999 rezultate për

hĂnĂs

Azerët u marrin armenëve qytetin e humbur në vitin 1993 (VIDEO) Presidenti i Azerbajxhanit Ilham Aliyev njoftoi në profilin e tij në Twitter se ushtria azerbajxhanase kishte çliruar qe
Grabiten 4 arka me para në kishën e Shën Thanasit në Korçë (FOTO LAJM) Gjatë natës së djeshme është grabitur Kisha e Shën Thanasit në Korçë. Grabitësit kanë thyer derën e kishës dhe më pa
U lirua pasi mori peng kushëririn e gjyqtares, kapet sërish i 'forti' Elbasanit Thanas Beko, 32 vjeçari Thanas Beko është arrestuar sërish pasditen e sotme nga policia. Pak ditë më parë Thanas Beko
"600 euro për provim", studenti ia thotë troç Ramës për ish-burrin e Lindës Ashtu siç ka pranuar edhe vetë kryemnistri, Edi Rama, qindra studente kanë dërguar mbrëmjen e djeshme dhe sot mesazhe n
"Më këpute shpirtin", aktori i njohur humb njeriun e shtrenjtë Aktori i njohur i “Portokalli”, Marin Orhanasi ka njoftuar në një postim në rrjetet sociale ndarjen nga jeta të xhaxhait
Ansi Agolli udhëheq Qarabagun drejt Shqipërisë Skuadra azerbajxhanase e Qarabagut është nisur drejtë Shqipërisë, ku ditën e mërkurë do të përballet me Kukësit në “Loro
Ky është aktori i Portokallisë që fal namaz dhe agjëron Ramazanin Aktori i Portokallisë Marin Orhanasi i ka habitur të gjithë ditën e sotme. Ai është lidhur LIVE në emisionin "Koha pë
Aktori i Portokallisë i emocionuar, djali e ndjek në skenë për herë të parë Aktori i njohur i “Portokalli” Marin Orhanasi gjithnjë ka treguar sesa shumë i përkushtuar është ndaj familjes së tij.
Shembet manastiri 400-vjeçar i Shën Thanasit në Sarandë Mësohet se është shembur manastiri mbi 400-vjeçar i Shën Thanasit në Leshnicën e Poshtme, objekt i kategorisë së parë, r
Luftëtari ia beson një greku portën Tanimë lajmi i bërë i ditur prej ditësh është zyrtar. Luftëtari komunikoi angazhimin në rradhët e skuadrës gjirokastrite
Bashkia e Tiranës nderon ish të përndjekurin politik 90 vjeçar, Thanas Dhespo Nga ferri i burgjeve të diktaturës në një shembull frymëzimi për komunitetin. Thanas Dhespo sot i ka kaluar të 90-tat, n
Shija e mrekullueshme e trahanasë tradicionale shqiptare Trahanaja është një pjesë e pandashme e traditës së Shqipërisë ndonëse origjina e saj është në vendet e Lindjes. Tra
Sadiku drejt kampionëve të Azerbajxhanit, shkak bëhet Agolli Armando Sadiku mund t’i bashkohet Ansi Agollit në radhët e Karabak. Kjo është ajo që raporton portali azerbajxhanas “rek
Boksieri azerbajxhanas feston me flamurin shqiptar (VIDEO) Diçka krejt e pazakontë ka ndodhur të shtunën mbrëma në kryeqytetin e Çekisë, Pragë. Boksieri nga Azerbajxhani, Makhm
Një selfie me shumë dashuri nga Braçe dhe Kodheli (FOTO) Selfiet janë trend i padiskutueshëm, ku edhe klasa politike është e prekur nga kjo dukuri. Një foto ka bërë bashkë Braçe
Agolli ndryshon profesion (FOTO) Ekipi azerbajxhanas i Karabakh duket se i ka gjetur një tjetër punë Ansi Agollit. Klubi azerbajxhanas ka një berber prej
Rrafshohet Kisha e Shën Thanasit Pas shumë debateve, rreth orës 02:00 të natës është rrafshuar Kisha e Shën Thanasit. Gjatë natës, forcat e INUV kanë pun
Hyseni i kërkon Greqisë të njohë Kosovën Njohja formale e pavarësisë së Kosovës nga ana e Greqisë është parakusht thelbësor që Greqia të luajë rolin që i takon s
Greece might recognize Kosovo Head of Greece's diplomatic office in Kosovo, Ambassador Constantina Athanassiadou, said that her state still has not re
"Nuk përjashtohet mundësia që Greqia të njohë Kosovën" Shefja e Zyrës Diplomatike të Greqisë në Kosovë, ambasadorja Konstantina Athanassiadou, është shprehur se shteti i saj e