999 rezultate për

gwyneth

Shokuese, aktorja e njohur është dashnorja e Jay Z? Mos Amber Rose zbuloi gjë një nga sekretet më të mëdha të këtyre kohërave? Modelja tha se e dinte fare se cila ishte gru
Chris Martin, gati ta njoftojë të dashurën me ish-gruan Këngëtari britanik, Chris Martin, raportohet se është gati që ta takojë të dashurën e tij të re, Dakota Johnson, me ish-
Dy ish bashkëshortët me një këngë së bashku Muaj më parë, Chris Martin, gjatë një interviste të dhënë pas ndarjes nga bashkëshortja pranoi se ajo ka qëne periudha m
Chris Martin rrëfen vuajtet pas ndarjes me Gwyneth Paltrow Chris Martin nuk e ka përjetuar aspak mirë ndarjen nga bashkëshortja, e tashmë pas një kohe të gjatë, ai ka zgjedhur që
Paltrow dhe Martin ndajnë pasurinë (FOTO LAJM) Ndarja e tyre bëri shumë bujë, por më në fokus ka qënë edhe ndarja e pasurisë së tyre. I referohemi çiftit Gwyneth Paltr
Gwyneth Paltrow aprovon romancën e re të ish-burrit Gwyneth Paltrow dhe lideri i grupit “Coldplay” Chris Martin tashmë janë miq mjaft të mirë, pasi janë divorcuar muaj më p
Beyonce po merr disa këshilla nga Paltrow për ndarje (FOTO LAJM) Pas fotove të fundit ku tregonte se ajo ishte e lumtur pranë bashkëshortit të saj, duket se Beyonce po merr disa këshill
Harron Gwyneth Paltrow, Chris Martin lidhet me Jennifer Lawrence Pas ndarjes me Gwyneth Paltrow rreth 4 muaj më parë, Chris Martin ka rigjetur dashurinë, ndërsa raportohet se është në l
Stresi në familje, Gwyneth Paltrow dhe Beyonce nisin pushimet Të dyja kanë qëndruar për një kohë të gjatë në fokus të mediave rozë, për shkak të jetës së tyre personale. Tashmë duket
Ndahet Chris Martin me Gwyneth Paltrow, shkak një femër Chris Martin duket se nuk e ka vuajtur shumë ndarjen me aktoren Gwyneth Paltrow, pasi ai është parë nën shoqerinë e një
Chris Martin e Gwyneth Paltrow, dicorc pas 10 vitesh martesë (FOTO LAJM) Pas 10 vjet martesë me 2 fëmijë të mitur, çifti i jep fund dhe divorcohen. Aktorja Gwyneth Paltrow është ndarë nga bashk
People: Gwyneth Paltrow, femra më e bukur në botë Revista People ka shpallur aktoren Gwyneth Paltrow si Gruan më të bukur në botë për vitin 2013. 40 vjeçarja shfaqet në k
Chris Martin: “Kam fituar lotarinë kur u martova me Gwyneth” Chris Martin, i grupit Coldplay, zbulon për mediat se të jesh i martuar me Gwyneth Paltrow është si të fitosh një lotari
Gwyneth Paltrow: "Jo më fëmijë për mua" Gwyneth Paltrow nuk ka në plan të zgjerojë familjen e saj. Aktorja e cila ka dy fëmijë, Moses, 5 vjeçar, dhe Apple, 7 vj