999 rezultate për

hamilton

Hamilton i qetëson të gjithë: Po rri në karantinë por nuk jam i infektuar me koronavirus Kampioni i Botës në Formula 1, Lewis Hamilton ishte i pari që u kërkoi organizatorëve të këtij sporti që të anulojnë gar
Hamilton reagon ashpër ndaj F1: Tronditëse që jemi këtu për të garuar, komandon paraja Ndërkohë që shumica e ligave sportive më të ndjekura në botë janë ndalur për shkak të koronavirusit, nuk ka ndërmend të
Messi fiton çmimin e lojtarit të vitit, por e ndan me Hamilton Një çmim i parë për dy persona. Lionel Messi është vlerësuar me çmimin Laureus si sportisti më i mirë i vitit 2019, por
Lëvizja e shekullit pritet në Formula 1, Hamilton te Ferrari? Ferrari ka pranuar se ka bisduar me kampionin aktual tw Formula 1, Luis Hamilton pwr tiu bashkuar "kok kuqes" nw tw ardh
Hamilton do të largohet nga Mercedes Një ndryshim i bujshëm mund të ndodhë në botën e Formula 1 duke filluar që nga sezoni i ardhshëm. Lewis Hamilton, kampio
Hamilton, mes legjendave të Formula 1 Piloti britanik gjatë vitit 2019 e siguroi titullin e gjashtë të kampionit botëror, synon rekordin e Schumacherit Lew
E papritur, Vettel nuk kënaq Ferrarin, gjermani drejt rivalëve Një rokadë pritet të ndodh në botën e Formula 1. Lewis Hamilton i destinuar për të pilotuar makinën Ferrari dhe Seba
Hamilton e mbyll sezonin si "mbret", shumë pranë rekordit të Schumacher Ndonëse titullin kampion në Formula 1 e kishte fituar më herët, Lewis Hamilton fitoi lehtësisht edhe garën e fundit sezo
Hamilton: Kur isha i vogël vuaja bulizmin Gjashtë herë kampioni i botës në Formula 1, Luis Hamilton, flet në një intervistë të shkurtër për fillimet e tij në botë
Mes tyre edhe një shqiptare, del lista me të dashurat e Lewis Hamilton (FOTO LAJM) Suksesi i tij në Formula 1 padyshim që pritej të kthehej në një sukses me vajzat dhe diçka e tillë ka ndodhur. Në med
Lewis Hamilton kampion i Formula 1 për herë të 6, 1 titull larg legjendës Michael Schumacher (VIDEO) Lewis Hamilton ka fituar titullin e gjashtë kampion bote në Formula 1. Piloti britanik e kishte thuajse të siguruar këtë
Hamilton 3 pikë larg titullit të Botës, triumfon në Meksikë Lewis Hamilton fitoi Çmimin e madh të Meksikës me një makinë të kontrolluar në mënyrë të shkëlqyer në një luftë taktike
FORMULA 1/ Mercedes siguron titullin në Formula 1, Bottas triumfon në Japoni Mercedesi ka siguruar titullin e konstruktorëve në Formula 1, teksa ky është trofeu i gjashtë radhazi. Kjo erdhi pas
Mosmarrëveshjet mes dy pilotëve të 'kokëkuqes' i japin fitoren Hamiltonit Lewis Hamilton është fituesi i Çmimit të Madh të Rusisë, duke lënë pas vetes Bottas dhe Leclerc. Starti i garës në fa
Vettel thyen agjërimin, Ferrari realizon "dopietën" Sebastian Vettel ka rilindur në pistën "mike" të Singaporit. Gjermani është kthyer te fitorja pas një viti falë një
Habit aktorja, s’bën seks prej 15 vitesh sepse s’ka rëndësi për të (FOTO LAJM) Aktorja Linda Hamilton s’ka frikë të diskutojë jetën e saj seksuale. Ose mungesën e jetës së saj seksuale do të ishte te
Luis Hamilton përplaset fuqishëm me barrierat mbrojtëse (VIDEO) Piloti i Formula1 Luis Hamilton ka pësuar një aksident gjatë provave zyrtare për çmimin e madh të Belgjikës. Britanik
Nga Rita Ora te Nicole Scherzinger, njihuni me të dashurat seksi të Hamilton (FOTO LAJM) Përgjatë viteve, piloti i Formulës 1, Lewis Hamilton ka qenë në lidhje me disa prej femrave më të njohura të botës së sh
Formula 1 ka vetëm një emër, Hamilton fiton edhe në Francë Lewis Hamilton dhe Mercedes vazhdojnë të dominojnë garat e Formula 1 për Botërorin e këtij viti. Piloti britanik nuk
Formula 1, Hamilton niset nga vendi i parë edhe në Francë Lewis Hamilton do të niset i pari në Çmimin e Madh të Francës, gara e tetë sezonale e Formulës 1. Britaniku i Mercede