999 rezultate për

hajri

Rama ia sheh "hajrin" izolimit: Tregon pikturat e reja, ku një kushton deri në 30 000 euro (FOTO LAJM) Si pjesa më e madhe e njerëzve, edhe kryeministri Edi Rama ka zgjedhur ta shfrytëzojë karantinimin për të punuar mbi pro
Rrëmbimi i Jan Prengës, Gjykata liron babain e Altin Hajrit Gjykata ka liruar sot nga burgu shtetasin Bajram Hajri, i cili është një nga të akuzuarit për rrëmbimin e Jan Prengës.
Rrëmbimi e Jan Prengës, Gjykata Speciale vendos sekuestro për 3 e pronat Altin Hajrit Ditën e sotme Gjykata Speciale ka dhënë sot vendimin për vendosjen nën sekuestro të pronave të disponuara nga shtetasi A
Vrasja e Prengës, fotot e 6 anëtarëve të grupit Doçi dhe rolet për pengmarrjen Personat që shihni në këto foto janë pjesëtarë të fisit Docaj dhe të afërm apo lidhje miqësore të tyre, te dyshuar për r
Gjykata merr vendimin për 6 të arrestuarit e rrëmbimin e Jan Prengës Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e organizuar ka lënë në fuqi masën e sigurisë së dhënë
Morën peng dhe eliminuan Jan Prengën, gjykata vendos për grupin Hajri Gjykata e Apelit ka rrëzuar sot kërkesën e grupit Hajri (të akuzuar për vrasjen e Jan Pregës) për lirim nga qelia duke l
Dalin pamjet, me kë ishte Jan Prenga para se të rrëmbehej dhe të vritej (FOTO LAJM) Jan Prenga, 49-vjeçari që u vra teksa mbahej peng në Kamëz i kaloi momentet e fundit pranë një gruaje. Disa fotografi
Zbardhet dëshmia e bashkëshortes së Altin Hajrit: Resortin e menaxhon vjehrra Altin Hajri është një prej personave të shpallur në kërkim nga policia për rrëmbimin dhe zhdukjen e Jan Prengës. Poli
Publikohet video 3D, si u rrëmbye Jan Prenga në mes të Kamzës (VIDEO) Publikohet për herë të parë video 3D e rrëmbimit dhe vrasjes së 49 vjeçarit Jak Prenga në Kamëz, nga vëllezërit Hajri.
Pse nuk arrestohet Altin Hajri? Lleshaj jep arsyen Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj është përfshirë në një debat me gazetaren e njohur Anila Hoxha, në lidhje me operac
OFL i sekuestroi pasurinë në Shkodër, reagon nga kurbeti Doçaj: S’e njoh Hajrin, nesër vij në Shqipëri Në një reagim ekskluziv për gazetarin Olsian Laskaj gjatë emisionit Repolitix, Ardian Doçaj, të cilit sot, në ditën e dy
Sekuestrimi i resortit luksoz, flet gruaja e Altin Hajrit Teksa forcat e ndërhyrjes së shpejte u zëvendësuan me bujë në hyrje të resortit Golden nga Operacioni Forca e Ligjit, po
Gruaja e Altin Hajrit: Në dhjetor u kthye në Shqipëri, bëri 2 vite burg në Holandë! Teksa forcat e ndërhyrjes së shpejte u zëvendësuan me bujë në hyrje të resortit Golden nga Operacioni Forca e Ligjit, p
Dosja i kalon SPAK-ut! Publikohen pamjet e sekuestrimit të pasurisë së Altin Hajrit (VIDEO) Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga fillimi i operacionit Forca e Ligjit dhe sekuestrimin e kompleksit “Golden” në
Nisin sekuestrimet, "Anti- KÇK" blindon kompleksin e Hajrave ku u vra Jan Prenga Në Kompleksin "Golden" në Shijak aktualisht kanë zbarkuar efektivët e Operacionit Forca e Ligjit. Altin Hajri, është
Babai i Elton Hajrit mohon akuzat ndaj të birit: E kanë arrestuar kot! Babai i të arrestuarit si i dyshuar për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës, Elton Hajrit, tha përpara kamerave se djal
A ishte Prenga në resortin luksoz? Hap gojën një prej të arrestuarve Dalin pamjet e të arrestuarve për pengmarrjen dhe vrasjen e Jan Prengës. Seanca për dhënien e masës së sigurisë ka fi
Dalin pamjet e para nga Gjykata, kush janë personat që vranë e torturuan Jan Prengën Kanë dalë për herë të parë imazhet e pesë personave të arrestuar për rrëmbimin, vrasjen dhe zhdukjen e Jan Prengës më da
Rrëmbyen dhe torturuan Jan Prengën, sot caktohet masa e sigurisë për 5 autorët Ka nisur seanca për dhënien e masës së sigurisë për 5 të arrestuarit për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës. Deri më
Dëshmia e Elton Hajrit: Punoja kamarier, s’kam lidhje me rrëmbimin e Prengës! Elton Hajri është kushëriri i vëllezërve Altin dhe Leonard Hajri. Ai është arrestuar pasi sipas policisë dhe prokuro