999 rezultate për

gucci

Kapela Gucci i rrezikon seriozisht jetën 17 vjeçarit Një kapele Guccit origjinale e cila kushtonte 200 paund, desh i ka marrë jetën një djaloshi të ri. Aleksandër Henders
Zhytyr në Gucci dhe Louis Vuitton, Morena e pangopur me firma luksoze (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Gucci bën bashkë Encën dhe Morenën, çfarë po kurdisin? Gucci sapo ka nxjerrë në treg një palë atlete të reja të mbuluara me gur dhe mesa duket kaq ka mjaftuar për ti injektuar
Moderatorja e njohur zbulon se kush e bën të lumtur Ilda Bejlerin (FOTO ALJM) Ilda Bejleri është një nga gazetaret sportive që merr një vëmendje të madhe në mediat rozë. Bukuroshja e “Supersport” ko
Marina e çon Getin "greminë", vesh xhaketën 7 mijë euroshe (FOTO LAJM) Ajo llogaritet si një nga femrat më të bukura shqiptare. Karriera e saj si moderatore ka filluar shumë vite më parë, dhe
Arrestohet repri amerikan i njohur si autor i hitit "Gucci Gang" (FOTO LAJM) Policia amerikane duket se kur bëhet fjalë për lëndë narkotike, nuk toleron as "VIP-at" e njohur në të gjithë botën.
Ju kujtohen sandalet tona të fëmijërisë? Rikthehen, por me një çmim marramendës Shtëpitë e mëdha të modës rikthejnë herë pas here modën e viteve të kaluara. Të njëjtën gjë ka bërë Gucci dhe firmat
Makinë 8 000 euro, iPhone X dhe syze Gucci! Kush ia mundëson jetën e luksit Xhisielës? Xhisiela Maloku u ndalua sot nga gazetarët teksa hipi në makinën e saj. Më shumë se me detajet, gazetarët u morën me laj
Çanta "Gucci" dhe medalione ari, çfarë u gjet në shtëpinë e "skifterave" që vidhnin në Belgjikë (VIDEO) Ccanta, ora dhe shumë sende të tjera të shtrenjta janë gjetur në banesë pas arrestimit të tetë shqiptarëve që kishin bër
Ja sa duhet të shpenzoni për tu veshur si Xhaka (FOTO LAJM) Granit Xhaka lavdërohet shumë jasht fushave për stilin e tij të veshjes. Graniti rregullisht poston fotografi në rrje
Gucci dhuron 500 000 dollarë për manifestimin kundër armëve Pas çiftit Clooney dhe Oprah Winfrey, shtëpia e modës italiane “Gucci” njoftoi se do të japë 500 000 dollarë për të ndih
Sfilata horror e GUCCI, koka të prera dhe gjarpërinj (FOTO LAJM) Prezantimi i koleksionit të markës Gucci-s, vjeshtë / dimër 2018 ishte ndoshta shfaqja më horror që është parë deri më t
Vidhnin makina me vlerë 100 mijë euro, arrestohen "gangsterët e Gucci-t" (FOTO LAJM) Lideri i nje bande adoleshente "Gucci Gangsters" që ka terrorizuar veriun e Brisbanes u arrestua duke buzëqeshur nga aut
Harrojini papuçet Gucci! Leonora Jakupi na tregon versionin 7 $ të tyre (FOTO LAJM) Ajo nuk shquhet për skandale apo veshje të tepruara, duket e bukur edhe kur është e veshur, e thjesht gjithmonë. Bëhet f
Zbulohet shuma e parave të shpenzuara nga Capital T, për një ''çantë Gucci'' Besoj se të gjithë e keni vënë re se Capital T, vishet me Gucci. Një nga markat më të kushtueshme në glob. Kësaj radhe a
Vajza e Majlinda Bregut nuk ka limite, shet mend me syzet e shtrenjta Gucci (FOTO LAJM) Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
I shpalli luftë, Gjiko i përgjigjet hapur Encës (FOTO LAJM) Reperi i njohur nga Peja, Gjiko, vazhdon të jetë një prej reperëve më të pëlqyer në vend. Kënga e tij e fundit “Papuq
Vajza e Majlinda Bregut me çanta super luksoze, nga Gucci te Hermes që arrin shifra marramendëse (FOTO LAJM) Falë emrit të njohur në politikë të mamasë së saj, politikanes Majlinda Bregu si dhe bukurisë Kejda është bërë një nga v
Rita në koncert me J.Lo dhe Madonna Rita Ora, është ftuar që të performojë në koncertin bamirës ‘Gucci's Sound of Change’, që mbahet më 1 qershor, në Londër
Apartamenti i Gucci-t me qira, 60 mije USD ne muaj Familja Gucci kërkon një qiramarrës për apartamentin e saj në New York...vlera që duhet t&