime me një femër tjetër (FOTO LAJM) Gjatë “BRIT Awards” u përfol se Dua Lipa u shoqërua me DJ-in e famshëm, me të cilin u dallua edhe në festën pas eventit.