999 rezultate për

handanovic

Interi nuk po vendos dot për zëvendësuesin e Handannovic, kthen sytë nga Meret Interi vazhdon të studiojë alternativat për të gjetur pasuesin e Samir Handanovic. Sëfundmi emri që ka dalë në skenë
Juventus-Inter, formacionet zyrtare Sot në orën 20:45 do të luhet akti i dytë i gjysmëfinaleve së Kupës së Italisë, Juventus-Inter. Bardhezinjtë kanë fi
Interi "piketon" zëvendësuesin e Handanovic, vjen nga Spanja Merkato e Interit në verën e ardhshme pritet të jetë shumë e varfër për shkak të paqartësisë së situatës me pronarët e S
Gafë e Handanovic, Verona barazon rezultatin (VIDEO) Verona ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Interit nëe minutën e 63'. Një top i cili shpëton nga duart e Handanovi
Handanovic i drejtëpërdrejtë: Interi nuk e meritonte kualifikimin, nuk luajtëm mirë Kapiteni i Interit, Handanovic analizoi barazimin pa gola kundër Shakhtar i cili eliminoi Nerazzurrët nga kompeticionet
Interi e ka gjetur tashmë zëvendësuesin e Handanovic, vjen nga Serie A Në Itali duken të sigurt; Juan Muso do të jetë pasardhësi i Samir Handanovic te ziklatrit. Drejtuesit e Interit janë
Interi gjen pasardhësin e Handanovic, kushton 35 milionë euro Në Itali duken të sigurt; Juan Muso do të jetë pasardhësi i Samir Handanovic te ziklatrit. Drejtuesit e Interit janë
Interi zhgënjen në startin e sezonit, Handanovic s'është më një siguri Tri fitore, pesë barazime dhe dy humbje. Ky është bilanci i Interit në 10 ndeshjet zyrtare që ka zhvilluar për sezonin e
Interi zhgënjen në startin e sezonit, Handanoviç nuk është më një siguri Tre fitore, pesë barazime dhe dy humbje. Ky është bilanci i Interit në 10 ndeshjet zyrtare që ka zhvilluar për sezonin e
Formacionet zyrtare, Shakhtar-Inter Inter do të luaj në transfertë ndaj Shakhtar në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve në Champions. Zikaltërit do të kr
Handanovic vendos se në cilin klub do ta mbyllë karrierën Portieri dhe kapiteni i Interit, Samir Handanovic duket se do ti qëndrojë besnik "zikaltërve" deri në mbylljen e karrier
Interi e ka "piketuar" zëvendësuesin e Handannovic, bëhet fjalë për talentin e Serie A Portieri i Udineses , Juan Musso, prej kohesh vëzhgohet nga Interi të cilët e shohin si zëvendësuesin afatgjatë të kapit
Super lajm për Interi, Handanovic po bëhet gati për sfidën ndaj Juventusit Optimizëm tek Interi për riaftësimin e plotë të portierit Samir Handnovic para supersfidës së fundjavës Juventus-Inter.
Sfida ndaj Juventusit, Interi merr lajmin për Handanovic Interi merr një lajm shumë të mirë për kapitenin e tij, Samir Handanovic. Portieri slloven do të jetë gati për supers
Handanovic rrezikon 3 javë, Conte pa shumë mundësi zgjedhje në "derbi" Interi ja doli të marrë tre pikë të arta përballë Udineses këtë fundjavë duke e mbajtur portën të paprekur me Padellin n
Interi gati për të rinovuar me kapitenin Handanovic Pas mbylljes së merkatos së janarit ku Interi transferoi 3 lojtarë mjaft cilësor është koha të kryej një tjetër punë të
Prezantuesja italiane bën gafën madhe me Samir Handanovic, reagimi i portierit të Interit është epik (VIDEO) Për herë të tretë në karrierë e tij, Samir Handanovic (2011 – 2013) fitoi çmimin si portieri më i mirë në Serie-A. Preza
"Heshtje" në San Siro, Verona zhbllokon rezultatin (VIDEO) Verona është duke befasuar Interin në shtëpinë e këtyre të fundit. Një ndërhyrje e gabuar e Handanovic shkaktoi penal
Handanovic shpik një gol në stërvitje (VIDEO) Portieri i Interit Samir Handanovic ka shpikur një gol në stërvitje me Interin. Slloveni ka realizuar një gol nga nj
Handanovic i’a dedikon fitoren në derbi dy personave të veçantë Interi i Luciano Spalletti-t ka mposhtur AC Milan mbrëmjen e kaluar në derbin e madh të Milanos. Zikaltrit fituan 3-2