999 rezultate për

hall

Alo policia! Jonila është zëri që na përgjigjet nga telefoni për hallet tona Jonila është një ndër të shumtët operatorë të Sallës Operative të Policisë së Tiranës duke marrë dhe administruar mijëra
Tension në gjykatën e Vlorës, familjarët kërkojnë dënim me vdekje për vrasësin Ritvan Zykaj, i cili vrau 8 të afërm të tij, mes të cilëve edhe 2 të mitur, ka mbërritur në ambientet e Gjykatës së Vlor
Rezarta Shkurtën e zë "halli": Deri vitin tjetër... (FOTO LAJM) ‘Fenomeni’ që po bën publik këngëtarja Rezarta Shkurta ka prekur pjesën më të madhe të femrave, të paktën një herë në je
Zbulohet viagra me eksploziv, zgjidhet halli i meshkujve problematik në shtrat Shkencëtarët kanë zbuluar një formë tjetër stimulanti për meshkujt që kanë probleme në shtrat, i cili jep efekt 12 herë
Detaje rrëqethëse, çfarë bëri gruaja e gjyqtarit para se të hidhej nga kati i 8 Tirana u trondit ditën e djeshme pasi një 37-vjeçare u hodh nga kati i 8-të i pallatit ku ajo jetonte. Viktima është
"Dëgjuam një zhurmë të frikshme", flasin fqinjët e gjyqtarit Ditën e sotme u trondit Tirana nga një vetëvrasje. Gruaja e gjyqtarit të njohur Dritan Hallunaj, Enkeleda, u hodh ng
Stomatologe e njohur, kush është gruaja e gjyqtarit që u hodh nga kati i 8 Një vetëvrasje ka tronditur ditën e sotme Tiranën. Viktima është bashkëshotja e gjyqtarit të Krimeve të Rënda Dritan
Kalon Vettingun, rikthehet në detyre gjyqtari i Krimeve të Rënda Rikonfirmohet në detyrë gjyqtari i Gjykatës së Krimeve të Rënda, Dritan Hallunaj. Komisioni i Pavarur i Kualifikimit
I lodhur nga hallet, ministri i Ramës qahet se s'bën dot pushime Në një kohë që shumica e deputetëve kanë nisur muajin e tyre të pushimeve, kjo ditë nuk ka ardhur ende për ministrin Dam
Vrau burrin e vjehrrën me dashnorin, zbardhet shkaku i krimit monstruoz Ngjarja e rëndë e 22 janarit të këtij viti, ku nënë e bir u vranë dhe më pas u dogjën tronditi jo vetëm Vlorën por edhe
Alarmi i gjinekologut: Vajzat nën 17 vjeç po i pijnë “si karamele” pilulat e urgjencës Pilulat e urgjencës kundër shtatzënisë po përdoren pa asnjë lloj kriteri, konstatojnë mjekët gjinekologë. Vajzat e reja
Rrokullisja e Neymarit bëhet sport në Meksikë (VIDEO) otërorët kanë pasur gjithmonë si tipar dallues gjestet teknike të kampionëve të mëdhenj që kanë luajtur në arenën më të
Televizionet në hall, sezonin e ardhshëm “Facebook” do të transmetojë Premier Leaguen Teknologjia duket se sa vjen edhe futet më shumë në botën e futbollit. Çdo ditë po krijohen metoda të reja. Risia m
Zbulime hallexhish (FOTO LAJM) Të gjithë njohim ndonjë person që mendon se mund të rregullojë gjithçka, por ndonjëherë është më mirë që të kërkojmë ndi
Ministri gjerman: Kemi hallet tona, nuk bëjmë pazare me Shqipërinë Intervistë ekskluzive me ministrin gjerman të shtetit për Çështjet e Europës, Michael Roth për politikat e BE-së ndaj Sh
Del fotografia e rrallë kur klerikët dhe hoxhallarët bënin simbolin e shqiponjës Xhaka dhe Shaqiri bën bujë jo vetëm për golat e shënuar ndaj Serbisë por edhe për festimin e tyre me simbolin e shqiponj
Kjo grua të lë me barrë (VIDEO) Një grua nga qyteti i Shkodrës e cila ysht dhe shtinë fall, madje të ndihmon edhe për të ngelur shtatzënë është denoncua
Gruaja nga Shkodra që të "lë" shtatzanë: Bëj derman si për burrin dhe për gruan Një grua e cila yshte dhe shtinte fall është denoncuar mbremjen e sotme nga Fiks Fare. Ajo vjen nga qyteti i Shkodrës
Portieri i Islandës tregon sekretin si mundi ti presë penalltinë Messi-t Padyshim që pritja e panalltisë së Lionel Messit nga portieri i Islandës, Hanes Halldorson ka bërë shumë bujë. 34-vje
I priti penalltinë Messit, ky është profesioni i portierit Halldorsson Kombëtarja e Argjentinës nuk e filloi mirë Botërorin në Rusi, duke barazuar 1-1 me Islandën. Më i miri në fushë për ‘