999 rezultate për

haland

Haland kalon Ronaldon dhe Messin me rekordin e tij Erling Braut Haland është një makineri golash dhe tashmë ka arritur të vendosë një rekord me të cilin lë pas 2 yjet e fu
Ishte pranë Juventusit në janar, Raiola zbulon gjithçka për Haaland Erling Haland ishte një nga lojtarët më të kërkuar në merkaton e janarit, pasi kishte treguar paraqitje të shkëlqyera me
Kjo deklaratë e babait të Haaland lumturon Real Madridin Alf-Inxh Haland, menaxheri dhe njëkohësisht i ati sulmuesit që po i befason të gjithë me paraqitjet e tij, Erling Haland
Deklarata e Haaland "tërbon" Dortmundin: Më pëlqen Ibra që ndryshon skuadrat Erling Braut Haland është njeriu i momentit. Sulmuesi norvegjez ka lënë të hapur derën e largimit, pavarësisht se iu bas
Messi apo Ronaldo, ja kë zgjedh Haland Erling Braut Haaland është padyshim njeriu i momentit. Talenti norvegjez po zhvillon paraqitje të shkëlqyera me fanel
Haland i vetëm me dopietë mund PSG (VIDEO) Një Haland në superformë mposht i vetëm PSG. Verdhezinjtë kanë befasuar francezët duke i mposhtur 2-1 falë dopietës
Spektakël në Signal Iduna Park, Haland nuk përmbahet me dopietë (VIDEO) Spektakël në Signal Iduna Park. Dortmund ka kaluar sërish në epërsi me Haland i cili realizoi një super gol.
Haland i fiksuar me Mbappe: Kur shikoj se sa shumë shënon them se mund të shkoj më lart Sulmuesi norvegjez Erling Haland, i cili po spikat këtë sezon në Gjermani dhe Europë u shpreh se pasi krahason stastikat
Haland e bën rrugë, gjen sërish golin (VIDEO) Erling Haaland nuk di të ndalet. Talenti norvegjez ka shënuar përsëri me fanellën e Borussia Dortmundit. Sulmuesi
Drejtori i Dortmundit tregon si ja vodhi Juves Haland Drejtori sportiv i Borusias së Dortmundit, Mikael Cork, tregoi në një intervistë për “Sport Bild” skenarin e transferimi
Dortmund i vendos klauzolë të "çmendur" Haland Pesë gola në 59 minutat e para të Bundesligës! Erling Braut Haaland bëri një debutim të ëndrrave me Borussia Dortmund, h
Dortmund shkatërron Koln, Haland tund sërish rrjetën (VIDEO) Borussia Dortmund e ka mposhtur Kolnin me rezultatin e thellë 5-1 në ndeshjen hapëse të javës së 19. Vendasit dominu
Sapo u transferua në Gjermani, Raiola e lë të hapur mundësinë që Haaland të transferohet në Premierligë Menaxheri i sulmuesit të njohur të Borusia Dortmundit Erling Haland, Mino Raiola la të kuptohet se klienti i tij në të a
Përmbysje e çmendur e Dortmund, Haland debuton me hat-trick (VIDEO) Bourssia e Dortmundit mori një fitore spektakolare në transfertë ndaj Augsburgut. Verdhezinjtë ishin në disavantazhin
6 gola në 3 ndeshje, talenti i Salzburg tërbon skuadrat e mëdha (VIDEO) Një tjetër mbrëmje për t’u mbajtur mend nga sulmuesi i Salcburgut, Erling Haland. Ai theu një rekord që askush më parë n
Pas triumfit të Kosovës, tërbohen mediat serbe (FOTO LAJM) Kosova arriti të triumfonte ndaj Çekisë me përmbysje në takimin e vlefshmë për Grupin A të eliminatoreve të Europianit f
9 gola në një ndeshje, talenti norvegjez çmend botën e futbollit (VIDEO) Një talent i ri që mund të bëhet një nga sulmuesit më të mirë në botë po lind. Ai quhet Erling Braut Haland dhe me sigur