999 rezultate për

haki

Denoncimi: Qytetari i kërkon borxhin, polici në Kukës e godet me pistoletë Punonjësi i policisë në Kukës, Haki Onuzi, godet me pistoletën e shërbimit qytetarin, i cili i kërkoi paratë e dhëna bor
PAMJET/ Kështu e godet burri i ministres Shahini zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje (VIDEO) Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj para 2 javëve sulmoi fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendos
Këtu nisi debati që çoi në përplasjen mes Molliqajt dhe Haki Abazit (VIDEO) Në përleshje fizike ka përfunduar debati në emisionin Pressing të T7 në mes dy kandidatëve për deputetë, Haki Abazi nga
Urdhri sekret i ish-kryepolicit Haki Çako: Shkatërrimi i përgjimeve prishi hetimet për fushën e kanabisit Më 28 korrik 2016, forcat e policisë së komisariatit të Mallakastrës ndërmorën një operacion antidrogë në fshatin Aranit
Pas futbollistëve Spanja u "përvishet" këngëtarëve, nuk fal as Shakirën Këngëtarja e famshme kolumbiane, Shakira, pritet të akuzohet brenda disa ditësh për 13 milionë paund evazion fiskal.
Bahtiri gjen kohë të tregojë veten, kërkon që ura në Mitrovicë të quhet Shakira Kryetari i Mitrovicës Jugore, Agim Bahtiri, në një intervistë për T7 thotë se propozoi që urës së Ibrit t’i vihet emri “
Sot është një divë, dikur këngëtarja e njohur tallej për zërin e saj Kur ajo ishte në shkollë dhe sapo kishte filluar hapat e parë të muzikës, mësuesi i kësaj lënde e përjashtoi nga kori i
Koncerti në Mitrovicë, pas Shakirës flitet edhe për Madonën Kryetari i Mitrovicës Agim Bahtiri, foli edhe njëherë për koncertin i cili pritet të zhvillohet gjatë ceremonisë për hap
Fansi i çmendur tromaks Shakirën, kalon rojet dhe hipën në skenë me një kërkesë Këngëtarja e famshme Shakira ka performuar në një koncert gjatë një turi në Meksikë, ku gjatë kohës ku rpo këndonte i ka
Haradinaj: Bëni kujdes kur flisni për Shakirën Kryeministri Ramush Haradinaj mund t’ia ndalë kryetarit të Mitrovicës, Agim Bahtirit, gëzimin në gjysmë. Ky i fundit ësh
Shakira vjen të këndojë në urën e Mitrovicës, flet Agim Bahtiri Edhe pse punimet për revitalizimin e urës mbi lumin Ibër në Mitrovicë kanë përfunduar, ende nuk dihet saktë se kur saktë
Edhe sot mbahet seanca e lëndës Monstra Në Gjykatën Penale në Shkup sot vazhdon gjykimi për lëndën "Monstra" të Prokurorisë Speciale Publike (PSP) mbi vrasjen e
Shakira, mesazh emocionues për Pique pas tërheqjes nga Spanja Gerard Pique ka deklaruar zyrtarisht se nuk do të jetë më pjesë e përfaqësueses Spanjolle. Pas këtij vendimi ka qënë
2000 euro për të ndikuar te gjykatësi, merret vendimi për policin dhe avokatin Një inspektor policie dhe një avokat kanë përfunduar në pranga pasi akuzohen se merrnin para te ata të cilët kishin prob
Del dëshmia për shqiptarin që vrau kushëririn: Shkon me gruan time Duket se ndryshon rrjedha e hetimit per 61 vjeçarit nga Kosova, qe vrau kusheririn pasi e akuzoi se kishte marredhenie i
Haki Abazi nxjerr emrin e Petrit Selimit në një skandal korrupsioni Analisti dhe njohësi i zhvillimeve politikë në Kosovë, Haki Abazi, përmes një postimi në facebook, ka thënë se krimi dhe
Pique i përgjigjet zërave për ndarjen me Shakirën Edhe pse janë diskutuar shumë se tashmë janë ndarë Shakira dhe Pique kanë mohuar cdo gjë. Pique ka reaguar këtë herë
Rasti "Monstra", Haki Aziri dëshmon si e detyruan të firmoste Prokurorët e Prokurorisë Speciale, në Gjykatën Penale të Shkupit sot i kanë parashtruar pyetje të akuzuarit në rastin “M
Haki Rugova rrezikon të përfundojë në polici Sot, në Gjykatën Themelore të Pejës ishte dashur të mbahej seanca fillestare e gjykimit ndaj Kryetarit të Komunës së Ist
U shkarkua tërë bujë, Rama rikthen Haki Çakon Ish drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako u shkarkua në fillim të këtij viti me propozim të ministrit