Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

hajnat

Hajdutët pendohen keq nga "druri" që u dhanë këta të moshuar (VIDEO) Një çift i moshuar ka arritur t’i mposhtë hajnat, të cilit po i sulmonin ata me thika të gjata. Kjo video e tyre ësht
Kurti: Kosovën në mjerim nuk e kanë futur hajnat e pulave, por hajnat si Haradinaj, Thaçi, e Veseli Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, përmes një postimi në Facebook, ka përmendur disa “fakte” të cilat sipas tij e bëjn
Këta janë dy vëllezërit nga Malisheva që banorët thonë se u vranë nga hajnat Në fshatin Plloqicë të Malishevës u vranë dy vëllezër në orët e para të ditës së premte. Dalin detajet e vrasjes së S
Arrestohen hajnat në Gjilan Policia e Kosovës ka arrestuar dy të dyshuar për vjedhje në Gjilan. Sipas njoftimit të policisë dy persona të gjinisë
Rama replikon ashpër me komentuesen, "Hajnat e dreqit, na shkatërruat..." (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama sot ka ndarë me ndjekësit e tij prezantimin për “Rilindjen” e fshatit ku përfshiheshin pak a shum
Hajnat i vjedhin kuletën nga dora Një shqitare nga Peja ka bërë një denoncim për shkak se dy te panjohur i kanë marrë kuletën nga dora dhe janë larfuar në
Këngë për "Hajnat e Kosovës" (VIDEO) Shqiptarët iu këndojnë këngë trimave, luftës, lirisë, atdhedashurisë, por se duket tashmë kanë guxuar ti këndojnë edhe h
Mustafa e Thaçi futen në Kuvend, qytetarët: Hajnat në burg (VIDEO) Teksa kryeministri Isa Mustafa dhe zëvëndësi i tij Hashim Thaçi ishin duke hyrë në ambjentet e Kuvendit të Kosovës, qyte
"Hajnat dhe profiterët e luftës s'mund të jenë në krye të shtetit" Hafir Hoxha, një ndër oficerët e parë shqiptarë dhe një prej ish-komandantëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, vlerëso
Milaim Zeka nuk përmbahet kur flet për hajnat e Kosovës (VIDEO) Gazetari Milaim Zeka nuk e përmban veten kur vjen puna për të folur për politikanët e Kosovës. Sipas tij, ata po e gr
Haradinaj: Në Kosovë po udhëheqin hajnat, sllovenët dashuri për Serbinë (VIDEO) Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka rrëfyer ekskluzivisht për Radio Televizionin Dukagjini
Protestuesit para KEDS: Hajnat në burg (FOTO LAJM) Pas Gjykatës Kushtetuese protestuesit kanë mbërritur të ndërtesa e KEDS-it, ku kanë brohoritur "Hajnat në burg". Një
Ymeri, Limaj e Haradinaj i prinë protestës (FOTO LAJM) Update - Lideri i Vetëvendosjes Visar Imeri, ai i NISMA-s Fatmir Limaj dhe lideri i AAK-së Ramush Haradinaj janë vënë në
Muhaxheri: A ka mundësi të na tregoni dhe hajnat e shtetit? Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje Arton Muhaxheri, ka folur rreth arrestimit të 40 personave që akuzohen për terrorizëm.
Haradinaj: "Hajnat në burg"! Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj është shprehur se nëse vendi shkon në zgjedhje të jashtëzakonshme, slogani i fushatë
Përfundon e qetë protesta Ka përfunduar e qetë e pa incidente protesta e organizuar nga Lëvizja Vetëvendosje. Mijëra protestues janë mbledhur para