999 rezultate për

gundogan

Interi ka shfaqur interes, Gundogan zbulon objektivat e tij Ilkay Gundogan është një nga objektivat e Interit për repartin e mesit të fushës. Gjermanit i përfundon kontrata me Manc
Gundogan vulos titullin me një super gol (VIDEO) Manchester City është afër titullit të Premierligës për sezonin 2018/19. Skuadra e Pep Guardiolës ka shënuar golin e
Nëse largohet Kroos, Reali ka gati zëvendësuesin Lista e skuadrave që kërkojnë mesfushorin gjerman Ilkay Gundogan po bëhet gjithnjë e më e gjatë. Mes ekipeve "big" të Eu
Mesfushori kërkon rrogë të lartë, Interi po mendon të heqë dorë nga ylli City-t Transferimi i mesfushorit gjerman Ilkay Gundogan te skuadra e Interit nuk ka për të qenë aspak e lehtë për t’u realizuar
Gundogan akoma më pranë Interit, Guardiola konfirmon se lojtari nuk pranon rinovimin Përpara ndeshjes së vlefshme për javën e 33 të Premier League, kundër Crystal Palace, e fituar me rezultatin 1-3, trajne
Interi ofron 40 milion euro për Gundogan Interi kërkon të përforcojë mesfushën për sezonin e ardhshëm. Së fundmi ideja më e re për zikaltrit është lojtari i Manc
Drejtuesit e Interit sot në Londër, nisin bisedimet për mesfushorin e City Piero Ausilio, një nga drejtuesit e Interit, do të jetë sot në Londër për të ndjekur ndeshjen çerekfinale të Champions L
Mesfushori Manchester Cityt drejt bavarezëve në verë Sipas medieve angleze, Ilkay Gundogan mund të rikthehet në vendlindje në fund të sezonit. Lojtari i Manchester City-t
Abuzim racial ndaj dy yjeve të Gjermanisë në ndeshjen me Serbinë Një video e postuar pas miqësores së Gjermanisë ndaj Serbisë ka tërhequr vëmendjen e policisë vendase pasi thuhet të ket
Gundogan mund të largohet nga Manchester City Mesfushori i Manchester City-t Ikay Gundogan mund të largohet nga qytetarët. Gjermanit i kanë mbetur dhe 18 muaj kontrat
Gundogan i jep avantazhin Manchester City-t )VIDEO) Manchester City ka kaluar në epërsi në minutën e 27 ndaj Crystal Palace në ndeshjen që po zhvillohet në Etihat Stadium.
Gundogan mbështet Ozilin: Iku nga racizmi Pas dështimit në Botëror të Gjermanisë ka pasur një përplasje të madhe ndërmjet Ozilit dhe Kombëtares se Gjermanisë.
Kloop mbron Ozil dhe Gundogan: Heshtin! Mesut Ozil dhe Ilkay Gundogan janë kthyer në epiqndrën e sulmeve rraciste në Gjermani për shkak të disa fotove të shpërn
Federata Gjermane e Futbollit i kërkon llogari Ozilit për foton me Erdoganin Presidenti i Federatës Gjermane të Futbollit (DFB), Reinhard Grindel, i kërkoi të dielën Ozilit shpjegime për fotot që b
Gundogan: Është e vështirë të jetosh ku të vërshëllejnë tifozët e tu Tifozët e Gjermanisë e kanë vërshëllyer në vazhdimësi Ilkay Gundoganin, që kur është takuar me presidentin e Turqisë, Re
Formacionet zyrtare: Gjermani - Brazil Gjermani dhe Brasili do të luajnë sonte me njëra-tjetrën në miqësoren e luksit që do luhet në "Olympiastadion" të Berlin
Gundogan shpreson që të fitojë Championsin me Manchester Cityn Mesfushori i Manchester Cityt, Ilkay Gundogan, ka folur për ndeshjen ndaj Liverpoolit në çerekfinale dhe ka thënë se obj
Gyndogan sinjale Liverpoolit: Championsi është objektivi jonë Mesfushori gjerman i Manchester Cityt, Ilkay Gundogan, ka folur për ndeshjen ndaj Liverpoolit në çerekfinale dhe beson t
Manchester City shpartallon Baselin e Xhakës (VIDEO) Manchester City ka shpartalluar Baselin e Taulant Xhakës me shifrat 4-0 në "St. Jakob Park", ndeshje e vlefshme për 1/16
Gundogan shënon dhe City rihap sfidën ndaj Liverpoolit (VIDEO) Manchester City ka shënuar golin e tretë ndaj Liverpoolit dhe ka rihapur ndeshjen në "Anfield Road". Është gjermani