999 rezultate për

halimi

Në Shqipëri apo Amerikë? Linda Halimi zbulon shtëpinë e re luksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Linda Halimi jeton prej kohësh në Amerikë. Ajo dhe i shoqi Davon u bënë prindër për herë të parë par
Mesfushori i kombëtares së Kosovës transferohet në Gjermani Mesfushori kosovar Besar Halimi duket i lumtur të bartë fanellën e klubit të ri Sandhausen. 24 vjeçari e shfrytëzoi d
Linda Halimi lë Amerikën, merr vendimin e papritur pas ardhjes në jetë të vajzës (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Linda Halimi ka qenë në vëmendje të mediave së fundmi me krijimin e familjes së
Këshilltarja e Haradinajt ia mëshon Halimit Meliza Haradinaj, këshilltarja e kryeministrit në largim, Ramush Haradinaj, ka reaguar ndaj një komenti të analistit, Fi
Linda Halimi bllokon rrjetin, shfaqet me bikini (FOTO LAJM) Linda Halimi i kushton rëndësi të madhe fizikut dhe linjave të saj. Ajo falë dietave dhe ushtrimeve intensive sot ka
Këtë verë pushime ndryshe për Linda Halimin (FOTO LAJM) Linda Halimi është një nga këngëtaret më të njohura të Shqpërisë. Emri i saj bëri edhe më shumë bujë kur në lojë hyri ba
Brenda vilës super luksoze të Linda Halimit (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Lindita Halimi ditët e fundit ka qenë në vëmendje të mediave pasi pak kohë më parë u bë nënë për h
Halimi: Na mungoi fati Halimi beson se fati i mungoi Kosovës kundër Bullgarisë. Besar Halimi, mesfushori i Kosovës, tha pas ndeshjes se "Dar
E ofenduan paturpësisht, reagon këngëtarja shqiptare (FOTO LAJM) Ofendimet në drejtim të Linda Halimit dhe familjes së saj nuk po ndalojnë. Këngëtarja Linda Halimi ka disa ditë që ës
Linda Halimi tregon pse e mbajti 9 muaj të fshehtë shtatzaninë Këngëtarja e njohur Linda Halimi dhe partneri i saj Davon Edëards, u bënë prindër për herë të parë. Lajmi erdhi surprizë
E fshehu prej muajsh, Linda Halimi bëhet nënë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Linda Halimi, prej kohësh po jeton në Gjeorgji së bashku me partnerin e saj, Davon Edwards. Megji
Ky ushtar i UÇK-së është i dyshuar për krime nga Gjykata Speciale Mahmut Halimi, avokati i ish-ushtarit të UÇK-së në Zonën Operative të Pashtrikut, Sabahajdin Cenës, ka folur rreth inter
Dënohet 6 muaj burg Lushtaku Gjykata Themelore e Mitrovicës, e ka dënuar Sabit Lushtaku për sulm fizik ndaj avokatit Mahmut Halimi. Gjykata e shpa
Vjen një jetër dorëheqje nga radhët e Vetvendosjes Asistentja e Sekretarit Organizativ në Qendrën e VV-së në Gjilan, Ardianë Halimi, ka dhënë dorëheqje nga kjo parti. A
Milikije Halimi pëson aksident, vajza e saj shtrohet në spital Mbrëmë në një udhëtim familjar kryetarja e Komunës së Haraçinës ka pësuar aksident në kryeqytetin e Kosovës Prishtinë.
KQZ i jep mandatin e deputetit të Beratit, Astrit Veliajt Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur mbi mandatin e lënë prej deputetit të Partisë Demokratike Eduard Halimi. M
Babai i lutet me lot në sy të birit të heqë dorë nga bixhozi Historia e parë në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, te “E diela shqiptare”, ka sjellë në studio një baba të vuajtur, jet
Nesër fillon greva në orët e para në shkollat e Podujevës Kryetari i Sindikatës së Arsimit në Komunën e Podujevës, Fadil Halimi apelon te të gjithë nxënësit që nesër të mos i ndj
Publikimi i rastit "Alfa", reagime dhe përkrahje Rasti "Alfa" i publikuar ditë më parë, ku për herë të parë në publik u shfaq videoja me pamjet e atentatit ndaj policëve
Kush do ta zëvëndësojë Eduart Halimin në Kuvendin e Shqipërisë? Doreheqja e Eduart Halimit nga mandati i deputetit brenda Partisë Demokratike, shkaktoi shumë zhurmë dhe pakënaqësi bren