999 rezultate për

guri

Sherr mes shqiptarësh në Itali: Më jepni armën t'a vras! Një shqiptar është arrestuar në Itali nën akuzën e vrasjes së mbetur në tentativë dhe rezistencë ndaj zyrtarëve publikë
Mashtrime në tender, Gjykata Speciale merr vendimin për drejtorin e Burgut nr.313 Gjykata e Posaçme ka dhënë masën e sigurisë “arrest shtëpie” për drejtorin e Burgut nr.313 në Tiranë, Eduart Struga, i c
Sazan Guri tregon më shumë seç duhet gjatë izolimit: Gruan e kënaq vënçe! Ambientalisti Sazan Guri është i njohur për debatet dhe batutat e tij pikante. Me anë të një postimi në Facebook,
Kurti flet për të fortët e LDK-së (VIDEO) Albin Kurti e ka quajtur të pabesueshëm nënshtrimin e disa zyrtarëve të LDK-së ndaj, siç tha ai, agjendës së presidentit
Qeveria e Kosovës 180 milionë euro paketë emergjente: 170 euro për pagat, subvencion qiraje e sigurimesh Qeveria në detyrë e Kosovës ka miratuar Pakon Emergjente Fiskale nga e cila pritet të mbështeten bizneset, pensionistët,
Flamuri i Maqedonisë së Veriut ngritët para selisë së NATO-s Flamuri i Maqedonisë së Veriut tashmë është ngritur në selinë e NATO-s në Bruksel, me çfarë edhe u shënua aderimi i vend
Basha tregon çfarë do të bënte nëse do të ishte sot kryeministër: Siguri, testim, ndihmë ekonomike! Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka treguar se çfarë vendimi do të merrte nëse do të ishte kryeministër i Sh
E FUNDIT/ Dhunoi dhe përndoqi ish-gruan, gjykata jep masën e sigurisë për Klodian Duron Ish-futbollisti i Kombëtares, Klodian Duro është vënë në pranga për shkak të përndjekjes ndaj ish-gruas. Pas divorci
Kjo është bima më helmuese në botë Është e vështirë të japësh një titull për diçka si më vdekjeprurësja ose më toksikja ose më helmuesja por sigurisht që k
E ëma feston ditëlindjen dhe Andrra sapo zbuloi nga buron bukuria e saj (FOTO LAJM) Me dy foto në periudha të ndryshme, Andrra Destani ka zgjedhur të urojë nënën e saj me rastin e ditëlindjes. Ajo ka shkr
U arrestua, kur jepet masa e sigurisë për Klodian Duron Policia ka arrestuar dy ditë më parë ish-futbollistin e Kombëtares së Futbollit, Klodian Duro me akuzën e përndjekjes dh
Shkelën protokollin me të "dyja këmbët", çfarë ndodhi në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Këshilli i Sigurisë Kombëtare u mblodh sot për të diskutuar në lidhje me rreziqet që i paraqiten vendit nga kriza e koro
COVID-19 në Shqipëri, Meta zbulon detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare Ditën e sotme u mblodh me kërkesën e Presidentit Meta Këshilli i Sigurisë Kombëtare. Mbledhja u mbajt nëpërmjet një
Del fotoja nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, në "takim" edhe Rama e Basha Aktualisht online po zhvillohet mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare i thirrur nga Presidenti i Republikës, Ilir M
Meta mbledh Komisionin e Sigurisë sot, si do të zhvillohet takimi Sot në orën 12:00, kreu i shtetit Ilir Meta do të mbledhë Këshillin e Sigurisë. Në kuadër të masave të marra mësohet
Këshilli i Sigurisë Kombëtare, Meta: Do të jetë takim i drejtpërdrejtë, jo virtual! Të mërkurën në mesditë do të mbldhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare për të diskutuar mbi masat që duhen marrë për përball
Ftesa e Metës për Këshillin e Sigurisë, Basha i përgjigjet pozitivisht Numri një i PD-së, Lulzim Basha i ka kthyer përgjigje pozitive ftesës së Presidentit Meta për mbledhjen e Këshillit të S
COVID-19/ Meta mbledh Këshillin e Sigurisë, fton Ramën dhe Bashën "Nuk është koha për të nxjerrë përfitime politike nga askush..." Në kushtet e emergjencës prej koronavirusit, Preside
Lukaku rrëfehet i tmerruar: Nuk luajmë pa pasur siguri Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku, në një intervistë për sajtin amerikan “Bleacher Report”, ka treguar momentin e vështi
Takim romantik në karantinë, Arbana dhe Edurti të përkushtuar kokë e këmbë (FOTO LAJM) Gjatë vetizolimit të gjithë njerëzit janë duke krijuar forma nga më të ndryshmet për t’u argëtuar dhe kaluar mirë. Së