999 rezultate për

habilaj

Miku i bandës së Habilajve? Berisha zbulon kush nga 4 kandidatët merr drejtimin e BKH Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se është paracaktuar emri i personit që do të drejtojë Byronë Kombëtare të Hetimit
Dënohet me 10 vite burg anëtari i bandës së Habilajve Gjykata e Posaçme ka dënuar me 10 vite në total Armando Koçerrin, pjesë e grupit Habilaj. Koçerri u arrestua si pjesë
Gramoz Habilajt i vendoset tritol në banesë Shtetasit Gramoz Habili i është vendosur një sasi eksplozivi i dyshuar tritol në banesën e tij. Lënda është sipas nga
Moisi Habilaj lë qelinë e burgut Moisi Habilaj ka lënë qelinë e burgut dhe pritet të qendrojë në arrest shtëpiak. Sipas mediave italiane, ai do te qendro
Artan Hoxha: Mesazh urimi nga Habilaj, si tentoi prokuroria të fusë në kurth Çelën Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar detaje në lidhje me dorëzimin e Jaeld Çelës në Drejtorinë e Policisë së Tiranës duke the
Pjesë e bandës Habilaj? Artan Hoxha zbulon detaje nga vetëdorëzimi i Jaeld Çelës Ditën e sotme u vetëdorëzua në polici ish-shefi i policisë së Vlorës, pas 3 viteve në arrati. Gazetari Artan Hoxha ka
PËRGJIMET/ "Po lehin qentë..", bisedat për të cilat kërkohen 15 vite burg për Armando Koçerrin Prokuroria ka mbyllur dosjen e Armando Koçerrit si pjesë e grupit të Habilajve duke kërkuar 15 vite burg për të, e cila
PËRGJIMET/ "Më tha Drini i madh...", "kunati i Shokut Xhemal": Bisedat e papublikuara mes Habilajve dhe babait të Tahirit Në fashikujt e vendimit për Saimir Tahirin, të cilin gjykata e Krimeve të Rënda e ka arsyetuar mjaft gjatë, rezultojnë e
Shtyhet seanca për 'Habilajn', nuk formohet trupa gjykuese Krimet e Rënda kanë shtyrë seancën për grupin kriminal 'Habilaj'. Seanca ishte parashikuar që të mbahej ditën e sotme
“Moisi Habilaj udhëtoi me babain dhe gruan e Tahirit..": Berisha akuzon prokurorinë Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar prokurorinë se ka fshehur disa nga provat më “përvëluese” për çështjen e ish-mi
Brenda bandës së Habilajve: Shkëlqimi dhe rënia e kushërinjve të Tahirit Më 25 tetor 2013, ora 10 e darkës, katër shqiptarë po udhëtonin me dy makina në Itali shumë të mërzitur. Ata e konsidero
Tahiri nxjerr e-mailin sekret që iu dërgua prokurorit për Habilajt (FOTO LAJM) Ka dalë në media e-maili sekret i ish-shefiy kundër krimit të organizuar në Vlorë, Gjergji Kohillas ndaj prokurorit Drit
Dënimi i grupit të Habilajve, mediat italiane e bëjnë jehonë “Gjyqi i shkallës së parë në Gjykatën e Katanias ka përfunduar për bandën që ishte e kryesuar nga kushëriri i ish minist
Gjykata italiane vendos 15 vite burg për Moisi Habilajn Gjykata e Katanias në Itali dënon me 15 vite, 5 muaj e 10 ditë Moisi Habilajn, i konsideruar si kreu i bandës së Habilaj
"Avullon" bashkëpunëtori i Moisi Habilajt Seanca për anëtarët e grupit Habilaj që po gjykohen te Krimet e Rënda është shtyrë sërish. Mos njoftimi i Sabahudin Çela
Shtyhet sërish vendimi ndaj Habilajve Gjyqi që po zjvillohet në ngarkim të Habiljave në Catania është shtyrë sërish. Është ky lajmi më i fundit që vjen nga It
Gjyqi i Moisi Habilaj në Itali, media italiane: Një marrëdhënie që 'djeg' ajo mes Habilajt dhe Tahirit "Moisi Habilaj nuk ka qenë kurrë një nga bosët kryesorë të trafikut ndërkombëtar të drogës, por vetëm një “bartës” i thj
Holanda i jep azil ish-oficerit që ndaloi Habilajt (FOTO LAJM) Ish-oficeri i policisë së qarkullimit të Fierit, Antonio Nazeraj, personi që ndaloi makinën “Audi” që përdorej nga vëlle
Ekstradohet nga Italia anëtari i Habilajve (FOTO LAJM) Ështe ekstraduar nga Italia pjesëtari i grupit të Habilajve, Reshat Radhima. Çështja e tij do të kaloj në rishqyrtim
Përfundon seanca ndaj bandës së Habilajve, Tahirit i përmendet vetëm emri Seanca e radhës kundër bandës së Habilajve është zhvilluar sot paradite me dyer të mbyllura në Gjykatën e Katanias. A