999 rezultate për

gulit

Sachi: Askush si Gulit dhe Van Basten, nuk do ta merrja kurrë Ronaldon në ekip Arrigo Saki ka shkruar historinë në futbollin italian dhe botëror, në vitet kur udhëhoqi Milanin e holandezëve drejt suk
Salvini: Milani nuk ka më Gulit dhe Vam Basten në fushë Ministri tifoz i Milanit, Mateo Salvini, ka folur për "Rai Radio 1" për skuadrën e tij të zemrës, duke dhënë mendimin e
Vajza nguliteni në mend, meshkujt vdesin për flokë të gjata Të pasurit flokë të gjatë, është një arsye e fortë, që meshkujt të shikojnë dhe të joshen nga ju. Në hulumtimin kërku
Pas 128 vitesh zbulohet një detaj i veçantë në kryeveprën e Van Gogh! (FOTO LAJM) Pikturat e tij janë admiruar prej vitesh, por duket se një tipar në kryeveprën "Vanilla" të Vincent Van Gogh ka kaluar p
Çmenduri në basketboll! Ja çfarë bën ky lojtar (VIDEO) Njihuni me Victor Dukes, ky lojtar basketbolli që po mahnit Amerikën me koshat e tij. Ai është i njohur për ngulitjet
Te maqedonasit është ngulitur qëndrimi antishqiptar Analistët politik shqiptarë dhe maqedonas kanë komentuar zhvillimet e fundit në ndeshjet sportive mes Maqedonisë dhe Ser