999 rezultate për

gurra

RENEA, FNSH e Shqiponjat, çfarë ndodhi dhe kush u “skanua” në Elbasan Elbasani është blinduar nga Policia në të gjithë hapësirën ku shtrihet qyteti, që prej orëve të mbrëmjes së djeshme. Pas
Zbuloi sekrete! Berisha thotë se e di pse u ekzekutua avokati i njohur Ish-kryeministri Berisha shkruan në Facebook se e di se përse u ekzekutua avokati Ravik Gurra në Elbasan. Sipas Beri
Gazetarja tregon arsyen pse u vra avokati në Elbasan Gazetarja Anila Hoxha ka deklaruar mbrëmjen e sotme në Open se avokati Ravik Gurra është për shkak të detyrës. Hoxha
'E përshëndeti para se ta qëllonte', kamerat kapin vrasësin e avokatit në Elbasan Kamerat e sigurisë kanë arritur të kapin autorin, por Policia dhe Prokuroria deri tani nuk kanë qenë në gjendje të bëjnë
Krimet e Rënda "marrin në dorë" vrasjen e avokatit në Elabasan Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë në dorë hetimet për vrasjen e avokatit Ravik Gurra. Ngjarja dyshohet se mund të k
Kombinimi fatal në vrasjen e avokatit të njohur në Elbasan Vrasja e avokat, Ravik Gurra mbrëmjen e djeshme në Elbasan ka tronditur qyetin. Një person i maskuar ka qëlluar në k
Kjo është pista ku po hetohet për ekzekutimin e avokatit në Elbasan Detaje të reja kanë dalë në dritë për vrasjen e avokatit Ravik Gurra,në qendër të Elbasanit, mbrëmjen e djeshme. Avo
Rrahje në Gurrakoc të Istogut, katër të lënduar Tre persona janë arrestuar në Gurrakoc të Istogut, pasi kanë rrahur me shufër metalike një person Të gjithë të përfsh
Besimtari dhuron 250 mijë euro truall për ndërtimin e një xhamie në Paskuqan Prej ditës së sotme, Myftinia e Tiranës është bërë pronare e një trualli prej 1400 metër katrorë në Paskuqan, dhuratë kj
Shqiptarët në Odesë nga Dorian Koci - Diaspora shqiptare ka pasur një qendër të rëndësishme dhe në Odesë. Shqiptaret ishin vendosur qe në fi
Makina zyrtare përmbyset në Klinë–Gurrakoc (FOTO LAJM) Një veturë zyrtare me targa 3Z është përmbysur në rrugën Klinë–Gurrakoc, saktësisht në fshatin Zllakuqan. Policia e K
Tentoi te korruptonte policin, arrestohet drejtuesi i automjetit në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një drejtues automjeti, i cili tentoi të korruptonte punonjësit e policisë. Në prangat e
Kandidati i ASHE për Bashkinë e Librazhdit padit Luçiano Boçin Kandidati i ASHE në Librazhd ka paditur deputetin e PD-së, Luçiano Boçi për shpifje dhe dëmtim imazhi. Ditën e sotme, ka
Inaugurohet xhamia e re me dy minare në Tiranë (FOTO-LAJM) Është inauguruar këtë të premte xhamia e re në lagjen “Ali Demi” në Tiranë. Në ceremoninë e inaugurimit përpara namazit
Promovohet enciklopedia “Personalitete të kulturës fetare e atdhetare në Tiranë” Në ambientet e Akademisë së Shkencave u promovua sot enciklopedia me titull “Personalitete të kulturës fetare e atdhetar
Aksidenti, një i vdekur katër të plagosur në Peshkopi Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e katër të tjerëve ndodhi mëngjesin e sotëm në Komunën Maqell
Hoxha i Gurrasit: Ja si u mashtruan për në Siri 4 të rinjtë Hoxha i fshatit në komunën Buçimas të Pogradecit, Lutfi Cako në një intervistë për gazetën Panorama tregon mënyrën sesi
Përfaqësues të KMSH-së, vizitë në burgun 313 Nënkryetari i Komunitetit Mysliman, Skënder Bruçaj dhe Myftiu i Tiranës, Ylli Gurra zhvilluan sot një vizitë në burgun 3
KMSH ringjall traditën e synetimit tek shqiptarët Komuniteti Mysliman i Shqipërisë, Myftinia Tiranë, organizoi të martën një ceremoni festive për fëmijët përfitues të faz
Katër viktima nga aksidenti në Durrës Aksidentohet familja nga Librazhdi, 4 të vdekur në aksin Kavajë-Durrës. Ky është bilanci tragjik i aksidentit të mbrëmsh