999 rezultate për

hajatin

Më në fund! Young Zerka konfirmon lidhjen me Ronela Hajatin: Jemi bashkë Young Zerka ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të punëve të tij me albumin “EP”, i cili shumë shpejt pritet të pub
Samantës nuk i del e keqja nga Zerka e thumbon dhe Ronela Hajatin: Do të jesh si unë Miqësia mes Ronela Hajatit, Joung Zerkës dhe Samanta Karavellës është prishur. Kjo gjë është konfirmuar sot nga kjo e fu
I publikoi foton topless dhe tha që e ka fiksim, reperi flet për Ronela Hajatin (FOTO LAJM) Muaj më parë bëri bujë një fotografi e Ronela Hajatit, të cilën reperi S4MM e publikoi në Instagramin e tij dhe u shpreh
Reperi shqiptar "gjuan" Ronela Hajatin, si do reagojë i dashuri i saj Në një intervistë për "Sevenbizz", reperi S4MM e ka shprehur hapur pëlqimin ndaj Ronela Hajatit duke thënë se këngëtares
Ronela Hajatin nuk e kishim parë kurrë! Pozon pa make-up (FOTO LAJM) Këngëtarja Ronela Hajati është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka qenë mjaft aktive
Fansat ''sulmojnë'' Ronela Hajatin, kështu i'u përgjigjet këngëtarja (FOTO LAJM) Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të komentuara të shoëbizit shqiptar, sidomos fotot që ajo poston në rrjete soc
Bleona ofendon Ronela Hajatin dhe fansat: Zëri i kësaj... (FOTO LAJM) Në emisionin e kaluar të “Xing me Ermalin”, ka qenë e ftuar Ronela Hajati e cila ka kënduar me interpretim disa këngë të
Young Zerka flet për dashurinë me Ronela Hajatin Young Zerka ka mohuar lidhjen me Ronela Hajatin, pavarësisht thashethemeve që qarkullonin për ta. Sipas tij, ajo që i li