999 rezultate për

halloween

Më shumë joshëse se e frikshme, ylli televiziv nuk i lë vend imagjinatës (FOTO LAJM) Ylli televiziv, Lauren Goodger, është shfaqur e frikshme dhe njëkohësisht shumë seksi me rastin e “Halloween”. Ditën e d
Brenda festës së çmendur të 25-vjetorit të Kendall Jenner (FOTO LAJM) Bukuroshja e “KUWTK”, Kendall Jenner, zgjodhi të bëhet si aktorja Pamela Anderson këtë Halloween. Ajo realizoi fotot
Gjithë vëmendja te Halloween, si u maskuan VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Halloween tashmë është kthyer në një festë vjetore që festohet çdo vit më 31 tetor. Kjo festë për herë të parë është
Rita Ora thyen pritshmëritë, vishet guximshëm për Halloween Derisa ditën e djeshme (e shtunë) rrjetet sociale u mbushën me postime për Halloween, një gjë të tillë nuk e bëri këngët
"Samurai" trondit Kanadanë, vret dy persona dhe plakos disa të tjerë mbrëmjen e Halloween Një sulm ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kanada, ku dy persona janë vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur rëndë. Ngj
Brenda shtëpisë së Ermalit dhe Amit, si festohet Halloween (FOTO LAJM) Festa e Halloween-it duket se është pritur në formën më të veçantë në shtëpinë e Ermalit dhe Amit. Ka qenë Amarda ajo e
4 fakte për ta parë me sy tjetër Halloween-in Pavarësisht situatës së këtij viti dhe distancimit social, Halloween-i ka filluar të ndihet, të paktën virtualisht. Çdo
Nëse i përkisni njërës nga këto 4 shenja Horoskopi, ky Halloween vjen plot fat emi Do jeni gjithë kohës të motivuar gjatë kësaj dite dhe do mundoheni në çdo moment ta surprizoni atë që keni në kra
Një pirate si Luana Vjollca, moderatorja fitoi që tani kurorën e Halloweenit? Luana vjollca është maskuar si një pirate për Holloween. Ka qenë vetë moderatorja që i ka bërë publike pamjet në rrj
Çfarë të vishni për Halloween? Jona Spahiu dhe i biri ju japin idenë më të bukur (FOTO LAJM) Na ndan edhe një ditë nga festa e Halloween-it, mirëpo atmosfera “e frishme” ka filluar të ndihet që tani në shtëpinë e
Përveç maskave, këto janë thonjt e preferuar për Halloween (FOTO LAJM) Festa e frikshme e Halloween po afron dhe shumë njerëz në mbar botën janë përgatitur për look-un e tyre për këtë natë.
I thanë të rrijë si vetja, por si zgjodhi të maskohej Luana për këtë Halloween (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Luana Vjollca, ka kërkuar ditën e djeshme mendimin e ndjekësve në rrje
10 kostumet e Halloween-it më të kërkuar në Google (FOTO LAJM) Këtë vit vështir të organizohen festa me maska për Halloween, por gjithsesi shumë prej jush mund të duan të maskohen në
Halloween pas dere, a e dini se çfarë simbolizon kjo festë? Emri i Halloween është interpretimi modern i All Hollows’ Eve të Irlandës, apo Dita e të gjithë Shenjtorëve. Kjo festë t
Kostumet e Halloween që shokuan botën (FOTO LAJM) Kostumet e Halloween-it janë të predispozuara për të qenë të frikshme, por këto kostume janë me të vërtetë shokuese!
Shtëpia 300 vjeçare që u transformua nga Samsung për Halloween Kjo shtëpi u rinovua për herë të parë në 300 vjet, dhe u kthye në një shtëpi drithëruese për Halloween duke përdorur pro
Halloween në Shtëpinë e Bardhë, foto e Trump dhe Melania që u bë virale (FOTO LAJM) Shtëpia e Bardhë është shndërruar me rastin e Halloween. Melania dhe Donald Trump mirëpritën fëmijë të shumtë për ta viz
Nga Gjyste te Kejvina, si u veshën vjet VIP-at shqiptar për Halloween (FOTO LAJM) Halloween është ndër festat më të festuara në botë. Pavarësisht se kjo festë i ka rrënjët në Evropë, në Shqipëri ka hyrë
Halloween në kohë pandemie, si do organizohet festa nën kërcënimin e Covid-19 (FOTO LAJM) Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve ofroi udhëzime të përgjithshme për festimin e Halloween-it nën kërcë
Greg Rama i bindet Ramës, vendos maskën por e ngatërron me atë të Halloween (FOTO LAJM) Shqiptarët sot kanë dalë të pajisur me maskë pasi kërcënohen me gjobë, nëse në ambiente të hapura apo të mbyllura jashtë