999 rezultate për

hajrie

Skandali me vjedhjen e 2 milion eurove, zv-kryeministrja heq nga puna këshilltaren Zëvendëskryeministrja e Kosovës, Albulena Balaj-Halimi ka shkarkuar nga detyra këshilltaren e saj, Hajrie Gashin pasi pë
"Fëmijët e kërkojnë!" Vajza e Hajrie Rondos rrëfen dhembjen Ndarja nga jeta e aktores shqiptare, Hajrie Ronodo, la pas një dhimbje të madhe për gjithë shqiptarët. Prej një dekade n
Rrëfimi i dhimbshëm i një nëne: Më vdiqën binjakët në duar Rubrika “Ka një mesazh për ty” tek “E diela Shqiptare” në Tv Klan, këtë të dielë vijoi me rastin e një nëne të vuajtur e
Robert Ndrenika, mesazh plot dhimbje për vdekjen e aktores Hajrie Rondo Aktori i madh i skenës shqiptare Robert Ndrenika ka reaguar për herë të parë pas humbjes së jetës të aktores së madhe Ha
Flet bashkëshorti i Hajrie Rondos: Askush nuk u kujtua për të Ditën e djeshme aktorja e madhe Hajrie Rondo humbi jetën. “Po të lë amanet fëmijët. Ki kujdes për ta!”. Këto kanë q
Shuhet Hajrie Rondo, fjalët e fundit dhe premtimi që nuk mbajti dot Aktorja shqiptare Hajrie Rondo, u nda nga jeta në moshën 66-vjeçare si pasojë e një sëmundje të rëndë. Disa muaj më par
Një jetë në skenë, si i fitoi Hajrie Rondo zemrat e shqiptarëve Ka ndërruar jetë aktorja e madhe e kinematografisë shqiptare Hajrie Rondo. Prej disa muajsh ajo gjendej në gjendje
Ndërron jetë aktorja e madhe Hajrie Rondo Aktorja e madhe Hajrie Rondo ka ndërruar jetë para pak minutash në moshën 66 vjeçare në Himarë. Ka ndërruar jetë akto
Ndarja nga jeta e motrës së Berishës, ja mesazhi i ndjerë i Shkëlzenit Ditën e djeshme u nda nga jeta motra e ish-kryeministrit Sali Berisha. Për kryeministrin Sali Berisha motra e tij e
Aktorja Hajrie Rondo rrezikon jetën, shtrohet urgjent në spital Pak kohë pasi Hajrie Rondo u shfaq krejtësisht me një pamje tjetër pasi luftoi me sëmundjen e rëndë, një tjetër lajm i
Mesazhi prekës i aktores Hajrie Rondo: "Jeta është e bukur dhe duhet jetuar" (VIDEO) Aktorja Hajrie Rondo është rikthyer në skenën e teatrit me dramën shqipe “Tre Dhëndurët”, pas betejës me sëmundjen e rën
Hajrie Rondo: Teatri është shtëpia ime, aty mposht sëmundjen (FOTO LAJM) Personazhi i njohur i Tanës në filmin “14 vjeç dhëndër” është një nga dhjetëra rolet e mrekullueshme që Hajrie Rondo ka
Hajrie Rondi u kthye në skenë pas luftës më kancerin: Më kishte marrë malli (FOTO) Ajo është një ndër ikonat e kinematografisë shqiptare. Iu desh të kalonte një periudhë të vështirë në jetën e saj, por n
Hajrie Rondo kthehet në skenë pas betejës me tumorin (FOTO LAJM) Një rikthim i shumëpritur në teatër ka qënë ajo për aktoren e mirënjohur Hajrie Rondo, e cila bën një kthim pas një bete
Ndahet nga jeta ish-deputetja e BDI-së, Hajrie Misimi Ka ndëruar jetë ish-deputetja e Bashkimit Demokratik për Integrim, Hajrie Misimi. Hajrie Misimi u lind më 11.1.1965 në P
Aktorja Hajrie Rondo në gjendje të rëndë, apel për ndihma Dy deputetet e qarkut te Fierit, Majlinda Bufi dhe Adelina Rista ka nisur nje seri takimesh ne kete qytet me synim sensi