999 rezultate për

halili

1 vit pa Ergi Dinin, Barbana kthen sytë nga Zoti (FOTO LAJM) Aksidenti tragjik i një viti më parë ku mbetën të vdekur këngëtari Ergi Dini dhe djali i gazetares Erenestina Halili, Kl
Të gjithë këta miliarderë kanë një të përbashkët! Ajo është një shqiptare Suzana Halili është grimierja shqiptare me të cilën janë dashuruar “VIP-at” nëpër botë. Ajo është e preferuara e e 50
Rreth një vit nga vdekja e Ergit, Barbana e kujton e prekur Duket sikur ka ndodhur dje për shkak të dhimbjes që shkaktoi, por tashmë po bëhet rreth një vit nga ndarja nga jeta e kë
Fatoni- Halilit: Snajperist, Rok Rollist, rrens, belaxhi, klikaxhi... Vazhdon përplasja e ashpër virtuale ndërmjet ish-këshilltarëve të Isa Mustafës dhe Halil Matoshit. Pas akuzave të Matosh
Kritikoi presidentin e Tiranës për rënien e ekipit, tifozin e bëjnë për spital Pas përfundimit të ndeshjes miqësore që u mbajt në impiantin “Selman Stermasi” ku kanë zhvilluar takimin dy skuadrat Tir
Shpëtoi dhjetra njerëz, ky është shqiptari që u shndërrua në hero për amerikanët 31-vjeçari shqiptar Raz Halili, fitoi titullin “shpëtimtari”, për kontributin e tij në shpëtimin e njerëzve pas stuhisë
Refik Halili godet me grusht mjekun Krenar Preza Presidenti i Tiranës Refik Halili është përfshirë në një konflikt me mjekun Krenar Preza dhe e ka goditur me grushte kët
Qytetarët ankohen se kompania “Bechtel Enka”, u shkakton probleme Kryetari i Komunës së Kaçanikut Besim Ilazi, udhëhoqi mbledhjen e Këshillit Komunal për Siguri në Bashkësi, ku u diskutu
Refik Halili: Me fitimin e Superkupës do i rikthehemi elitës Sezoni i Tiranës nisi zyrtarisht me prezantimin e uniformave të reja. Dezajn i dedikuar për klubin më të titulluar në ve
Rrëfimi i dhimbshëm i Merita Halilit: Kam humbur çdo gjë që kur... Të gjithë ne e njohim mbretëreshën e muzikës popullore qytetare Merita Halili. E ftuar në programin “Lart e Poshtë”
Merita Halili rikthehet në Shqipëri dhe prezanton vajzat (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur e muzikës popullore, Merita Halili dhe bashkëshorti i saj, Raif Hyseni, jetojnë
Ish-mbrojtësi i Interit prezantohet në krye të Tiranës: Erdha këtu për ta ... Ish-mbrojtësi i Interit, Jose Marcelo Ferreira, i njohur nga opinioni sportiv si Ze Maria, u prezantua zyrtarisht nga pr
LAJMI I FUNDIT/ 20-vjeçari masakrohet me thikë mes qytetit Një 20 vjeçar në Delvinë është gjetur i masakruar me thikë në lagjen Xhermehalle. Mësohet se i riu është Ardit Halil
"Tirona Fanatics" protestë para bashkisë: Hiqjani aksionet Halilit! (VIDEO) Grupimi i tifozëve “Tirona Fanatics”, ka organizuar sot një protestë para Bashkisë së Tiranës. Ultrasit bardheblu kanë p
"Tirona Fantatics" video-mesazh për Halilin: Tirona nuk është biznes! (VIDEO) Grupimi “Tirona Fanatics”, pas ultimatumit të mbrëmshëm ndaj presidenti të Tiranë, Refik Halili, kanë postuar një tjetër
Pas rënies nga Kategoria, reagojnë dhe "Fanatics"-at e Tiranës "Tirona Fanatics" kanë dalë me një deklaratë në faqen e tyre zyrtare, ku sqarojnë se ata nuk kanë faj se Tiranën ra një
Policët në Korçë nuk njohin Halilin, e lënë jashtë stadiumit ... Kaos dhe rrëmujë tek dera kryesore e stadiumit të Skënderbeut. Forcat e policisë ngurruan të hapnin derën edhe për presi
E mbani mend Merita Halilin? Ja si duket ajo sot (FOTO LAJM) Merita Halilin është një ndër këngëtaret e pavdekshme të muzikes qytetare shqiptare. Të gjithë e mbajmë mend për int
Halili: Shqiptarët nuk bien më pre e manipuimeve politike (VIDEO) Analisti politik Muhamed Halili, ka thënë se shqiptarët nuk do të bien pre e manipulimeve politike pasi janë të vetëdijs
Halili: Dekriminalizimi i institucioneve në Maqedoni, prioritet i qeverisë së re Kriza politike në Maqedoni është thelluar së tepërmi, ndërsa analisti ekonomik Arben Halili, thekson se ekonomia është a