999 rezultate për

hana

Besa shkon me "shpatë" në ministri dhe i ve "kufirin tek thana" zëvendësit të saj Besa Shahini u vendos me shumë debate në krye të Ministrisë së Arsimit pas "përcjelljes" me stil që Rama i bëri Lindita
Rihana shton ende në peshë por duket akoma më e joshëse Rihanna është bërë edhe më bombastike, shkruan Albeu.com Këngëtarja Rihanna ka bërë gati koleksionin e saj të ri të b
Rihana sot festoi 31-vjetorin, por dhurata që ajo ka marë të le pa fjalë (FOTO LAJM) Ylli pop i muzikës, Rihana sot ka festuar 31-vjetorin e ditëlindjes, shkruan Albeu.com Këngëtares përtej urimeve të s
Gjendet i varur 56-vjeçari në Vorë, dyshimet e para Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vorë ku raportohet se është gjetur i varur një 56-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në am
Loredanën e zë "belaja" një muaj pas lindjes së Hanës (FOTO LAJM) Loredana dhe Mozzik janë një ndër çiftet më simpatikë të shoWbizit shqiptarë. Ata, rreth një muaj më parë, janë bërë
"600 euro për provim", studenti ia thotë troç Ramës për ish-burrin e Lindës Ashtu siç ka pranuar edhe vetë kryemnistri, Edi Rama, qindra studente kanë dërguar mbrëmjen e djeshme dhe sot mesazhe n
"Më këpute shpirtin", aktori i njohur humb njeriun e shtrenjtë Aktori i njohur i “Portokalli”, Marin Orhanasi ka njoftuar në një postim në rrjetet sociale ndarjen nga jeta të xhaxhait
Mozzik publikon foto me të bijën, emocionon me dedikimin për të (FOTO LAJM) Reperja, Loredana Zefi dhe reperi Mozzik jan ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit shqiptar. Ata pak vetëm pak di
Tre vite mungesë, Rihana jep lajmin e madh për fanasat Pas tre vitesh mungesë, Rihanna, ashtu siç ka lamëruar e dhe vetë ka vendosur që ti rikthehet botës së muzikës. Kjo
Dalin pamjet: Vendi ku u ekzekutua shqiptari në rrethana të çuditshme në Janinë (VIDEO) Policia greke raportoi dje se një shqiptar ishte vrarë pas përplasjes së armatosur me organet e rendit në Greqi duke mos
Ekstremistët grek përdhosën Shqipërinë, Bushati kujtohet pas 24 orësh Me anë të një statusi në Tëitter, ministri i Jashtëm Ditmir Bushati ka reaguar për skenat që u panë dje në Bularat, gjat
Reperi vdiq në rrethana shumë misterioze, zbulohet arsyeja Bëri shumë bujë vdekja e Mac Miller. Tani është zbuluar se ai vdiq nga një mbidozë e fentanilit, kokainës dhe alkooli
Stafi dhe lojtarët e Leicesterit kryejnë homazhet e fundit për ish-presidentit e tyre (FOTO LAJM) Ashtu dhe si ishte bërë me dije edhe më përpara lojtarët e Leisterit kanë udhëtuar për 19 mijë kilometra për të mbërritu
"Më mungon shumë baba", mesazhi prekës i djalit të presidentit të Leicesterit Para disa ditësh në Angli ndodhi tragjedia e rënies së helikopterit të presidentit të skuadrës së Leicester Cityt ku në
Ranieri i tronditur për vdekjen e presidentit të Leicesterit Claudio Ranieri është tmerrësisht “i tmerruar’ nga vdekja e presidentit të Leicester City, Vichai Srivaddhanaprabha.
Zyrtare: Leicester City konfirmon humbjen e presidentit të tyre Leicester City e ka konfirmuar përmes faqes zyrtare vdekjen tragjike të presidentit Vichai Srivaddhanaprabha. “Me keq
Pronari i Leicesterit në mesin e 5 të vdekurve nga rrëzimi i helikopterit (FOTO LAJM) Shumë tifozë të klubit të Leicester Cityt janë mbledhur te stadiumi i tyre “King Power”, pasi pronari i tyre është përpl
Presidenti i Leicester Cityt ndodhej në helikopter gjatë përplasjes Sonte në Angli ka ndodhur një ngjarje shumë e rëndër. Helikopteri i presidentit të Leicester Cityt, Vichai Srivaddha
U rrahën në komunë, flasin zyrtarët e përfshirë Asamblisti Hysni Mehana ka shpjeguar përleshjen fizike që ka ndodhur gjatë seancës së sotme në Kuvendin Komunal të Skend
Vdiq në rrethana të habitshme, zbulohet testament I reperit Të premten që lamë pas u nda nga jeta reperi i njohur Mac Miller. 26-vjeçari ka pasur në një lidhje 2-vjeçare me këngëta