999 rezultate për

haddadi

Barcelona interesohet për sulmuesin e talentuar të Frankfurtit Siç raporton Cadena Cope Barcelona është e gatshme të paguaj 35 milionë euro për Luka Jovicin e Eintracht Frankfurt.
Messi shkëlqen sapo hyn në fushë, pretagonist në golin e Barçës (VIDEO) Barcelona ka barazuar shifrat ndaj Atletico Bilbaos në 1-1. Goli ka ardhur në minutën e 84' Haddadi pas një assisti
Edhe një largim nga Barcelona Munir El Haddadi sezonin e ri do ta kalojë te skuadra e Alavesit. Barcelona në faqen zyrtare të klubit, ka njoftuar s
Barcelona nuk po i gjen vendin El Haddadit, shkak çmimi i lartë Për Munir El Haddadi nuk ka vend në Barcelonë dhe kjo është e qartë. Ernesto Valverde nuk ka e planifikuar ta përdorë at
Lyon zëvendësuesin e Lacazzete e gjen në Camp Nou Lyon ka nisur një operacion për sulmuesin e Barcelonës, Munir El Haddadi për të zëvendësuar e Alexandre Lacazette, rapor
Talenti i Barcelonës drejt transferimit tek Interi Mediat spanjolle raportojnë se Munir El Haddadi mund të largohet nga Barcelona duke u transferuar në Inter. Sulmuesi Mun
Barça në çerekfinale, shkëlqen Munir El Haddadi (VIDEO) Barcelona kaluar në çerekfinalen e Kupës së Mbretit pas fitores së sotme kundër Espanyol. Ndeshja e sotme përfundoi m
Spanja, "hileja" e Del Bosque-s me aktivizimin e Munir Vështirë se Spanja nëse përballet me Marokun në një ndeshje futbolli mund ta ketë frikë kombëtaren afrikane, por kur bëh