999 rezultate për

hĂnĂ

Kërcet arma në Durrës, plagoset një person Një plagosje ka ndodhur në Durrës mbrëmjen e sotme. Burimet bëjnë me dije se një person ka mbetur i plagosur. Mësohet
U tregua i pabesë, kapet 22 vjeçari që vodhi pronarin në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë tre persona të akuzuar për vepra të ndryshme penale. U arrestua E. M., 2
Aksident në Tiranë: Makina përplas këmbësorin, dërgohet me urgjencë në Tiranë Një askident i rëndë ka ndodhur pasdietn e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e ish-doganës rreth orës 17:29.
Hana është fansja numër 1 e mami Loredanës dhe di përmendësh çdo këngë të sajën (VIDEO) Në dhjetor të vitit 2018, dyshja më e njohur e showbiz-it shqiptar, Loredana dhe Mozzik, u bënë prindër për herë të parë
E rëndë në portin e Durrësit, trajleri përplas për vdekje efektiven e sigurisë Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në portin e Durrësit. Një kamion ka përplasur për vdekje një 25-vjeçare
Gjendet i vdekur në rrethana misterioze shkëncëtari që zbuloi vaksinën kundër koronavirusit Një shkencëtar rus i cili punoi për zbulimin e një vaksinë kundër Covid 19, është gjetur i vdekur në rrethana misterioz
Mozzik siç nuk e keni parë asnjëherë, uron Hanën për ditëlindje me fjalët e ndjera (FOTO LAJM) E vogla e Mozzik dhe Loredanës, Hana, feston sot 2-vjetorin e lindjes. E sigurisht nuk kishte se si në këtë ditë të mung
Vrasje dhe drogë, OFL shënjestron 3 "të fortit" e radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave të dënua
Nga Rihana te Beyonce, ja sherret e bujshme të Rita Orës Rita Ora së fundi nisi një hetim për të zbuluar se kush e spiunoi për festën e ditëlindjes së 30-të gjatë pandemisë.
Gjendet një person i plagosur në Urën Vajgurore Një person është gjetur i plagosur mbrëmjen e sotme në Urën Vajgurore. Nga të dhënat e para dyshohet se pronari i kar
Furgoni i mallrave përplas për vdekje këmbësorin në Lezhë Një këmbësor është aksidentuar për vdekje në superstradën Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të ishull Lezhë këtë të dielë.
Reagon Ministria e Jashtme për kërkesën e Vuçiç: Ofendim! “Kërkesa e Vucic, Vulin, Gjuric e Petkovic për të vizituar Kosovën, në një kohë kur Kosova përballet me rihapjen e plagë
COVID-19 i merr jetën demokratit të njohur (FOTO LAJM) Ka ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit, inxhinieri Bahri Shanaj, i cili është një nga themeluesit e PD-së në qytetin
Mister rrethanat! 50-vjeçari gjendet i plagosur rëndë 10 metra larg shtëpisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier. Një burrë rreth 50 vjec është gjetur i plagosur në afërsi të banesës së tij.
EULEX për arrestimet e krerëve të UÇK-së: Kushdo që ka kryer krime, të mbajë përgjegjësi (VIDEO) EULEX, misioni i sundimit të ligjit në Kosovë, që është në krah të prokurorisë speciale duke ofruar logjistikë dhe mbësh
Azerët u marrin armenëve qytetin e humbur në vitin 1993 (VIDEO) Presidenti i Azerbajxhanit Ilham Aliyev njoftoi në profilin e tij në Twitter se ushtria azerbajxhanase kishte çliruar qe
Gjendet një person i pajetë në Korçë, nuk dihen rrethanat Një ngjarje e rëndë është shënuar në Korçë pasi një person është gjendur i pajetë në fshatin Dishnicë. Policia është
COVID-19/ Pipero tregon rrethanat që çojnë në mbylljen e shkollave Mjeku Pëllumb Pipero, në një lidhje direkte me “Ditari” në A2, tregoi rrethanat e vetme që mund të çojnë në një rimbyllj
Aksident në Shkodër, një person niset në gjendje kritike drejt spitalit Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të hëne në hyrje të qytetit të Shkodrës. Burimet bëjnë me dije se n
E arrestuan pasi rrahu gruan, 52-vjeçari gjendet i vetëvarur në qeli Tonin Tuci është gjetur i vetëvarur në qelinë e paraburgimit në Komisariatin e Policisë së Durrësit, pasi ishte shoqërua