999 rezultate për

hale

Priten stuhi të mëdha përmbytje, policia evakuon njerëzit (FOTO LAJM) Ndërkohë që Gadishulli i Ballkanit edhe këtë jave do të jetë nën ndikimin e masave ajrore të nxheta me origjinë afrikane
Fantastike, Halep mposht Serena Williams në finale dhe fiton Wimbledonin (VIDEO) Tenistja e re Simona Halep është fituese e turneut të Wimbledon, pasi ka mposhtur në finalen e sotme amerikanen legjenda
Momenti kur forcat serbe largohen nga Kosova me "bisht ndër shalë" (VIDEO) Sot janë mbushur 20 vjet që nga përfundimi i sulmeve të NATO-s kundër Serbisë. Më 12 qershor të vitit 1999, në Kosovë
Newcastle ndryshon pronësi, blihet nga arabët e Manchester City-t (FOTO LAJM) Newcastle si Manchester City. Është kjo "bomba" e javës në Angli, sepse kushëriri i pronarit të Manchester Cityt, Sheiku
Dhurata Dora frymëzohet nga "Game of Thrones" (FOT LAJM) Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar por jo vetëm. Ajo është tepër aktive në rjetet
Lidhje me Khalesi dhe Jon Snow, zbulohet identiteti i Night King? (FOTO LAJM) Ndërkohë që serive të Game of Thrones po i vjen fundi dhe tashmë pritet përballja finale mes ushtrive të Shtatë Mbretëri
Çfarë i bëri bashkë Khalesin dhe Princeshën? Kate Middleton dhe Emilia Clarke janë bërë bashkë këtë herë duke i habitur të gjithë. Të dyja vajzat po bashkëpunojnë
SHBA, e palëkundur në mbështetjen e Kosovës Nënsekretari i shtetit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, i ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet se raportet Kosovë
Thaçi pas takimit me Hale: Të gatshëm për dialog Presidenti Hashim Thaci në Facebook ka shkruar se cka ndodhi sot në takimin me nënsekretarin amerikan për Politikë të Ja
Nis takimi i David Hale me liderët e Kosovës Sapo ka filluar takimi Nënsekretarit për Çështje Politike në Departamentin Amerikan, David Hale me tre liderët e vendit,
Liderët e Kosovës nisin takimet me David Hale Në Prishtinë ka filluar takimi i Nënsekretarit për Çështje Politike në Departamentin Amerikan, David Hale, me tre liderë
Nënsekretari amerikan David Hale vjen në Prishtinë Nënsekretari për Çështje Politike në Departamentin Amerikan, David Hale do të qëndrojë sot për vizitë në Prishtinë. V
hale takohet me Vuçiçin, flasin për Kosovën ​Nënsekretari amerikan për Çështje Politike, David Hale, është takuar sot në Beograd me presidentin e Serbisë, Ale
Njeriu i Trumpit vjen në Kosovë: Hiqeni taksën, ka mundësi për marrëveshje Nënsekretari amerikan i shtetit për çështje politike, David Hale do ta vizitojë në dy ditët e ardhshme Beogradin dhe Pri
“Të kesh gjoks e shalë bëhesh e famshme”, Ilda Bejleri i përgjigjet fansit Ilda Bejleri gjithmonë komentohet për fotot provokuese dhe shpeshherë edhe kritikohet për këtë fakt. Një nga ndjekësi
Haradinaj përgjigjet përmes Shalës: Taksa nuk hiqet Pavarësisht reagimit të ashpër të SHBA-së dhe paralajmërimit për heqjen e taksës Qeveria e Kosovës nuk pritet të heqë do
Banorët e Shalës shpërthejnë kundër Bashkisë: Do e mbysja...(VIDEO) Njësitë administrative Shalë, Shosh dhe Pult në Shkodër janë ende të bllokuara. Më shumë se 30 banorë, ndër të cilët
"Tërhiqe mbrapsht atë që the", debati i ashpër i Nanos me Buzhalën (VIDEO) Analisti Mustafa Nano dhe gazetari Berat Buzhala janë përplasur ashpër mbrëmë për gjatë emisionit Opinion për çështjen e
Lajmërohet nga arratisa komandant "Molla e Kuqe" Ish-ushtari i UÇK-së, Remzi Shala, i njohur me nofkën “Molla e Kuqe”, po vazhdon të jetë në arrati që nga koha kur atij
Po dushin tek haleja e mikut artist e bën z.Rama? (FOTO LAJM) Lajmi se Rama përdor në shtëpinë e tij një oxhak me vlerë kolosale prej minimumi 12 mijë euro mori dhenë dy ditë më parë