999 rezultate për

guarin

Atletico piketon 3 emra për të zëvendësuar të larguarin Griezmann Antoine Griezmann nuk do të jetë më pjesë e "Los Colchoneros", kështu që Ateltico Madridi ka nisur nga puna, duke përpil
Dalin emrat te Roma për të zëvdedësuar të larguarin Monchi Tek Roma kanë nisur ditët e revulicionit qw pas eleminimit nga Liga e Kampionëve,shkruan Albeu.com. Pas shkarkimit të
Guarin kërkon publikisht rikthimin tek Inter Ish-mesfushori kolumbian i Interit, Fredi Guarin ka kërkuar rikthimin te Interi. Para dy viteve ai la Interin për Kin
Fredy Guarin rinovon me Shangai Shenhua Ish mesfushori zi kaltër Fredy Guaarin ka rinovuar kontratën e tij me klubin Kinez Shanghai Shenhua. TodoMercadoWeb r
Guarin kërkon kalimin në La Liga Fredi Guarin ish mesfushori i Interit, i cili luan në Super Ligën Kineze ka shprehur dëshirën për të luajtur me një
Guarin dëshiron që të rikthehet sërish tek Interi Fredy Guarin nuk e ka harruar Interin. Menaxheri i mesfushorit, Marcelo Ferreryra tha se kolumbiani dëshiron rikthimin t
Rama takon të dërguarin e Merkelit: Të gatshëm të vijojmë me vettingun (VIDEO) Ministri i Jashtëm i Gjermanisë Sigmar Gabriel ndodhet për një vizitë në Shqipëri, ndërsa pak më parë mbajti një konfere
Poposi pret në takim të dërguarin gjerman I dërguari special gjerman, Johannes Haindl, ditën e sotme është takuar me ministrin e punëve të jashtme, Nikolla Poposk
Takim i Gruevskit me të dërguarin special Hajndëll Kryetari i VMRO­DPMNE-së Nikolla Gruevski ditën e djeshme u takua me të dërguarin special gjerman, Johanes Hajndëll, i c
Ahmeti: Ja për çfarë biseduam me të dërguarin special Johanes Hajndëll Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti pas takimit të sotëm më të dërguarin special të Gjermanisë për zgjidhjen e krizës politike n
Zaev: Asgjë konkrete nuk biseduam me të dërguarin special Johanes Hajndëll Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev pas takimit dyzet e pesë minutash me të dërguarin special nga Gjermania për zgjidhjen e kri
Dëshira e parë e Mancinit Braziliani i natyralizuar si italian, Citadin Eder, është objektivi i parë i skuadrës së Interit për merkaton e janarit.
Prapaskena/ Guarin drejt Juventusit në muajin janar Juventusi nuk ka ndërmend të heq dorë nga Fredy Guarin. Bardhezinjtë janë të gatshëm që të prezantojnë një ofertë të re
Manaj sfidon Mancinin, Guarin e Palacio (VIDEO) ey Manaj shfaqet në nivelin e yjeve të tjerë të Interit, në stërvitjet përpara sfidës me Romën, të shtunën në mbrëmje. S
PRAPASKENA / Juve kërkoi dhe një lojtar tjetër nga Interi Jo vetëm Hernanes për Juventusin, por edhe një lojtar tjetër i Interit. Sipas sajtit të njohur italian "calciomercato.it
Fanellat e reja të Interit (FOTO LAJM) Interi prezanton fanellën e re për sezonin 2015-2016. Me anë të një postimi në faqen e tij zyrtare në Twitter klubi zika
Inter mendon shkëmbimin Guarin-Lavezzi Roberto Mancini e ka shprehur hapur se Interi i tij sezonin e ardhshëm do të jetë një skuadër që do të luftojë për titul
Ju njohim me Jaguarin e ri XF (VIDEO) Jaguar sjell modelin e ri XF i cili do të jetë 7 milimetra më i shkurtër dhe 3 milimetra më i ulët. Makina e re brita
Guarin shkatërron Celticun, Inter kualifikohet për më tej (VIDEO) Interi dhe Fiorentina janë kualifikuar në 1/8 e finales së Europa Leagues, pasi kanë eliminuar Celticun përkatësisht Tot
Guarin ka refuzuar Realin dhe Chelsean Agjenti i mesfushorit të Interit, Fredy Guarin, ka bërë të ditur sot për calciomercato.com se Guarin kishte refuzuar ofe