999 rezultate për

harlow

Sulm seksual ndaj dy grave, dënohet me 13 vite burg shqiptari në Angli Një 42-vjeçar shqiptar është burgosur për 13 vite, pasi akuzohet për dhunë dhe sulm seksual të dy grave të ndryshme.
U kap me modelen kanadeze, Maluma ndahet nga e dashura (FOTO LAJM) Prej ditësh po qarkullonte lajmi se Maluma ka nisur një lidhje të re me modelen kanadeze Winnie Harlow dhe thashethemet