999 rezultate për

hajde

Arta Dade tallet me parlamentin e opozitën e re: Hajde hajde si ka vajt puna Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade ka komentuar zhvillimet politike në Shqipëri. E ftuar këtë të mërkurë në rubrikën
Kolegët deputetë s’i marrin seriozisht projekt-rezolutën, Hajdari: Lini kafet e hajdeni në sallë (VIDEO) Në seancën e sotme plenare në Kuvend po diskutohet mbi projekt-rezolutën e propozuar nga deputetet Senida Mesi dhe Rudin
Banori tregon tmerrin: Më tërhoqën zvarrë, ja si më shqyen, hajdeni pas orës nëntë shikoni ç' nodh në Astir Janë arrestuar pranë Gjykatës Penale në Tiranë 2 banorë të zonës së Astirit të cilët ndodheshin aty për të kërkuar lirim
Hajde flemë bashkë! Bebe Rexha fton meshkujt në mes të rrugës (VIDEO) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar një postim në rrjete sociale me shprehjen e pazakontë për një
PAMJET/ Hajde po ta mbajti! Si e nxorri në pritë Taulant Balla ish-deputetin e PD-së për ta arrestuar LIVE (VIDEO) Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia u arerstuar mbrëmë live teksa po mbërrinte në Top-Channel. Ai ishte shpallur në kërk
LETRA 4/ Rama-Bashës: O Lul, do dalësh si dështak nga politika po hajde flasim Kryeministri Rama i ka dërguar një tjetër letër publike kryedemokratit Lulzim Basha duke i kërkuar që të ulen të flasin
A po i thotë Rama-Bashës: Hajde merre Durrësin? Rama ka arritur në një emër të sugjeruar nga Vangjush Dako pas rivalitetit të madh të "luftës së grave" mes tij dhe Left
"Mos hajde në Shkodër", protestuesit bllokojnë urën e Bahçallëkut (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka planifikuar të udhëtojë sot drejt Shkodrës për të mbajtur një sërë takimesh por PD i ka dalë pa
"Meshkuj, hajdeni, jam në dispozicion", një nga gratë më të bukura në botë kërkon dashurinë Charlize Theron konsiderohet si një nga femrat më të bukura në botë. Ajo në vitin 2014 u bë e njohur për shkak se fi
"Hajdeni të ulemi", Rama "josh" opozitën pas apelit të BE-së Ditën e sotme përfaqësuesit e BE bënë apel që palët politike në Shqipëri të ulen dhe të dialogojnë për të mirë të vendit
A e sfidoi Rama sot opozitën? Përgjigjet Ahmetaj Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj ka komentuar deklaratën e Ramës ditën e sotme. Ky i fundit tha se mund të fut
A janë ndarë? Motra e Lorit i komenton Vis Bajraktarit Duket se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari e kanë pak të pamundur të ndahen me njëri tjëtrin pasi ata duhen shumë. Edhe k
Hajde shqipe, a do të bashkohen divat shqiptare për këngën e shekullit Rita Ora ka folur në një intervistë për bashkëpunimin që Bebe Rexha ka kërkuar nga shqiptaret: Të gjitha jemi shqiptare
U thash hajdeni t'ju fus në punë, u tallen me mua! Biznesmeni bën deklaratën e fortë (VIDEO) Biznesmeni Gjergj Luca, pronar ka bërë një deklaratë të fortë gjatë emisionit të fundit "Provokacija" duke thënë se ka s
“Hajde shqipe”, bishat shqiptare në një bashkëpunim që do të trondisë botën Këngëtarja e njohur Bebe Rexha ka kërkuar një bashkëpunim me këngëtaret shqiptare me famë botërore, Dua Lipën, Rita Orën
Ilir Vrenozi nxjerr foton me kallash: Armët i marr unë, hajdeni t'i qërojmë të gjithë politikanët Ilir Vrenozi është bërë i njohur tashmë me publikimet e tij në Facebook duke bërë kësaj radhe një thirrje për të hequr q
Personazhi i njohur sfidon Noizy-in: Ta kanë shkruar emrin në hale, hajde jep një koncert (VIDEO) Ka shkakatuar mjaft reagime rreshtimi në krah të Ramës i reperit Noizy duke sulmuar protestën e studentëve, e cila sipas
Rama humb toruan përballë gazetarëve Rama ndodhet ditën e sotme përballë disa analistëve, midis tyre edhe analisti dhe pedagogu Mark Marku. Ndërkohë që Ma
Studenti duartrokitet: “Na e hoqën këmbën nga fyti dhe thanë hajde flasim për dajakun” Ka bërë përshtpje mbrëmjen e djeshme deklarata e një studenti në Opinion. Ai ka bërë një krahasim metaforik të gjendj
Banorët e "Unazës së Re" me hunj në dorë: Hajdeni shembini po ua mbajti (VIDEO) Përmes një postimi në rrjetin social facebook, banorët e “Unazës së Re” dhe mbështetësit e tyre kanë shpërndarë një vide