999 rezultate për

hĂna

E arrestuan pasi rrahu gruan, 52-vjeçari gjendet i vetëvarur në qeli Tonin Tuci është gjetur i vetëvarur në qelinë e paraburgimit në Komisariatin e Policisë së Durrësit, pasi ishte shoqërua
Zjarr i madh në Tiranë, re të zeza pushtojnë qiellin (VIDEO) Një zjarr i madh ka rënë mëngjesin e sotëm në zonën e Kasharit në Tiranë. Ashtu sikur mund të shihni dhe në video, r
Mbytet në lumë i riu Një i ri mësohet se ka humbur jetën ditën e sotme në Bujan të Tropojës, pasi është mbytur në lumin e Valbonës. Mësohe
Dy aksidente brenda pak minutash në Tiranë, policia jep detaje Dy aksidente kanë ndodhur pak më parë në Tiranë. Në një prej tyre, mjeti ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Fat
Shkak u bënë disa rrënjë ulliri, si u "therrën" me thika 5 fqinjët në Berat Zbardhen detaje nga sherri që nisi ditën e sotme mes dy familjeve në Berat, e si pasojë mbetën të plagosur pesë persona.
Alarm i rremë, çfarë u gjet brenda çantës së dyshimtë pranë ambasadës ruse Dyshimet për cantën pranë ambasadës ruse kanë qenë të rreme. Kjo pasi brenda çantës kishte vetëm rroba trupi, të cil
Kërkohej nga gjermanët, arrestohet në Tropojë 47 vjeçari i kërkuar nga Interpoli Një 47 vjeçar nga Kosova është arrestuar nga policia e Tropojës në pikën e kalimit kufitar të Qafë Morinës, pasi rezulto
Aksident në Tiranë, përfundon në spital 27 vjeçari Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku si pasojë ka mbetur i plagosur një 27 vjeçar. Grupi hetimor dhe shë
I vranë djalin, babai mjek: E nxorri shoku në pritë, e qëlluan dhe u siguruan se e vranë Edmond Breshanaj, babai i Kristjan Breshanaj, i cili u vra në orët e vona të së shtunës së 23 majit, ka folur lidhur me
Si u eliminua 25 vjeçari për hesapet e palara në Belgjikë Eliminimi i Kristian Breshanaj në Vlorë, dyshohet të ketë lidhje me të shkuarën e tij në Belgjikë. Kjo për faktin se, ng
Loredana dhe Mozzik në të njëjtën shtëpi, Hana bën sërish bashkë prindërit (FOTO LAJM) Prej kohësh raporti i Mozzik me mamanë e vajzës së tij, Loredanën ka qenë kryefjala e mediave rozë. Ndonëse reperja k
Dha shpirt në krahët e nënës, zbulohet e shkuara ''e errët" e 25 vjeçarit nga Vlora Detaje tw tjera zbardhen nga eliminimi i 25 vjeçarit nw Vlorw. Ai ishte djali i dytë i familjes Breshanaj. Kristian Bres
Djali i mjekut të njohur, ky është 25 vjeçari që u ekzekutua me kallash Kristjan Breshanaj është lajmëruar nga persona të tjerë dhe sapo ka dalë nga banesa e tij është qëlluar me armë zjarri a
Nuk duroi fyerjet në rrjetet sociale, i jep fund jetës luftëtarja japoneze Bota e sportit (mundja në veçanti) është në zi. Japonezja Hana Kimura, 22 vjeçe, ka vrarë veten pasi u tall dhe fye përm
Ishte nisur drejt Tiranës, gjobitet ish-kryetari i bashkisë Pogradec Ish-kryetari i bashkisë në Pogradec, Eduart Kapri është ndaluar dhe më pas është gjobitur nga policia në Bradashesh.
Loredana publikoi këngën më të fundit, por të gjithë po mendojnë se i dedikohet Mozzik (VIDEO) Mbrëmë me të shënuar ora 00:00, Loredana publikoi këngën e re në bashkëpunim me Capital Bra. Mirëpo, teksti i këngës
U nda nga jeta, Mevlan Shanaj përlotet teksa kujton takimin e fundit me aktorin Rikard Ljarja Një prej ikonave të kinematografisë shqiptare, Rikard Ljarja ndërroi jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë. Në një lidh
Mevlan Shanaj dedikim prekës për vdekjen e aktorit Rikard Ljarja: Mik, na helmove! Kinematografisë shqiptare nga sot do i mungojë fizikisht një regjisor dhe aktor i madh, e i dashur për publikun, Rikard
Çfarë po mundohet të bëj? Loredana gjen gjithmonë një mënyrë pë të publikuar Mozzik (VIDEO) Prej muajsh tashmë Mozzik dhe Loredana kanë bërë publike ndarjen e tyre, por vajza Hana i mban gjithmonë në kontakt dysh
Ndërron jetë në rrethana misterioze futbollisti 22 vjeçar Një lajm tronditës për botën e futbollit vjen nga Brazili, ku një futbollit 22-vjeçar ka ndërruar jetë. Tigao Kortes,