999 rezultate për

harkut

Alarm për bombë në Paris Zona përreth Harkut të Triumfit në Parisin qendror është evakuuar pas një alarmi për bombë pasditen e sotme. Linjat e
Bastiset shtëpia e Xhabir Zharkut, i gjenden armë e municion djalit të tij olicia e Kosovës sot ka bastisur disa prona në Kaçanik, ku ka sekuestruar disa armë dhe municion. Express mëson se basti
Dyshohet se shkoi për ngushëllim te familja e Lavdrim Muhaxherit, i kërkohet të dorëheqja Zharkut Njohësi i çështjeve të sigurisë, Burim Ramadani, ka kërkuar dorëheqjen nga çdo funksion publik të ministrit në detyrë Lu
Kadri Veseli - Xhabir Zharkut: Përballu me drejtësinë! Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli duke folur për Xhabir Zharkun, i arratisur nga drejtësia tha se ai duhet të
Murati: Mister paraqitja e Xhabir Zharkut në Suedi Ministri i Diasporës, Valon Murati ka thënë se Xhabir Zharku, ish-kryetari i Kaçanikut që aktualisht gjendet në arrati,
Interpoli në kërkim të Zharkut Autoritetet e kosovare pritet të lëshojnë një urdhër-arrest ndërkombëtar për Xhabir Xharkun. “Urdhër arrestimi ndërkombë
Granata në shtëpinë e Xhabir Zharkut Një sasi e konsiderueshme granatash janë gjetur mbrëmë në oborrin e shtëpisë së ish-kryetarit të Kaçanikut, Xhabir Zhark
Gjykata rikonfirmon dënimin e Zharkut Gjykata Supreme e Kosovës ka vërtetuar aktgjykimin e shkallës së parë kundër kryetarit të Komunës së Kaçanikut Xhabir Zh