999 rezultate për

haradinaj

Dy shtëpi me vlerë rreth 500 mijë euro! Daut Haradinaj merr borxh tek familja e gruas Agjencia Kundër Korrupsionit (AKK) ka publikuar deklarimet e pasurisë të zyrtarëve që kanë poste publike. Deputeti i
​Haradinaj kundër dialogut pa SHBA-në: Nuk i besoj Qeverisë Hoti Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka folur përsa i përket dialogut me Serbinë teksa vendi udhëhiqet nga kryeministri Hot
Miratimi i rishikimit të buxhetit, reagon Haradinaj Deputetët e Kuvendit të Kosovës në seancën e jashtëzakonshme në lexim të dytë kanë miratuar Projektligjin për plotësimin
Haradinaj- Stublla dhe ministri francez diskutojnë për dialogun dhe vizat Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, Meliza Haradinaj – Stublla, zhvilloi përmes telefon
Haradinaj-Stublla: Dialogu me Serbinë duhet të përfundojë me njohje reciproke Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, Meliza Haradinaj – Stublla, të hënën zhvilloi një b
Haradinaj paralajmëron prishjen e koalicionit, i pakënaqur me Kryeministrin Hoti Ish-kryeminsitri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka paralajmëruar prishjen e kolaicionit qeverisës sepse është i pakënaqur
Rama tërhoqi padinë, Haradinaj: E pranoj vetëm si falje, jo si mëshirë! Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka komentuar veprimin e kryeminsitrit të Shqipëris
A duhej të dorëhiqej Thaçi pas aktakuzave, flet Haradinaj Ish kryeministri Ramush Haradinaj, ka komentuar aktakuzën e pakonfirmuar ndaj presidentit të vendit Hashim Thaçi, nga Pr
U thirr në Hagë, sot një vit më parë Haradinaj dha dorëheqjen Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dhënë dorëheqje më 19 korrik të vitit 2019. Këtë vendim ai e bëri pu
Haradinaj: Po na sulmon armiku, duhet të lëmë anash llogaritë ndaj njëri-tjetrit Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka folur për aktakuzat e paralajmëruara nga Gjykata Spec
Ramush Haradinaj: Veprova drejt me dorëheqjen, nuk do të rigjykohem më! Ish-kryeministri Ramush Haradinaj deklaroi për Çim Peka LIVE se ka vepruar drejt kur dha dorëheqjen si kryeministër dhe
Thaçi në Hagë, Haradinaj reagon ndaj akuzave për krime lufte Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ndodhet sot në Hagë ku do të merret në pyetje për një akt akuzë të re të rëndë mbi vr
Haradinaj: 4 Korriku është bërë ditë feste edhe për shqiptarët Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka uruar Shtetet e Bashkuara të Amerikës në 244 vjetorin
Zbardhet dokumenti, Rama firmos tërheqjen e padisë ndaj Haradinajt (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka tërhequr padinë e bërë ndaj ish-kryeministrit Haradinaj dhe firmosja e tërheqjes së padisë ësht
Berisha: John Bolton detyron Ramën të tërheq padinë ndaj Haradinajt Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar përmes një statusi në Facebook, se Edi Rama e tërhoqi padinë penale ndaj Ramu
Rama tërheq padinë ndaj Haradinajt Kryeministri Edi Ram ka njoftuar se do të tërheqë padinë për shpifje që i ka bërë ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush H
Haradinaj: Nuk pres të akuzohem nga Gjykata Speciale Ish-kryeministri Ramush Haradinaj është deklaruar nëse mund të jetë në mesin e personave të akuzuar nga Gjykata Speciale
Haradinaj refuzon takimin me Edi Ramën: Nuk ka llogjikë, më ka paditur Ramush Haradinaj ka refuzuar takimin me kryeministrin Edi Rama, i cili ndodhet për një vizitë në Prishtinë. Ka qenë v
Bashkëshortja e Haradinajt nuk kursehet tek veshja: Shfaqet me kostum mbi 3000 euro (FOTO LAJM) Anita, bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, shpenzon goxha shumë për veshjet e saj. Disa d
A do të dorëhiqen Thaçi dhe Veseli? Nurellari: Rastet të pakrahasueshme me Haradinajn, Specialja drejt dështimit "Një akt agresiv me prapavijë politike". Kështu i cilëson Adri Nurellari aktakuzat e Zyrës së Prokurorit Special në Ha