E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

harizaj

Aksident i rëndë në Kavajë, humb jetën 57 vjeçarja Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kavajë, tek mbikalimi i Harizaj. Policia bën me dije se ka ndërruar
Kishte eleminuar 2 persona, Gjykata e Elbasanit lë të lirë dajën e Edison Harizajt të eleminuar në Durrës Viktori Ymeri i dënuar me 24 vite burg për dy vrasje nga drejtësia italiane por që i është nohur nga Gjykata e Elbasanit
Shok qelie i tij dhe ekzekutor, zbulohet kush e eliminoi "Il Padrinon" e Vlorës Hetuesit në Durrës duket se janë afër zbardhjes së atentatit ndaj vlonjatit Edison Harizajt dhe shokut të tij në afërsi
Historia e Zanës, gruas e cila ka pesë vite që lufton me kancerin Kanceri i gjirit është sëmundja më e shpeshtë që prek gratë dhe vajzat. Këtë vit në Shqipëri janë regjistruar rreth
Telefoni zbardh lëvizjet e "Il padrinos" së Vlorës pak para ekzekutimit mafioz në Durrës Veprimet hetimore të kryera gjatë kësaj kohe nga policia dhe prokuroria e Durrësit për vrasjen e Edison Harizaj dhe shok
Vrasja e mikut të Shullazit, zbulohet telefonata e dyshimtë për Edison "faqedjegurin" Grupi hetimor ka zbuluar fakte të reja rreth vrasjes së Edision Harizajt dhe Genci Cacës, në një atentat në Durrës.
"Kam një parandjenjë të keqe", çfarë i tha Il Padrino mikut të tij para se të ekzekutohej Viktimat e atentatit në Durrës para se të vriteshin darkuan me disa shokë në një lokal në periferi të Tiranës. Edhe auto
500 pjesëmarrës dhe asnjë makinë në lëvizje, çfarë ndodhi në varrimin e "Il Padrinos" së Vlorës Ndërsa e gjithë vëmendja dje ishte përqendruar në Bularat ku po mbahej ceremonia mortore e ekstremistit grek, Kostandino
Blindohet Vlora, përcillet në banesën e fundit "IL Padrino" Ditën e sotme është përcjellë në banesën e fundit, "Bosi" i Vlorës, Edison Harizaj i cili u vra orët e para të mëngjesi
Edison "faqe djeguri", i afërm i të tmerrshmit të Vlorës që qëlloi me anti-tank ndaj Lul Berishës Edison Harizaj është 39-vjeçari i cili u ekzekutua me breshëri plumbash të shtëna nga dy armë të ndryshme dy net më parë
Skenar siçilian, si u ekzekutua i tmerrshmi i Vlorës me 50 plumba në Durrës Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me atentatin mafioz të ndodhur në Durrës, ku u vranë Edison Harizaj, miku i Emilja
Ekzekutimi i bosit nga Vlora dhe shokut të tij, dy pistat ku po heton policia Mbrëmjen e së martës, Durrësi u trondit nga të shtëna me breshëri automatiku, ku si pasojë mbetën të vrarë Edison Hariza
Nuk mund të jetë vrarë! Ekzekutimi mafioz i Harizajt shkakton habi tek ata që e njihnin Vrasja në një atentat mafioz të Edison Harizajt, i njohur si "Il Padriono" në Vlorë i ka kapur në befasi ata që e kanë n
Të shoqëruar 10 veta, por kush e vrau mikun e Shullazit Atentati që tronditi Durrësin mbrëmjen e djeshme, vijon të mbetet një mister se kush e kreu. Nga rreth 15 plumba të
Detaje të reja nga atentati në Durrës, çfarë u gjet në vendin e krimit Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me atentatin e mbrëmjes së të martës, ku u vra në makinë Edison Harizaj dhe u p
Nuk dilte kurrë në publik, kush është "Edison faqedjeguri", "padrinoja" që u ekzekutua mbrëmë Ishte tmerrësisht i kujdesshëm, nuk ekspozohej dhe gjithmonë mbante njerëz të armatosur me vete. “Il Padrino” apo “
Vrau në vitin 1999, si i shpëtoi 9 viteve burg Edison Harizaj Një atentat me armë zjarri ka tronditur mbrëmjen e djeshme Durrësin ku si pasojë e të shtënave ka mbetur i vrarë shtet
"Edi faqedjeguri", si njihej viktima e atentatit në Durrës Detaje të reja kanë dalë në skenë, nga atentati që terrorizoi Durrësin mbrëmjen e djeshme. Nga breshëria e automatik
Atentati i Durrësit: 10 të shoqëruar në polici, si u qëllua me breshëri miku i Shullazit Atentati që tronditi Durrësin mbrëmjen e djeshme, vijon të mbetet një mister se kush e kreu. Nga rreth 30 plumba të
Nga vrasja e gjyqtarit Konomi, tek vrasje me çekiç! Krimet që akuzohet viktima e Durrësit Durrësi u trondit nga një vrasje tipike mafioze mbrëmjen e djeshme, me një viktimë e një të plagosur. Viktima dhe i p